cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Nadaljevalno mleko

clock-img

29.08.2008, 09:42

clock-img

Nasy

pencil-img

2899

Živjo! Danes smo začeli z Aptamilom 2, v navodilih piše, da je za en obrok 180ml, obroki pa so trije v 24 urah? Kaj sedaj to pomeni, da bo jedla na vsake tri ure al kako? Kaj pa druga hrana, GH? Prej smo namreč jedli nekje na 3 ure pri Aptamil 1, pojedla je nekje od 160 do 210ml, če je pa kašico, pa na 2 uri. Prosim za nasvet iz vaših izkušenj, brez zamere!!!

LP


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

clock-img

29.08.2008, 09:45

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Ko smo prešli iz 1 na 2, nismo spreminjali prehranjevalnih navad glede količine ali št. obrokov. Zamenjali smo le mleko

clock-img

29.08.2008, 09:47

clock-img

Mišni

pencil-img

4682

v navodilih piše, da je za en obrok 180ml, obroki pa so trije v 24 urah? Kaj sedaj to pomeni, da bo jedla na vsake tri ure al kako



To mi ne gre skupaj. 3 obroki so en obrok zjutraj, en sredi dneva in en zvečer. Vmes pa niso samo po 3 ure, a ni tako?

Sicer pa tudi mi nismo menjali prehranjevalnih navad, ko smo prešli z enega mleka na drugega. Tako kot je bilo prej, je ostalo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

clock-img

29.08.2008, 11:43

clock-img

Nasy

pencil-img

2899

pardon, 8 ur sem mislilauser posted image ne tri ure

no, me v bistvu zanima, če bo zdaj lačna na 8 uruser posted image A pol ste isto dajale, kakor prej? No, sej bo nekako pokazala, da je lačna, danes je pač probni dan


< Sporočilo je popravil Nasy -- 29.8.2008 11:45:24 >


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem