cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

NUK nastavki za dojenje iz lateksa

clock-img

13.11.2009, 14:36

clock-img

Suzikaa

pencil-img

163

A mogoče ve katera kje jih je možno za dobit? Nima ne BC, Pikapolonica in lekarne pri nas (Ormož,Ptuj,Ljutomer). Ve mogoče katera če jih imajo 100% kje v Ljubljani ali pa v Mariboru?

clock-img

13.11.2009, 16:03

clock-img

rožca26

pencil-img

2889

V Muellerju jih majo zagotovo. Drgač pa v Lj. dobiš te nastavke tudi v BC

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

clock-img

13.11.2009, 16:04

clock-img

rožca26

pencil-img

2889

IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

V Muellerju jih majo zagotovo. Drgač pa v Lj. dobiš te nastavke tudi v BC



Joj, sm se zmotla. Jest sm govorila o cuclju. Sorči. Za tvoje vpr. pa ne vem. Mislim,da sedaj obstajajo samo silikonski.

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

clock-img

13.11.2009, 18:05

clock-img

pikica13

pencil-img

45

V Mariboru jih imajo v lekarneh (Mariborske lekarne, za privatne pa ne vem)! 100% sem jih videla v lekarni v Evroparku.

clock-img

14.11.2009, 09:45

clock-img

Suzikaa

pencil-img

163

Hvala, bomo šli v Maribor. Imam tudi silikonske od aventa ampak jih noče, so ji pregladki al kaj jaz vem. Tako je huda ko ji dam silikonskega, da je nočem mantrat z njim. In ti lateksovi nastavki so pri nas za dobit  Amerika! Katastrofa, zaračunat pa so jih znali,ko so jih imeli user posted image . V Avstriji sem jih našla na netu za 3€ ceneje,samo jih ne pošiljajo v Slo. Škodauser posted image

clock-img

17.11.2009, 21:58

clock-img

eva Ana

pencil-img

439

Jaz sem jih kupila v Slovenski Bistrici v Pikapolonici!

clock-img

21.11.2009, 14:16

clock-img

Suzikaa

pencil-img

163

Pa nama je uspelo brez nastavkov! Če pa bom imela spet preveč ranjene bradavice pa bom šla v slovensko bistrico al pa v Maribor. Hvala za info! 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem