cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Moje hujšanje

clock-img

04.04.2008, 12:55

clock-img

hunter80

pencil-img

19

Jaz sem hujšal po teh nasvetih, mi je šlo zelo dobro. V razmislek pa
si preberite te 3 članke, za moje pojme edino pravilno hujšanje.


Osnove hujšanja: http://www.maxximum-portal.com/hujsanje/hujsanje_prehrana/uspesno_hujsanje_osnove
Kaj naj jem na dieti: http://www.maxximum-portal.com/hujsanje/hujsanje_prehrana/kaj_naj_jem_na_dieti
Hujšanje - Beljakovine http://www.maxximum-portal.com/hujsanje/hujsanje_prehrana/uspesno_hujsanje_beljakovine
Hujšanje - Maščobe http://www.maxximum-portal.com/hujsanje/hujsanje_prehrana/uspesno_hujsanje_mascobe


< Sporočilo je popravil hunter80 -- 4.4.2008 12:57:06 >

clock-img

04.04.2008, 16:02

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Kolko ti je uspelo oklestit in v kolikšnem času, če ni skrivnost?

clock-img

07.04.2008, 07:22

clock-img

hunter80

pencil-img

19

V enem tednu sem izgubil nekaj čez 3kg (več nisem potreboval), pa nikoli nisem stradal. Ko sem malo gledal kaj jeste med hujšanjem,mi vse skupaj že meji na anoreksijouser posted image   Nadaljeval sem z urejeno prehrano.

clock-img

07.04.2008, 07:26

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: hunter80

V enem tednu sem izgubil nekaj čez 3kg (več nisem potreboval), pa nikoli nisem stradal. Ko sem malo gledal kaj jeste med hujšanjem,mi vse skupaj že meji na anoreksijouser posted image   Nadaljeval sem z urejeno prehrano.



To sem jim tudi jaz rekla, pa sem bila popljuvana. user posted image Vsak že ve, kaj dela.

clock-img

07.04.2008, 08:18

clock-img

Anonimen

Ja in pol je problem, ko si od "takšnih anoreksičnih" popljuvan, da še kar dobro zgledaš, glede na to koliko poješ.... No jaz poznam samo par suhic, ki za mojo percepcijo jedo normalne obroke pa so suhe, pa še dve izmed njih res vsako jutro (v lepem in deževnem tečeta od 30 min do 1 ure), pri ostalih pa zgleda prehrana nekako takole: zajtrk:  kava ali jogurt; malica: kava, kosilo: solata ali juha ali nič; večerja: nič ali kakšna rezina sira ali delikatese, sladkarij nič (njihovo prehrano vidim nekje do 17. ure, pri kakšnih službenih "feštah" jih potem, "žalostno" vidiš tudi bruhat na WCju, ker jim je kao slabo"...  Slednje ni ravno zame, ker v bistvu rada kuham in rada jem, je pa res, da ne po menzah....

< Sporočilo je popravil Miša99 -- 7.4.2008 8:20:18 >

clock-img

07.04.2008, 09:50

clock-img

mayy

pencil-img

321

IZVIRNO SPOROČILO: hunter80

V enem tednu sem izgubil nekaj čez 3kg (več nisem potreboval), pa nikoli nisem stradal. Ko sem malo gledal kaj jeste med hujšanjem,mi vse skupaj že meji na anoreksijouser posted image   Nadaljeval sem z urejeno prehrano.



Meni se pa zdi, da si ti hitro izgubil kilograme, kajti pravilno hujšanje je če izgubljaš 0.5 - 1 kilogram na teden, ne pa več kot 3kg.
Torej se sprašujem koliko si jedel ti user posted image


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

07.04.2008, 11:01

clock-img

hunter80

pencil-img

19

Zajtrk: 250g puste skute + kapsula omega3
Malica: beljakovinski napitek
Malica: 250g puste skute
Kosilo: Piščanec+solata z olivnim oljem + kapsula omega 3
Večerja: Tuna

Čez dan sem pil zeleni čaj, če sem bil lačen pa sem pojedel tudi kakšno sadje, 4x na teden sem telovadil, med vikendom je bilo na tešče 20min lahkega teka.

Tako sem jedel samo 6 dni. Če bi nadaljeval s tako prehrano bi 7. dan jedel tudi ogljikove hidrate (med skuto bi zmešal kakšne musle, zraven piščanca bi bila tudi priloga...)




Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem