cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Multifunkcijska naprava HP in fax

clock-img

04.06.2009, 12:36

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

Torej naročla sem eno hp multifunkcijsko napravo z faxom.
Zanima me, ali jo lahko priklopim na siol tel št?
Imamo namreč navadno telekom številko z prenosnim tel 8to bi uporabljala še naprej), v pisarni pa imam še siol številko, ki je skorajda ne uporabljamo in bi nanjo če je le mogoče priklopila fax. Bo to delovalo?

Sicer pa v ponedeljek dobim napravo in vam poročam, če deluje ali ne.

lp,

clock-img

04.06.2009, 12:42

clock-img

Sofi

pencil-img

528

Za fax rabiš analogno telefonsko linijo. Pokliči na 080 1000 in vprašaj.


_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

clock-img

04.06.2009, 17:06

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

Hvala, bom vprašala, ampak mislim, da je ta analogna.
Bom sporočila, kako je

clock-img

11.06.2009, 09:05

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

Tkole da pojasnim.
Kupila sem HP Officejet J4580 All in One in lepo odštekala zadaj tel in kabel priklopla na HP napravo in fax sem lahko poslala in prejela. Sicer sem rabla 4 ure, ker me je neki j**** z programom na računalniku in še zdaj mi testni fax (kao) ne dela, ampak dela pauser posted image

Full veselauser posted image

clock-img

15.06.2009, 01:32

clock-img

podezeljek

pencil-img

18

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

Tkole da pojasnim.
Kupila sem HP Officejet J4580 All in One in lepo odštekala zadaj tel in kabel priklopla na HP napravo in fax sem lahko poslala in prejela. Sicer sem rabla 4 ure, ker me je neki j**** z programom na računalniku in še zdaj mi testni fax (kao) ne dela, ampak dela pauser posted image

Full veselauser posted image



Jst sm mel tudi nekaj problemov s podobnim priklopom, pa telefon sem nekajkrat moral zavrtet ... ampak dela, haha ;)

clock-img

23.05.2016, 17:48

clock-img

robista

pencil-img

91

Pozdravljeni,

a je vseeno kakšna multifunkcijska naprava je, da se jo lahko uporablja kot faks?
Gledam ponudbe multifunkcijskih naprav tukaj http://www.anderwald.si/multifunkcijske-naprave, pa ne vem, če se lahko uporabljajo za fax.

clock-img

24.05.2016, 07:19

clock-img

madjanca

pencil-img

769


IZVIRNO SPOROČILO: robista

Pozdravljeni,

a je vseeno kakšna multifunkcijska naprava je, da se jo lahko uporablja kot faks?
Gledam ponudbe multifunkcijskih naprav tukaj http://www.anderwald.si/multifunkcijske-naprave, pa ne vem, če se lahko uporabljajo za fax.



Jaz sem do sedaj zasledila le HP in Xerox. Imeli smo oba... oba sta super :)user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem