cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Na pomoč, moj otrok noče jesti

clock-img

10.03.2007, 01:48

clock-img

Spelchi

pencil-img

14

Moj Ninček   noče jesti, na vsake 3-4 ure vleče 4 minute, včasih tudi 6 in to je to. Danes naprimer je imel obrok ob 14-tih, nato ob 18-tih ni hotel nič jesti in je zaspal do 24-tih, nato pa je jedel 6 min in nazaj zaspal. Sploh ne vem več kaj naj naredim .
Prosim vas za nasvet!!!!

LP


_____________________________

Spelchi

clock-img

10.03.2007, 08:30

clock-img

Anonimen

mogoče pa  se pa v teh 4-6 minutah naje...??? in je pol sit...

clock-img

10.03.2007, 10:28

clock-img

Baucka

pencil-img

568

Spremljaj težo. Če ta ne pada in je otrok dobre volje je vse ok. Sedaj je že velik in se v manj časa neje pri prsih, saj vleče bolj intenzivno.

_____________________________

Gremo veselo.

clock-img

10.03.2007, 10:46

clock-img

mama5

pencil-img

53

Pozdravljena!

Naša punčka se je že od vsega začetka dojila največ 5 minut! Pa sva po teh 5 minutah kupčka podrli, sem mislila, da zato več noče sesati,...pa ni hotela več, samo razjezila sem jo, če sem ji še ponujala dojko.

Do 5 meseca je imela dneve, ko je sesala na 1,5 ure do 2 uri, potem pa je prišel dan, ko ni jedla od 9 ure zjutraj do 17. ure...  Kako je bila "muhasta", ampak napredovala je v redu.

Sedaj, pri sedmih mesecih, pa imamo lep ritem hranjenja.

Kot je že napisano, če v redu napreduje in je dobro razpoložen, potem ni za skrbet.

lp in vse dobro!

clock-img

10.03.2007, 18:46

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Koliko je pa star? Mogoče res tako efektivno je, da dobi v teh minutah dovolj. Če kaka in lula, dobi dovolj. Pravijo, da se pri dojenju nikoli ne sme gledat na uro, ampak je treba poslušati otroka.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

10.03.2007, 22:47

clock-img

lysa

pencil-img

124

Moj sinček se hrani na 2-3 ure, vleče pa 7-8 minut že od rojstva. Pri dveh mesecih ima 7 kg. Tudi jaz ti svetujem, da spremljaš njegovo težo. Če je s tem v redu, potem se v tistih 4 minutah naje.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem