cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Motivacija za hujšanje

clock-img

20.10.2005, 08:26

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Drage moje, prosim povejte mi kako se motivirate da boste shujšale? Jest se motiviram za en dva dni potem mi vse pade v v odo, nevem mogoce sem prevec zivcna ali kaj, vendar mi sploh ne rata. Rada bi udarla to locevalno dijeto ki traja 90 dni. Mam pa bejbo staro 3 mesce ki jo dojim, a bi lahko ta dijeta skodila otrocku?

Dosti mi je tega da ko pridem v trgovino s cunami in morem it na oddelk "moda za mocnejse" in si kupovat storasta oblacila. Rada bi bla spet normalna in privlacna...

Prosim pomagajte mi s kakim nasvetom user posted image

clock-img

20.10.2005, 08:30

clock-img

Anonimen

Ne dolgo nazaj je ena spraševala isto, ko je še dojila. Daj, malo poglej nazaj, kaj sem ji napisala.

 
Motivacija? PRi sebi razčisti, če si to res želiš. In če si, vsaj jaz, potem ga ni da bi me odvrnil od uresničitve želje in cilja.

clock-img

20.10.2005, 09:28

clock-img

mojchka

pencil-img

300

No, saj je lahko že to motivacija.
da boš čez tri mesece lahko šla na oddelek za "normalne" in si kupila ene super ozke hlače, hehehe, ali pač kar ti paše...
Ni to dovolj velik razlog?

_____________________________

LP
mojca

clock-img

20.10.2005, 09:36

clock-img

smrka

pencil-img

3582

saj je.... no danes zacnem s prvim dnem.... in bom zdrzala!!!!user posted image

clock-img

20.10.2005, 09:44

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Ja smrka samo volja, volja in volja.

Ko sem bila jaz stara 16 let sem začela hujšat do takrat sem bila pa kar močna in sem z voljo skujšala 20KG nisem imela nobene diete samo v glavi si moraš pošlihtat pa ne samo za 90 dno ampak za skos da ne potrebuješ toliko hrane kot jo ti želiš pojesti. Do sedaj pa je od tega že 11 let pa sem vmes rodila pa nimam več problemov z KG. Kak KG ali dva preveč to pa ni noben problem.

Ne bo pomagala samo dieta ker je vse v tvoji glavi.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem