cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

NARAVNI SADNI SOKOVI

clock-img

07.11.2005, 13:03

clock-img

Reja

pencil-img

545

Pozdravljene.

Vsake toliko časa svojim prebavilom privoščim post. user posted image

Poleg zeliščnih čajev takrat popijem tudi kakšen naravni sadni sok, ki si ga naredim sama s sokovnikom. Ker pa to vzame veliko časa in s tem naredim veliko svinjarije, to počem samo ob vikendih.user posted image

Ali morda veste, kje se v Ljubljani da kupiti podoben sadni sok v steklenicah? Da bi bil res 100% saden in naraven, brez sladkorja dodanega in podobno?

Hvala!

clock-img

07.11.2005, 13:23

clock-img

Dejča

pencil-img

1332

Menda je v BTC večja trgovina z naravno hrano in izdelki, a žal ne vem dosti več o tem.

clock-img

07.11.2005, 23:16

clock-img

mamči

pencil-img

1722

Z a LJ ti točno ne znam povedat, v MB vem za tako trgovino.
Sokovi se imenujejo Dr. Steinberger in SO naravni. Poglej po lekarnah al pa pokliči Diafit Petkovškovo nabrežje 29, ker Diafit v Mb ima te sokove na zalogi. Obstajajo pa sadni in zelenjavni in so krasni!

clock-img

08.11.2005, 10:59

clock-img

Reja

pencil-img

545

Najlepša hvala za nasvete!

user posted image

clock-img

14.11.2005, 22:26

clock-img

ana1

pencil-img

153

Tudi jaz sem sedaj na postu že nekaj tedno. Ker je delanje sokov res dolgotrajno raje sokove kupujem. V DM sem dobila naravne sokove korenčka in pese ALNATURA. Meni se zdijo v redu. Se pa v Merkatroju dobijo tudi sokovi od Brojssa. (zelena, pesa, korenček...)

Če ti kaj pomaga

pa, pa user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem