cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Naročilo slik preko www.digitalnafotografija.com (comtron, comshop)

clock-img

27.10.2006, 12:52

clock-img

Pikapolonica

pencil-img

653

Me samo zanima, kaj v bistvu pomeni, da bo naročilo obdelano v dveh dneh. A da v ponedeljek že lahko dvignem slike v njihovi poslovalnici, ali kaj? Sem pa naročilo oddala danes dopoldne.

LP, Pikapolonica user posted image

clock-img

27.10.2006, 12:59

clock-img

Mikica

pencil-img

524

Ko so slike narejen, ti pošljejo še mail, da jih pridi iskat.

clock-img

27.10.2006, 13:06

clock-img

Samoyedka

pencil-img

536

Pikapolonica, jaz vedno pošiljam slike preko tega programa in jih hodim iskat potem v Comtrona (Slovenj Gradec). Po mojih izkušnjah traje nekje 5 dni, da so slike gotove in v poslovalnici, torej jih boš dobila nekje v sredo, četrtek. Mene vedno pokličejo na mobitel, da jih lahko pridem iskat. Ker dobila boš še sporočilo, da je naročilo končano, vendar to še ne pomeni, da so slike tudi v Comtronu za dvignit. Če si vpisala med podatke tudi tel.številko, te bodo po mojem tudi poklicali. No, pa ful zadovoljna sem do sedaj bila s slikami- res malo dlje traje, da jih dobiš, so pa ugodne in lepe.

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...

clock-img

27.10.2006, 13:20

clock-img

Pikapolonica

pencil-img

653

Hvala obema za tele podatke.... Danes sem nasploh prvič naročila slike preko interneta in samo upala sem lahko, da bo vse OK. Pa sem zdaj pomirjena. Je pa akcija zdaj - 50%off. Je blo treba izkoristit....

LP, Pikapolonica user posted image

clock-img

29.10.2006, 08:53

clock-img

Samoyedka

pencil-img

536

Pikapolonica, tile imajo celo leto 50% off user posted image Enkrat velja tri mesece, pol jo podaljšajo na pol leta, potem samo za en mesec...v glavnem, vedno je skonto!

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...

clock-img

29.10.2006, 20:40

clock-img

Pikapolonica

pencil-img

653

user posted image user posted image  Ha,ha user posted image user posted image , a res? No, saj nimam nič proti. Sicer sem pa slike dobila v 1 dnevu!!!!!! user posted image user posted image Še z dodatnim popustom na količino....user posted image user posted image  Nisem mogla verjet. Pa še lepe so za povrh.

Skratka, zelo sem zadovoljna!

Pozdravček, Pikapolonica user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem