cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Motnje prehranjevanja (anoreksija, bulimija)

clock-img

24.04.2008, 15:04

clock-img

Muca Copatarica

pencil-img

418

Pozdravljene!


Ker se zadnje čase ukvarjam s to temo, me zanima, če kdo pozna koga, ki ima kakršne koli težave z motnjami prehranjevanja ali se mogoče kdo sam bojuje s tem.
Zanimajo me tudi osebe, ki bi se bile pripravljene z mano pogovarjati o tej temi, z mano deliti svoje izkušnje, občutke,...
Največ je žensk, ki se ubadajo s temi težavami, zato bom še toliko bolj vesela, če bom našla še kakega fanta, ki ima take težave in je o njih pripravljen spregovoriti.


Hvala vam za pomoč in lepo se imejte.

clock-img

24.04.2008, 16:01

clock-img

tinka-pepa

pencil-img

520

Nevem kaj te zanima lahko pa me vprašaš.
sama se bolehala za anoreksijo.

clock-img

01.05.2008, 22:19

clock-img

MID

pencil-img

493

Muca copatarica,tudi jaz sem imela probleme z anoreksijo pred davnimi 16-imi leti v zelo hudi obliki.Če imaš kakšno vprašanje,ti kar vprašaj.Ni problema,ne vidim nikakršnih ovir v pogovoru okrog tega.Ravno nasprotno-odkar sem to bolezen premagala imam željo obvarovat vsakogar ki je na poti v to bolezen oziroma pomagat ljudem ki so v takšni stiski oziroma se pogovorit z ljudmi ki jih ta bolezen zanima.

clock-img

07.08.2008, 23:33

clock-img

starless

pencil-img

1

lep pozdrav
jaz sem stara 16 let velika 174  tehtam pa kar ogromnih 49 kg...az osebno ne jem ničesar več oz včasih vzamem kakšen lekadol(nevem zakaj)in spijem ogromno količino vode...lakote niti ne občutim več...doma se jim niti sanja ne...

clock-img

08.08.2008, 21:05

clock-img

katjes

pencil-img

530

IZVIRNO SPOROČILO: starless

lep pozdrav
jaz sem stara 16 let velika 174  tehtam pa kar ogromnih 49 kg...az osebno ne jem ničesar več oz včasih vzamem kakšen lekadol(nevem zakaj)in spijem ogromno količino vode...lakote niti ne občutim več...doma se jim niti sanja ne...



Starless - praviš, da ogromno tehtaš, kar pa sploh, sploh ni res. A se nimaš čisto nič rada?user posted image user posted image  Vedno postanem zelo žalostna, ko slišim od tako mladih ljudi, kaj vse se jim mota po glavi. Vse življenje imaš pred sabo, 16 let si star samo eno leto in uživaj življenje, ne se pa obremenjevat z količino hrane.user posted image user posted image user posted image
Oglasi se še kaj Starless!user posted image

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!



clock-img

09.08.2008, 20:19

clock-img

tanjusi

pencil-img

3353

ep pozdrav
jaz sem stara 16 let velika 174 tehtam pa kar ogromnih 49 kg...az osebno ne jem ničesar več oz včasih vzamem kakšen lekadol(nevem zakaj)in spijem ogromno količino vode...lakote niti ne občutim več...doma se jim niti sanja ne...


tole pa ni v redu .Daj se s kom pogovori...

clock-img

09.08.2008, 22:04

clock-img

amaya

pencil-img

4434

IZVIRNO SPOROČILO: starless

lep pozdrav
jaz sem stara 16 let velika 174  tehtam pa kar ogromnih 49 kg...az osebno ne jem ničesar več oz včasih vzamem kakšen lekadol(nevem zakaj)in spijem ogromno količino vode...lakote niti ne občutim več...doma se jim niti sanja ne...



Punca, mislim, da imaš hude prehrambene težave in v tvoje dobro bi bilo, da se s kom pogovoriš. Če ti ni do tega, da bi o tem govorila s tvojimi domačimi, pa se pogovori s tvojo zdravnico, šolsko psihologinjo, učiteljico, s komerkoli, ki mu zaupaš in ti ne bo težko. Naredi pa to čimprej, ker so posledice lahko katastrofalne. Vem, da trpiš in da ti je verjetno grozno, vendar verjemi, nekega dne, se boš prebudila kot prerojena....Pogumno....

Lahko mi pišeš tudi ZS.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem