writing-img

Nadaljevanke in Emule

  
clock-img

21.02.2006, 09:47

clock-img

Anonimen

A se da? Z mulco nadaljevanke dol potegnit?
Bi mela LOST, pa Gospodinje, pa Joeya,.... Se da?

clock-img

21.02.2006, 10:16

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

clock-img

21.02.2006, 10:21

clock-img

Dejča

pencil-img

1332

Da, da, mi že pridno gledamo naslednjo sezono. Ko gre user posted image  spat, imava midva maraton user posted image  user posted image .

clock-img

21.02.2006, 10:22

clock-img

Anonimen

Pajaca, jaz se pa ne znajdem. A tam naj vprašam al kako? Ker mi je sam prvo stran foruma vrglo. user posted image

clock-img

21.02.2006, 10:23

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Dejča

Da, da, mi že pridno gledamo naslednjo sezono. Ko gre user posted image  spat, imava midva maraton user posted image  user posted image .



Kako pa veš kako si deli sledijo po vrsti? Za gospodinje vem, LOST je pa čist neki zmešan, nič se ne znajdem. user posted image
Aja, podnapisov se pa najbrž tud ne dobi, ne? Mah, saj nujni niso no.

clock-img

21.02.2006, 10:41

clock-img

anckabancka

pencil-img

1710

Ja, za Lost se da tud podnapise dobit. Sam ne vem kje, moram moža vprašat. user posted image

clock-img

21.02.2006, 10:43

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Ponavadi se nadaljevanke označuejo na dva različna načina:

1x06 - pomeni šesta epizoda prve sezone

ali

S1E06 - pomeni šesta epizoda prve sezone

Ponavadi piše nekje v imenu datoteke to.

To je to. Moja sestra loada Lost dol, jaz pa Battlestar Galactica, Stargate in podobne "bedarije" (po besedah moje zaročenke).

clock-img

21.02.2006, 10:44

clock-img

Anonimen

Najlepša vam hvala vsem! user posted image

clock-img

21.02.2006, 14:05

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Hothien, Lost je pri mojem tudi delal najprej nekaj težav. Pa sta z bratrancem uredila in sem že kdaj vse pogledala. user posted image
Dejča, a je druga sezona Losta tudi.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

21.02.2006, 15:02

clock-img

Anonimen

Ja, drugo sezono LOSTa jaz že mam, sam ne vseh delov. Samo do enga 9. baje.user posted image  Je pa že neki novih prišlo.

clock-img

21.02.2006, 19:04

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

OOOOO StarGate...jst tuuuud, dejte mal več povedat, kje se to zlouda, no

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

clock-img

21.02.2006, 21:23

clock-img

ZARA

pencil-img

17227




No, ne me zdej ignorirat, hijene in ostali...user posted image




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

clock-img

21.02.2006, 21:37

clock-img

Anonimen

ZARA, jaz te nočem ignoriratuser posted image , sam ne vem ti pomagat. Če hoćeš Stargate nadaljevanko z mulco dol potegnit, tam vpišeš Stargate in po vrsti potegneš dol dele.
Jaz sem dala dol zdele gospodinje, sam slabo zgleda, še nič ni začelo, upam, da mi rata. user posted image

clock-img

21.02.2006, 21:53

clock-img

soncek&luna

pencil-img

1589

dejte mi punce pomagat, jaz bi tut kaj dol povlekla iz neta, pa ne vem kje user posted image  naj to 'zvoham'....

hvala user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

clock-img

21.02.2006, 21:55

clock-img

Anonimen

Sun&moon user posted image , jaz vse z mulco dol vlečem, od tuki: http://www.emule-project.net/home/perl/general.cgi?l=1
Sam mam še vedno uno 46, ne ta novo 47, ker mi je norton ni skoz spustil. user posted image

clock-img

21.02.2006, 21:57

clock-img

Lejči

pencil-img

520

hothien, upam, da ti je uspelo. jaz imam gospodinje celo prvo sezono, pa pol druge, pa vse super dela user posted image .

clock-img

22.02.2006, 07:30

clock-img

Anonimen

Mah Lejči, ni mi. user posted image  Gospodinj mi sploh noče vlečt, skoz piše čakam. user posted image
Strokovnjaki, povejte mi nekaj, ali počasneje vleče, če mi vleče dva filma naenkrat? user posted image  Ne se mi smejat.... Al je boljše vsak film, vsak del nadaljevanke posebej dol vlečt? user posted image  user posted image

clock-img

22.02.2006, 07:59

clock-img

karmy

pencil-img

2530

ti drugače vlečeš iz virov... tako da če te vir da na čakanje, moraš pač čakat, na vrsto...če pa poznaš koga iz virov, kar je malo verjetno, si pa neprestano dol vlečeš dele, ki jih želiš... če imaš kakšne datoteke iz upload, ti pomaga, da hitrej pridš na vrsto, saj če nimaš še nič, je čakanje malo daljše... tak da čiči in čaki user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

clock-img

22.02.2006, 08:02

clock-img

karmy

pencil-img

2530

počasi ti vleče pa zarad tega ker je odvisno od vira, kako zmogljivost ima prenosa, in seveda kakšno zmogljivost imaš ti... se mi je tudi zgodilo da sem mela prenos filma na 23kb/s user posted image  kar je zelo velika hitrost... tak da pr filmih je najboljš da maš kabelski internet, ker je potem tvoja zmogljivost veliko večja.



_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

clock-img

22.02.2006, 08:08

clock-img

Anonimen

Ja, to vem. Tud men je že kak film šel dol z 20KB/s, zadnjič je bil en 700 MB dol v dveh urah, sam potem ni delal. user posted image

clock-img

22.02.2006, 08:12

clock-img

karmy

pencil-img

2530

če pride film v dveh urah, ni film, ampak je trailer... user posted image  čeprav ma 700 Mb ... prave filme vleče kak dan ali dva...odvisno od hitrosti in čakalne liste

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

clock-img

22.02.2006, 08:13

clock-img

Anonimen

No, tud trailer ni bil. user posted image

clock-img

22.02.2006, 08:17

clock-img

karmy

pencil-img

2530

za take stvari ma preview - predogled, ki ga uporabiš takoj k ga lahko z VLC media playerjem... če vidiš da ne dela, da ga prej zbrišeš in iščeš naprej

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

clock-img

22.02.2006, 08:19

clock-img

Anonimen

Preview začne delat šele, ko je že polovica dol. Skoz pa tud nisem pred kišto in me včasih kaj prehiti.
OK, zdej smo s teme skrenile, torej nadaljevanke. Vpišem samo naslov, in potem iščem po vrsti dele ene sezone?

clock-img

22.02.2006, 09:05

clock-img

karmy

pencil-img

2530

včasih ti dovoli preview tudi prej, kot pri polovici...

Vpišem samo naslov, in potem iščem po vrsti dele ene sezone? ja



_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem