cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Nasvet

clock-img

30.11.2005, 11:26

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Prijateljica me je prosila naj vprašam vas punce kdaj ste začele dajati med naribana jabolka ali banane tudi piškote??? pravi da obstajajo piškoti brez glutena in da jih bo probala dati svoji 4,5 mesečni punčki. Pa kateri so ti piškoti???
Mi šđe nismo tako daleč in ji neznam svetovat pa sem se spomnila da lahko vprašava vas ki ste to že dale skozi. Prosiva za odgovore!!!!

clock-img

30.11.2005, 11:30

clock-img

total

pencil-img

4453

Jaz sem začela z sokeci jabolka,par žlič na dan pri 5 mesecih pol pa postopoma,piškotke pa sem kupila brez glutena.

clock-img

30.11.2005, 12:21

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Jaz ji sicer piškotov še nisem dala med sadje, ampak mislim, da se piškoti, kateri se dobijo v Interšparu, imenujejo GLUTANO.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

30.11.2005, 13:03

clock-img

ninocka

pencil-img

3080

A niso uni od mannerja bebi piskoti taki? Se mi zdi (nisem pa ziher) - necakinja ma skoz te. Vem da so brez cukra...

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

clock-img

30.11.2005, 17:05

clock-img

Anonimen

Naj si vzame čas in gre recimo v Mullerja (tam je ogromna izbira), pa mal prebrska pa poišče. Sem pa ravno danes vidla HIPPovo sadno kašico (mislim da jabolko+banana) s piškotki brez glutena v sekcijo od 4. mesece naprej.

clock-img

30.11.2005, 17:25

clock-img

babylove

pencil-img

2473

Jaz sem mešala v sadne kaše in med doma pripravljeno sadje razne kosmiče (kot čokolino, samo brez okusa oz. ,naravne'). Naj vmeša kar rižolino med sadje, pa je problem rešen.

clock-img

30.11.2005, 18:25

clock-img

vall

pencil-img

24

Zakaj pa morajo biti brezglutenski? Ima punčka celiakijo ali je to samo preventiva? Mislim, da jih res imajo v Intersparu.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem