cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

NORMALNO BLATO ALI DRISKA?

clock-img

03.05.2008, 15:31

clock-img

aprilska34

pencil-img

232

Mamice, ki ne dojite, mene pa zanima, kašno blato ima vaš dojenček in kolikokrat na dan je pokakan? Mi smo stari 6 tednov in papamo Aptamil imunnofortis. Zadnjih nekaj dni se mi zdi, da mala kaka manj pogosto, samo še1-2 x na dan, s tem, da je blato ful tekoče. No, saj trdega blata nikoli ni imela, ampak to je pa tako, da je cela plenica pokakana in še skozi ji pride. Nekaj časa po porodu je jedla samo moje mleko( smo črpali), takrat je bila pokakana skoraj ob vsakem previjanju, ampak vedno po malo, potem smo začeli dodajat, pa je bilo enako, zdaj pa jemo samo še Aptamil. Je možno, da je takšna sprememba zato, ker ne je več mojega mleka?
Blato je svetlo rjave barve, ampak res čisto tekoče...

clock-img

03.05.2008, 15:48

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Za drisko se reče,če je najmanj 3 x dnevno.

clock-img

03.05.2008, 16:54

clock-img

jajula

pencil-img

1191

normalno je da po AM manj kakajo, ker materino mleko deluje bolj odvajalno

clock-img

04.05.2008, 18:02

clock-img

anny1

pencil-img

414

 Zalivančki odvajajo blato od 2 do 3-krat dnevno, blato je rumeno, a nekolko trše-Prebrala
- naša starejša je imela tako. Trše blato mora biti in ne vodeno- drugače pa če je driska lahko, da je temperatura?

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem