cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Na koliko dni menstruacija po porodu?

clock-img

09.11.2007, 09:06

clock-img

lysa

pencil-img

124

Prejšnji mesec, če sem bolj natančna 21.10., sem dobila prvo menstruacijo po 10. mesecih od poroda. Včeraj, 17 dni kasneje, pa sem jo spet dobila (?!). Prva menstruacija je trajala 8 dni in je bila obilna, pri tej pa tudi kaže, da bo tako. A je to normalno, da je tako majhen razmik med njima? Pred nosečnostjo sem imela menstruacije na 33-35 dni. Sploh mi ni jasno, kako sem jo lahko spet tako hitro dobila. Najhuje pa je, ker zaradi tega skoraj nimam nič mleka... lahko kar rečem, da ga ni. user posted image

clock-img

09.11.2007, 10:32

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Možno je, da traja nekaj časa, da vrne M v stare okvire. Jaz sem jo dobila 3 mesece po porodu in je bila zelo neredna. Prej točna ko urca na 25 dni, zdaj pa od 23-35. Tako da sem večkrat delala test user posted image  Mleka zarad tega nisem imela manj. No, potem sem pa pa tako spet zanosila in je spet nimam. user posted image

clock-img

09.11.2007, 11:16

clock-img

yudit

pencil-img

567

Lahk ti povem da sem imela tud M tak kot 33-35 včasih do 45 dni zdaj po porodu pa je tud prehitro prišla, sem je dobila  ,dobila sem jo na isti datum kot ti, 21.10, s tem da sem komaj 4 novembra 3 msece od poroda, in je trajala  dobrih7 dni tak da je lillo kot dež, je pa manj bolelo kot pred nosečnostjo. Zdaj pa bom vidla gdaj spet prideuser posted image ker meni ič ni všeč da je tak hitro prišla, sam mleka pa ni tud pri meni bilo dosta zdaj pa ga je spet dostuser posted image , tak da mogoče se bo uredilo..lp

clock-img

09.11.2007, 13:18

clock-img

lysa

pencil-img

124

Sej mene ne skrbi toliko, da imam menstruacijo. Bolj me skrbi, da mi povzroči izgubo mleka. In če jo bom imela na tako pogosto...
Tako zelo rada bi še dojila, še posebno, ker mali ne prenaša mlečnih izdelkov, pa ne vem, kako si naj pomagam. Dojim ga pa ves čas, da bi vzpodbudila nastajanje mleka - rezultat pa nespremenjen. In vse to se je začelo s pojavom menstruacije.
Drugače sem pa že od večih slišala, da po porodu menstruacije niso več tako boleče, če so bile prej. Na žalost nisem med temi srečnicami. Mene še vedno tako zelo boli, da bi morala biti na bolniški oziroma tabletah.

clock-img

10.11.2007, 09:55

clock-img

yudit

pencil-img

567

Iysa-poskusi z čaji toti za dojilje pa fejst vode pij , jaz ker nemrem sam nvadno vodo pit si kupujem tote z okusi, pa jej polento zitne stvari bo mogoče pomagalo....Pri meni je tak da je par dni full mleka me zize tak bolijo da joj, pol pa suša mislim neka taka suša ampak se pozna, pa probaj čim manj stresa ker to tud lahk vpliva na mleko, aja povej svojem G da ti da tablete za mleko, mislim tablete ješ da dobiš mleka nevem če si že čula za to ampak pomaga pa.Moja znanka jih je in kar mleko se je popravilo tak da tečeuser posted image lp upam da sam ti vsaj mal pomagala lp

clock-img

11.11.2007, 23:25

clock-img

Anonimen

Jaz je tud nisem mela 3 mesece , zdaj jo mam na 35 dni prej sem jo mela točno zmerom na 26 dni. Kolegica mi je svetovala naj veliko pijem do 3 l tekočine na dan in jest je treba kot pravi yudit polento, močnik , pol litre mleka na dan ne škodi  (vsaj meni ne), če ga spijem več otroka napenja. Pijem pa čaj iz komarčka, majarona in melise in to full dela mleko probaj mogoče moš na ta način ohranila mleko in ga boš mela več.

clock-img

11.11.2007, 23:27

clock-img

Anonimen

    Tud jaz mam boleče menstracije in g je rekla da lahk spijem do 4 lekadole na dan in da nič ne škodi. Vsak tolk me trebuh ne boli. Tisti teden mam manj mleka pa pol ga je več (sem pač mal živčna tiste dneve pol pa mleka ni)

clock-img

14.11.2007, 08:47

clock-img

Anonimen

Mene tudi ti hormoni po drugi nosečnosti zafrkavajo kot 100user posted image ... Sedaj se že drugi mesec dela nekaj na tem, da bi dobila menstruacijo...skoraj na vsakoh 14 dni ista pesem...najprej full mleka, komaj zdržim (predvsem dopoldan), potem pa moji tipični predmenstrualni znaki (kot bi hotela boleti glava, lasje postanejo mastni, pojavijo se mozolji) nato opazim rjavkasto-rdeč izcedek.. Ampak menstruacije potem ni... in mleka manj... user posted image  pa čisto tečna, ker ne teče samo od sebe, ampak se treba malo potrudit... Potem spet par dni OK in ponovi vajo... Mleka mislim, da je dovolj, saj je mala prava hruškica (rojena z 3230 g, danes 6440 g) pa se samo dojiva... Me je vseskupaj malce presenetilo, ker prvič sem dobila menstruacijo po 9 mesecih in takrat se je starejša tudi sama odklopla.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem