writing-img

Nakup avta

clock-img

09.05.2011, 08:50

clock-img

petra36

pencil-img

62

Kateri avto se vam zdi najbolj primeren za mlado družino za začetek.Prosim mnenja.

_____________________________

Mamica sinov Nika in Matteota

clock-img

09.05.2011, 09:11

clock-img

K_a_t_i

pencil-img

5246

Tak zaradi katerega se ne bo toliko zapufala, da ne bo imela za živet...

Eh, kakšno vprašanje je to? Odvisno na kaj ste navajeni, koliko si lahko privoščite in koliko ga mislite uporabljat. Mi imamo 2 otroka in Golfa Plus. Smo zadovoljni (lahko bi si privoščili kaj večjega, ampak nam je to čist super - avto je star 7 let - je pa res, da če bi zdaj menjali, da bi se verjetno odločili za malo večjega enoprostorca). Kolegi imajo 1 otroka, Puntota brez klime in so tudi zadovoljni (avto uporabljajo zelo malo). Spet kdo drug ima pa lahko nakaj ogromnega in mu bo še premalo.

Čist tko, s praktičnega vidika bi pa rekla takole - kupite avto, ki ima 5 vrat. Vse ostalo pa kot rečeno - po pameti.
Pozabila sem - odvisno tudi koliko članska mlada družina ste user posted image


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 9.5.2011 9:12:06 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

clock-img

09.05.2011, 12:46

clock-img

Anonimen

Dons je tut že skoraj neumno kupovat avto brez klime. Če ti znamka ni pomembna glej, da boste udobno sedeli, pa da ima avto za denar, ki si ga lahko privoščite čim več opreme, čim manj kilometrov in čimcenejši servis oz. rezervne dele. Pa če boste delali veliko kilometrov oz. pogosto vlekli prikolico, potem dizla, če bo pod 50.000km/leto pa raje bencinarja itd. itn.

Pa še to: za male otroke so drsna zadnja vrata ZAKON! user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 9.5.2011 12:47:43 >

clock-img

09.05.2011, 21:37

clock-img

miapia

pencil-img

1748


IZVIRNO SPOROČILO: petra36

Kateri avto se vam zdi najbolj primeren za mlado družino za začetek.Prosim mnenja.


Odvisno koliko kompliciraš.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

clock-img

09.05.2011, 21:41

clock-img

Anonimen

Odvisno koliko ga rabiš in za kaj.
Če je to 5 minut do vrtca in domov, je najmanjši možen, če je to izlet s kolesi, mora biti večji. Pa spet odvisno, kakšen budget imaš.

Kaj pa vozite sedaj?

clock-img

10.05.2011, 06:58

clock-img

Dashenka

pencil-img

1482


IZVIRNO SPOROČILO: petra36

Kateri avto se vam zdi najbolj primeren za mlado družino za začetek.Prosim mnenja.



Hmm, precej koristnejše ideje ti lahko damo, če nam zaupaš budget in pa, ali je to prvi ali drugi avto v familiji in za kaj ga potrebujete (mestna vožnja, vožnja v službo po 100km v vsako smer....)

clock-img

22.10.2011, 00:12

clock-img

Aisha86

pencil-img

227

Mi smo bli pred kratkim pred isto dilemo...
Opel Zafira
Opel Meriva
Ford Cmax
Ford Smax
Citroen picasso
    in še kej bi se našlo...
Pri nas je zmagala Opel Meriva (nismo se zapufali nič) in smo super zadovoljni (že trkam!). Opli so mi sploh zelo lepi, ker imajo noter lepo izkoriščen prostor, lepo se jih vozi in so udobni. Ker imamo enga otroka je za nas lih taprava, sicer bi kupli Zafiro. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem