cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Najboljša prijateljica

clock-img

16.11.2011, 19:52

clock-img

BIS30

pencil-img

104

V ponedeljek je mnogo prezgodaj ( v 37 letu) zapustila ta svet moja najboljša prijateljica. Ne morem verjeti, ne dojeti, kako in kdaj se je to zgodilo, ker očitno sploh nismo vedeli, da je bilo stanje tako hudo. Marsikdo, ki bo to prebral, jo je poznal, ker je veliko objavljala na teh forumih.

Imela sem to čast, da sem jo poznala tudi osebno. Družili sva se približno 10 let in v tem času ne pomnem, da bi kdaj imela slab dan, da bi se kdaj obremenjevala z drugimi... tudi ko je pred 5 leti izvedela za hudo bolezen, je v istem stavku dejala, da to ni nič kaj takega in da bo to prebrodila in živela naprej. In to je tudi storila. Živela je polno življenje, ni se obremenjevala z malenkostmi, v vsem in vsakem je najdla nekaj dobrega. Resnično bila je sonček, ki je sijal 24 ur na dan. Bolezen se je letos na žalost ponovila in spet je želela pogumno skozi to, ampak...

Kadarkoli, ko sem jo poklicala, si je vzela čas zame, podpirala me je v vseh mojih odločitvah (čeprav nekatere tudi niso bile pravilne), nikoli obsojala... Sicer sem edinka in sem si v mladosti želela sestrico in z dnem, ko sem spoznala njo, se mi je želja uresničila...

Veliko bi se lahko naučila od nje in sedaj, ko je ni več, na plano vrejo spomini, vsi njeni nasveti, njena razmišljanja in sedaj šele spoznavam, kako prozorni so bili moji problemi, kako lahko rešljive moje težave, koliko je v življenju odvisno od tega, kako človek razmišlja, kaj misli o sebi, ker le tako lahko ocenjuje druge... In za ta spoznanja se lahko zahvalim njej. Ne morem verjeti, da je ni več, da me ne bo več poklicala, da ne bo več kavice na sončku... Kako je lahko bila tako pogumna, močna, da do zadnjega dne nisem vedela, da je ne bom več videla. Mislim, da si tudi sama ni do zadnjega dne dovolila misli na odhod, ker je hotela živeti. Živeti zase, za svojega sinka, ki ga je letos pospremila v šolske klopi, živeti za nas, ki jo potrebujemo. Niti predstavljati si ne morem kaj preživljajo njeni domači, ker vsi, ki smo jo poznali, čutimo veliko praznino.
Toliko stvari bi jo še rada vprašala... V zadnjem letu se nismo toliko videle, ker sem tudi jaz postala mami in sedaj mi je žal, da si nisem vzela vač časa. Ampak vem, da je bila vesela zame in me ni obsojala. Še zadnjič ko sva se videli ni tožila o ničemer, ampak sva govorili o načrtih za prihodnost.

Zakaj solze ne pomagajo, zakaj ravno ti, zakaj???

Bila si ženska z velikim Ž in hvala ti, da sem lahko bila tvoja prijateljica!
Vem, da se bova nekoč, nekje ponovno srečali ampak do takrat te bom neizmerno pogrešala. Do mojega zadnjega dne boš v mojem srcu. Bodi srečna med angeli, ker tam je tudi tvoje mesto! Počivaj v miru!



< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 16.11.2011 20:15:18 >

clock-img

16.11.2011, 20:16

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image

Ne obžalujte ničesar, ohranite le lepe spomine in hvaležnost, da sta bili prijateljici.

Na nebu pa je spet zvezdica več user posted image


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

16.11.2011, 20:26

clock-img

Colt

pencil-img

2988

Glede na to da si se ogromno naučila od nje, bo tudi v tebi ona živela še naprej. Pač v nekoliko drugačni obliki kot doslej.


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!


clock-img

16.11.2011, 20:29

clock-img

Andromeda

pencil-img

3755

Moje sožalje! user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.11.2011, 20:31

clock-img

Anonimen

BIS30, žal mi je, da si izgubila dobro prijateljico.

Ohrani lepe spomine, njeno moč in njeno veselje do ljudi.

clock-img

16.11.2011, 20:31

clock-img

pelin

pencil-img

1701

Vedno me pretresejo takšne izgube...izgube ljudi, ki naj bi bili po starosti  na vrhuncu svojega življenja...ob njih spoznaš kako majhne probleme imaš v resnici...kako postanejo na videz nerešljivi problemi kar čez noč rešljivi...kako premalo cenimo to, da smo zdravi, da smo še vedno s svojimi najdražjimi...da smo...da živimo...
Tudi iz moje strani iskreno sožalje...user posted image

clock-img

16.11.2011, 21:52

clock-img

*sweety*

pencil-img

166

Zdaj ne trpiš več draga prijateljica,
zdaj počivaš,
kajne sedaj te nič več ne boli,
a svet je mrzel, prazen,
opustošen za nas,
odkar te več med nami ni.


KLAUDIJA (LukaJan) vedno boš v mojem srcu.

clock-img

17.11.2011, 04:10

clock-img

Kerensa*

pencil-img

17918

IZVIRNO SPOROČILO: *sweety*
KLAUDIJA (LukaJan) vedno boš v mojem srcu.


user posted image

clock-img

17.11.2011, 08:08

clock-img

mala

pencil-img

913

Moje sožaljeuser posted image user posted image

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

clock-img

17.11.2011, 08:21

clock-img

diva 4

pencil-img

1199

Iskreno sožalje user posted image

clock-img

17.11.2011, 08:50

clock-img

StrawberrY

pencil-img

957

Iskreno sožaljeuser posted image ! Tudi sedaj bo s teboj...

clock-img

17.11.2011, 09:25

clock-img

josephine27

pencil-img

2570

user posted image sožalje

_____________________________


clock-img

17.11.2011, 10:46

clock-img

madela

pencil-img

4734

Sožalje ob izgubi prijateljice user posted image

clock-img

17.11.2011, 11:48

clock-img

emaa

pencil-img

7450

MOje sožalje


clock-img

17.11.2011, 13:16

clock-img

Angel_Tian

pencil-img

1114

Iskreno sožalje user posted image

Naj pa njene besede živijo s tabo dalje...


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

clock-img

17.11.2011, 17:30

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

iskreno sožalje user posted image   user posted image

clock-img

17.11.2011, 19:43

clock-img

gita10

pencil-img

1507

Iskreno sožalje ob izgubi prijateljice vsem, ki ste jo poznali. Poskušajte sedaj ve biti v oporo njenemu sinku v zahvalo kaj je naredila za vas.

clock-img

20.11.2011, 12:53

clock-img

Sibil_

pencil-img

3508

Sožalje vsem, ki ste jo imeli radi.user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

clock-img

23.11.2011, 13:55

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346

Naj počiva v miru LukaJanuser posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html


clock-img

23.11.2011, 15:04

clock-img

špelin@

pencil-img

16873

Tudi jaz ti izrekam globoko sožalje. Vem, kako je user posted image Prijateljica bo za vedno ostala ob tebi in v tebi - že leto in pol je, odkar je odšla moja prijateljica in ne mine teden, da se ne bi v nekem določenem trenutku "pogovarjala" z njo.

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

clock-img

26.11.2011, 22:54

clock-img

koss

pencil-img

29

BIS30, krasno si to napisala...

Tvoja prijateljica je bila moja sestrica in tudi sama ne vem, kdaj bom dojela, da našega sončka ni več...Težko je, dan za dnem se lomim, ker sem jo imela tako zelo rada, tako veliko trenutkov sva preživeli skupaj, toliko skrivnosti zaupali..Toda usoda je bila močnejša... tako zelo jo pogrešam, tako zelo pogrešam najine trenutke in anjine pogovore, ki so trajali in trajali...Vem, da je z mano, pa čeprav daleč, daleč stran...

Sestrica, naj te angelčki čuvajo!!!!

clock-img

02.12.2011, 16:06

clock-img

nmagk

pencil-img

851

user posted image user posted image user posted image  moje sožalje,vem kako je če izgubiš svojo najboljšo prijateljico user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

clock-img

02.12.2011, 19:28

clock-img

špelin@

pencil-img

16873

IZVIRNO SPOROČILO: koss

BIS30, krasno si to napisala...

Tvoja prijateljica je bila moja sestrica in tudi sama ne vem, kdaj bom dojela, da našega sončka ni več...Težko je, dan za dnem se lomim, ker sem jo imela tako zelo rada, tako veliko trenutkov sva preživeli skupaj, toliko skrivnosti zaupali..Toda usoda je bila močnejša... tako zelo jo pogrešam, tako zelo pogrešam najine trenutke in anjine pogovore, ki so trajali in trajali...Vem, da je z mano, pa čeprav daleč, daleč stran...

Sestrica, naj te angelčki čuvajo!!!!


Ojej, koss, sploh nimam besed user posted image Iz vsega srca najgloblje sožalje.


_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

clock-img

04.12.2011, 20:00

clock-img

valči

pencil-img

2344

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: koss

BIS30, krasno si to napisala...

Tvoja prijateljica je bila moja sestrica in tudi sama ne vem, kdaj bom dojela, da našega sončka ni več...Težko je, dan za dnem se lomim, ker sem jo imela tako zelo rada, tako veliko trenutkov sva preživeli skupaj, toliko skrivnosti zaupali..Toda usoda je bila močnejša... tako zelo jo pogrešam, tako zelo pogrešam najine trenutke in anjine pogovore, ki so trajali in trajali...Vem, da je z mano, pa čeprav daleč, daleč stran...

Sestrica, naj te angelčki čuvajo!!!!


Ojej, koss, sploh nimam besed user posted image Iz vsega srca najgloblje sožalje.


Podpis,iskreno sožaljeuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem