cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Montignacova metoda

clock-img

30.01.2006, 10:52

clock-img

majaj

pencil-img

20

Ali katera hujša oz. zdravo je po Montignacovi metodi? 
Se metode strogo držite? Kaj jeste za zajtrk in večerjo? Jeste kvas (svež ali suhi)?
Jaz sem začela z metodo pri 5,5 mesecih, s prvo stopnjo. Skrbelo me je, da ne bom izgubila mleka, zato včasih pojem tudi kaj iz 2 stopnje (krompir, riž, kruh). Včasih mi tudi ne uspe jesti predjedi (pri kosilu).
Nič več mi ni do sladkarij (aktere sem jedla skoraj vsak dan).
Pri tej metodi mi je všeč to, da mi ni potrebno kuhati dveh vrst kosil, ampak samo kaj spremenim ali dodam. 
Zdaj moram končno začeti še z redno telovadbo, ki jo kar velikokrat prešpricam.
Metode se držim 21 dni, shujšala pa sem 3 kg.

clock-img

30.01.2006, 11:32

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Oj,
jaz se prehranjujem po Montiju. Sicer sele krajsi cas, ampak se ga ne drzim 100%, ker nocem biti s tem obremenjena. zelim samo zdravo jesti, se ne nazirati in ... Skratka, poskusam locevati OH in B, jesti zajtrke, kot je opisano.. Jaz jem tudi na 1 stopnji testenine in riz, res da vse polnozrnato, ker enostavno mi meso in ribe ne gredo vsak dan. pa tudi se ne drzim predjed - glavna jed - sladica, ampak vecinoma jem glavno jed in solato ali pa samo glavno jed. sladkega ne jem, jem pa suhe slive, ki so polne zeleza in so dobre za razvoj ploda. pa mandlje tudi jem. moram rect, da se ful dobro pocutim, sploh ker se zvecer ne nazrem in ponoci dejansko spim in ne prebavljam. s kaksnimi pregrehami pa se ne obremenjujem .. morda pol jem zelo lahko vecerjo, ali pa eno sadje, da malo not prinesem..
vsec mi je predvsem to, da je to zdrav nacim prehranjevanja in ne se ena od diet, ki te omejuje v tem, kaj lahko, kok lahko,... najvecji problem sem imela s kavo, zdaj ko sem pa se  user posted image  pa sem itak azcela projo kuhat, in pravo kavo pijem res obcasno.
Lep pozdravcek,

t

clock-img

30.01.2006, 12:39

clock-img

Pi-kica 1

pencil-img

1526

Lahko napišeta kaj več o tej metodi? Slišala sem že za njo, pa ne vem prav, za kaj gre, me pa zelo zanima. Morda obstaja kakšna knjiga?

LP

Lea

clock-img

30.01.2006, 12:41

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Enkrat sem sicer že prebala, ampak: Kako je že naslov knjigi v kateri piše Montignac? Sama bi tudi rada začela nekaj daljšega in bolj učinkovitega.

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

30.01.2006, 13:49

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Knjigi je naslov: Jem, torej hujsam. Priporocam, da jo preberete, ker je res to nacin prehranjvanja in moras razumeti zakaj tako jesti. Tukaj je en forum, kjer je marsikaj napianega na to temo... http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=2768

clock-img

30.01.2006, 16:16

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Katera založba je pa izdala to knjigo? In kje bi se jo dalo na netu naročit?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

31.01.2006, 09:17

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Predlagam, da si jo sposodis v knjiznici, sicer bo treba verjetno malo pocakat, ker je veliko povprasevanja zanjo. Najprej ugotovi, ce ti je ta metoda sploh vsec in ti sede.
Drugace pa lahko narocis tukaj: http://www.vale-novak.si/vec.php?id=626 , cena 5900sit

clock-img

31.01.2006, 09:33

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Zdravo! Sem še ena Montinjakovka! Ja tudi jaz se prhranjujem po tej metodi. Sicer se zdej ne držim čist, ker sem noseča, in mi ne paše kak dan polnozrnat kruh, tak da tudi onega jem. Se pa pred nosečnostjo z malo več strogosti v enem mesecu zgubila 8 kg, ki jih še zdaj v začetku 4 meseca nosečnosti držim!
Sem pa jaz knjigo kupila pri založbi Vale Novak - imajo knjigarno v BTC v stavbi, kjer je Interspar, al pa kr na internetu naročiš - majo svojo stran, sam ne vem na pamet naslova. Poišči v kakem brskalniku.
Je pa res, da moraš knjigo prebrat, da zastopiš za kaj gre, ne moreš kr en jedilnik skopirat in hujšat, tak ko pri nizkokaloričnih dietah.

_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

31.01.2006, 21:44

clock-img

majaj

pencil-img

20

Ja jaz še vztrajam in tudi še bom zdravo jesti. Se dobro počutim, mlekca je dovolj, sedaj pa še telovadba, pa bo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem