cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Na prisilni dieti

clock-img

03.02.2006, 20:31

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Da ne boste mislile, da štrajkam, ker se nič ne oglasim, čeprav sem se odločila, da bom s 1. feb. začela z 90 dnevno dieto.
Žal se je zaenkrat vse skupaj sfižilo. V torek ponoči sem dobila napad žolčnih kamnov, ki v blažji obliki še kar traja, tudi sinoči sem morala dobit 2 injekciji. Tako da te dni pijem le čas in jem prepečenec. No, danes sem še na vodi kuhan riž in kompot.
Kot verjetno veste, pri žolčni dieti ne smem nič svežega, tako da odpade sveže sadje, zelenjava..user posted image
Za nekaj časa bo morala ločevalna dieta počakati. Kot da mi ni usojena.user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

03.02.2006, 20:32

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Ups, ne pijem časa, ampak čaj.

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

03.02.2006, 20:46

clock-img

total

pencil-img

4453

Ja res ti ni usojeno,bo že,kg počakajo.Povej  mi, si se poročila?

clock-img

03.02.2006, 20:48

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Seveda sem se. Zdaj sem pa gospa.user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

03.02.2006, 20:52

clock-img

total

pencil-img

4453

iiiiiiiiiii kak lepo,čestitam obemauser posted image .

clock-img

03.02.2006, 20:54

clock-img

beba76

pencil-img

2059

Jaz sem imela žolčno dieto 5 mesecev v tretji nosečnosti. Presneto znano mi je, kaj smeš in kaj ne; je tistega kar lahko pošteno manj! Se mi kar smiliš, lahko pa ti povem, da je v tem tudi nekaj dobrega, saj boš ziher shujšala. Jaz sem se v prvi in drugi nosečnosti zredila 26 in 27 kg, tretjič pa le 9 user posted image user posted image user posted image  zahvaljujoč žolčni dieti.

clock-img

03.02.2006, 22:02

clock-img

BISKVITKA

pencil-img

26

Čestitam gospa. Daj kepa malo nas razveseli s poročnimi fotografijami, da vidimo kako lepa nevesta si bila.

clock-img

03.02.2006, 22:51

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Gospa - vse čestitke.  user posted image  Pa ne pozabi dat v album kakšno sliko, da vidimo, kako lepa gospa si sedaj.
Pa pozdravi se.

clock-img

03.02.2006, 23:22

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Ooo, čestitke gospa žena! user posted image  Jaz bi tudi kakšno fotkico s poroke videla, prosim. user posted image

Čimprej se pozdravi!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem