cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

NOVALAC NF

clock-img

22.10.2009, 18:40

clock-img

jpnincy

pencil-img

63

Ima katera izkušnje z Novalac NF za dolgotrajno sitost??? Jaz sem ga kupila in mu ga dajem ponoči, vendar brez uspeha - še vedno se zbuja na točno tri ure, nič dlje ne spi, kot bi moral po tej hrani, ker je kao bolj nasitna user posted image .

clock-img

22.10.2009, 18:49

clock-img

miapia

pencil-img

1748

Tega NF sicer nisem kupovala, sem pa vse druge tržne različice, ki so lari fari. Sem hotela tudi tega poskusit, pa sem nekje prebrala, da ni nič bolj nasiten. Odločitev je pa tvoja.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

clock-img

22.10.2009, 18:52

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

user posted image user posted image

ja ,ja dobro se vsaj mleko prodaja

clock-img

22.10.2009, 19:03

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Upaš lahk vednouser posted image , ampak žal otročki ponavadi niso za te fore. Če te kaj potolažimuser posted image , naš se je še po uvedbi Gh zbujal na 1-3 ure. KO sem ga dojila se je zbujal na 3-4, nato pa čedalje večja katastrofa, šele pri 8 mesecih se je začel zbujat 1-3x na noč. Pri 10 mesecih na 1-2x, zdaj pri 11, pa večinoma prespi celo noč, včasih pa se še zbudi 1x. Če so zobki ali bolan, pa spet 10x na noč.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem