cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Najmanj sladko mleko

clock-img

03.04.2008, 15:45

clock-img

Anonimen

Pozdravljene.
Imam vprašanje, če katera ve, katero adaptirano mlkeo je najmanj sladko. Sem nad Hippom prav razočarana, piše, da je brez sladkorja pa se mi zdi, da je sladkejši od aptamila in še bolj gost? Prosim za vaša mnenja.

clock-img

03.04.2008, 18:03

clock-img

katra55

pencil-img

1970

Mleko je sladko zaradi laktoze, ki je zelo pomemno hranilo za dojenčke.
Zakaj bi pa rada manj sladko mleko?


< Sporočilo je popravil katra55 -- 3.4.2008 18:09:50 >

clock-img

03.04.2008, 19:05

clock-img

Anonimen

Na bioresonanci so ugotovili, da je alergičen na sladkor, sladila. Zamenjali smo mleko Aptamil z BeboHA, potem Pregomin, zdaj pa še Hipp, pa ni nič boljše (včasih malo boljš, pa spet slabš, ampak ne pri zamenjavi mleka). Alergoloških testov še nismo delali. Pa tudi nasplošno, da se ne bi navadil na sladek okus. 

< Sporočilo je popravil decembrka -- 3.4.2008 19:06:09 >

clock-img

04.04.2008, 03:21

clock-img

jajula

pencil-img

1191

kolk časa  pa testirate novo mleko?

clock-img

04.04.2008, 12:30

clock-img

Anonimen

Po en teden. Pomaga edino pri razcveteni koži na ličkih, ki je živo rdeča hladilno mazilo iz lekarne ali panthol krema. To sem do sedaj ugotovila. Se pa bolj praska, če spi na zakonski in manj, če spi v svoji posteljici.Hipp mu dajem drugi dan, razen, da se mi zdi bolj sladko in bi se rada izognila sladkosti moram rečt, da ga nič ne zvija, kaka lepo rumeno kašasto, mogoče še najbolj do sedaj.  LP

< Sporočilo je popravil decembrka -- 4.4.2008 12:32:53 >

clock-img

05.04.2008, 13:45

clock-img

jakoLUlana

pencil-img

268

sojino (zelo zdravo) mleko Pregomin - dobis v lekarni

clock-img

05.04.2008, 19:30

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: jakoLUlana

sojino (zelo zdravo) mleko Pregomin - dobis v lekarni



In kakšna razlika je med mlekom SOM (adaptirano sojino mleko) in med mlekom Pregomin? To me zanima! lepo prosim, če kakšna ve. Ker deset let nazaj so, pa kakršnekoli težave je otrok imel zaradi kravjega mleka ponujali Soyamil, zdajšnji SOM, čeprav je bil Pregomin že tudi na tržišču? Ali zaradi tega, ker so začeli vzganjati paniko, da je v sojinem mleko ogromno estrogenov? Na podlagi česa je pa potem narejen Pregomin, če gor na škatli piše da je za tiste, ki so alergični na sojino in KM mleko?

clock-img

05.04.2008, 22:20

clock-img

jakoLUlana

pencil-img

268

pojdi v lekarno in vprasaj

clock-img

12.04.2008, 21:32

clock-img

SuzanaKK

pencil-img

777

Pregomin dobijo otroci, ki so alergični tako na kravje mleko kot na sojino. Sem prebrala v Milupini zloženki.

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem