cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Moja poroka-prosim za mnenja.

clock-img

25.01.2008, 17:26

clock-img

Skratek46

pencil-img

386

No punce moja poroka bi izgledala takole....
Tukaj imamo en krasen kraj kjer se nahaja ena hiška obnovljena v istrskem stilu in en velik park ki je prelep...
Razmišljam da bi naredili zabavo v stilu pik-nika in da bi se kar v tistem parku poročila,ker bi rada da je preprosto in romantično.
A se vam zdi, da je slaba zamisel...?Ker jst mislim, da ni nujno da je poroka klasična v kaki restavraciji in podobno.
Muziko bi imela na cd-jih(ker je težko uskladit-on je italijan,jaz slovenka  s koreninami v Srbiji),roštiljček bi bil,kakšen animator...
Prosim za iskrena mnenja za katera se vam vnaprej zahvaljujemuser posted image

clock-img

25.01.2008, 17:29

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

No punce moja poroka bi izgledala takole....
Tukaj imamo en krasen kraj kjer se nahaja ena hiška obnovljena v istrskem stilu in en velik park ki je prelep...
Razmišljam da bi naredili zabavo v stilu pik-nika in da bi se kar v tistem parku poročila,ker bi rada da je preprosto in romantično.
A se vam zdi, da je slaba zamisel...?Ker jst mislim, da ni nujno da je poroka klasična v kaki restavraciji in podobno.
Muziko bi imela na cd-jih(ker je težko uskladit-on je italijan,jaz slovenka  s koreninami v Srbiji),roštiljček bi bil,kakšen animator...
Prosim za iskrena mnenja za katera se vam vnaprej zahvaljujemuser posted image



Po moje je to malo dovisno od tega, kakšni so ljudje, ki jih misliš povabiti. Jz sem tudi razmišljala v tem stilu, če bi se kdaj poročila, samo ne vem, kako bi recimo moje debele tete spravila na piknik-poroko....če pa bi šlo za mlajšo generacijo, potem ja. Samo to so pa potem bolj prijatelji kot sorodstvo, tako da ne vem.

clock-img

25.01.2008, 17:32

clock-img

Skratek46

pencil-img

386

Po eni strani ti povem, da se tudi jst obremenjujem s tem,ker so na njegovi strani bolj fancy-sam se mi pa vseeno zdi, da bi si morali narest tako da je nama lepo...Pa po moje bi blo tudi bolj zabavno in sproščeno...Sej ne vem-belim si glavo s tem,ko nora in sploh ne vem kaj naj-dejstvo je da klasične poroke res ne želim-nikoli si je nisem želela.

clock-img

25.01.2008, 17:32

clock-img

Skratek46

pencil-img

386

AJA...hvala za mnenjeuser posted image

clock-img

25.01.2008, 17:55

clock-img

gaya24

pencil-img

944

Jaz sem si tud svojo poroko zamislila čist kontra klasični in še vedno vstrajam pri tem. Mislim, da je najbolj pomembno, da se bota vidva fajn počutla, saj je vajina poroka in ne od stricov pa tet.

clock-img

25.01.2008, 17:57

clock-img

Anonimen

Kaj pa če je potem slabo vreme? Drugače je ideja fletna.

clock-img

25.01.2008, 18:09

clock-img

Skratek46

pencil-img

386

Ja-tudi to je uganka...8.8.,bi moralo bit lepo-sam pa ni zagotovil-to je pa kriza!

clock-img

25.01.2008, 19:12

clock-img

malecka

pencil-img

1665

IZVIRNO SPOROČILO: gaya24

Mislim, da je najbolj pomembno, da se bota vidva fajn počutla, saj je vajina poroka in ne od stricov pa tet.




Točno tako, če pa bo slučajno dež pa si zamisli rezervni prostor pod streho, simpl ko pasulj. Ideja pa mi je fenomenalna.user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

25.01.2008, 19:20

clock-img

Hans

pencil-img

501

Jaz sem imela poroko oziroma poročno slavje na turistični kmetiji - neka varianta piknika, ljudje so se preoblekli v kavbajke, otroci so veselo tekali po travniku, vsi so se svobodno gibali, po kosilu se je pekel odojek in čevapčiči. Bilo je super. Aja - dež - bilo je nekaj kapljic, takrat smo bili pod kozolcem, kjer so bile tudi mize. 

Naredi si poroko kot je tebi všeč, načeloma naj bi se poročili samo enkrat za vse življenje, zato naj bo tudi poroka enkratna.    

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

clock-img

25.01.2008, 19:27

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Ideja je zelo všečna, a se mi zdi preveč tvegano zaradi vremena. Moja najboljša prijateljica se je poročila na prostem - bilo je maja, imeli pa smo vse od sonca, vetra, oblakov, dežja in na koncu še točouser posted image . Noro in nepozabno, ampak zeblo nas je pa ko pse, resno. Midva sva se poročila konec avgusta (ne na prostem) in sva imela super vreme, a se je zjasnilo šele tisti dan, prej pa je cel teden deževalo in je bilo vse razmočeno. Vreme zna biti res zelo nepredvidljivo, zato se jaz ne bi šla česa takega.

clock-img

25.01.2008, 19:34

clock-img

trnuljčica

pencil-img

3175

user posted image Vedno so mi bile lepše poroke zunaj. Držim pesti za sonček. Bi pa bilo vseeno dobro razmisliti o rezervni varianti (paviljon, šotor...) v primeru dežja. Zadnja leta so poletja muhasta.

clock-img

25.01.2008, 21:06

clock-img

rosen

pencil-img

123


IZVIRNO SPOROČILO: malecka

IZVIRNO SPOROČILO: gaya24

Mislim, da je najbolj pomembno, da se bota vidva fajn počutla, saj je vajina poroka in ne od stricov pa tet.




Točno tako, če pa bo slučajno dež pa si zamisli rezervni prostor pod streho, simpl ko pasulj. Ideja pa mi je fenomenalna.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Super ideja.

_____________________________

------------------------------------------------
krade mi te cesta, kradu mi te ljudi.........
------------------------------------------------

clock-img

25.01.2008, 21:39

clock-img

pikalonca

pencil-img

561

IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica

user posted image Vedno so mi bile lepše poroke zunaj. Držim pesti za sonček. Bi pa bilo vseeno dobro razmisliti o rezervni varianti (paviljon, šotor...) v primeru dežja. Zadnja leta so poletja muhasta.


Sem bila na eni taki poroki in je bilo super. Jaz bi tudi imela tako poroko kot planiraš ti user posted image

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

clock-img

25.01.2008, 21:52

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

moja porocna prica je mela svojo poroko na prostem; so meli paviljon - in toco ter dez user posted image  tako da je paviljon prav prisel. kakor se spomnim se da vse to najet. in pogostitev v stilu samopostreznega bifeja sta mela - lahko mas tako grill, ljudje v vrsti pred njim, da dobijo sveze peceno zelenjavco in mesek. mmmmm user posted image  
men se zdi da je fajn, da jo nardita tko da je vama udobno, midva sva jo tud in je blo nepozabno, tko da.. user posted image

clock-img

25.01.2008, 22:01

clock-img

branka87

pencil-img

63

user posted image kaj če bo dež? pa blato? 
Tri leta nazaj sem bila na takšni poroki, ki si jo opisala, da si jo želiš.

Mislim, da je bilo okrog 17.avgusta na soboto
, bilo je kot zakleto. Imela sem oblečeno
oblekco z mini krilom ter obute salonarje, lase pa lepo polikane...
od začetka je še šlo, ko se je pa popoldne
''uscalo''  pa ko je iz lepega zelenega travnika nastalo blato, pa iz ravnih las, kodri,...
uničeno... nepozabno... kot zakleto...

Ne priporočam ti, edino če postaviš tavelik šotor za zabave?!
Kolikor vem, je potrebno poroko oz. datum prej načrtovati...

Odvisno koliko ljudi imaš povabljenih...?user posted image

Priporočam ti gostilno al pa plac, ki ga vzameš v najem... Pa ne rabiš nič skrbet...
Niti za hrano niti za pijačo...

FEŠTA!!!!!!

clock-img

26.01.2008, 17:58

clock-img

koala

pencil-img

5539

Ednin problem, ki je mene odvrnil od takšne poroke, je ravno nepredvidljivost vremena. Jaz sem pa ziheraš, tako sva se poročila v ozkem družinskem krogu in smo pol imeli ohcet v gostilni ( da se pač nisem sekirala na poročni dan), mesec dni po poroki pa sav organiziala poporočni piknik za vso žlahto in prijatelje, obakrat sav imela muziko z CD-jev, meni sat oba dneva ostala v nepozabnem spominu, res paje da mi je piknik požrl več živcev kot organizacija in poroka skupaj.

Tako da , če je vama tako všeč GO FOR IT, samo v takem primeru bi jaz res razmislila o najemu kakšnega šotora.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

27.01.2008, 22:00

clock-img

vanesa24

pencil-img

137

IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica

user posted image Vedno so mi bile lepše poroke zunaj. Držim pesti za sonček. Bi pa bilo vseeno dobro razmisliti o rezervni varianti (paviljon, šotor...) v primeru dežja. Zadnja leta so poletja muhasta.


se strinjam. itak je pa to tvoja poroka. 

_____________________________

Zlati zaspancek naj ti zleze v oci, nasmeh je tisto, kar te zjutraj zbudi.
25.05.2007-Kristina
03.11.2009 -Sandra

clock-img

27.01.2008, 22:06

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Ideja je res super in morata si narediti tako, da bosta vidva srečna in zadovoljna. Konec koncev je to vajin dan, ki vama bo ostal večno v spominu.

Rizično je samo zaradi vremena. Jaz sem tudi bolj ziheraš tako da bi najela vsaj kakšen velik šotor za vsak slučaj.

clock-img

27.01.2008, 22:12

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Moja dobra prijateljica se je poročila tako, da je imela piknik. Najela je eno kočo v hribih, fantje so roštiljali, ženske smo pripravljale ostalo hrano. Smo se temu primerno tudi oblekli-kavbojke ipd. Torej nič kaj "poročno" v klasičnem stilu.

Tako, da to ni slaba ideja. Za slabo vreme si pa omislite šotore.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

01.02.2008, 20:33

clock-img

bastian111

pencil-img

800

Če je to vajina želja in bosta potem srečna potem kar naprej inSREČNO!

clock-img

02.02.2008, 19:30

clock-img

* Mateja *

pencil-img

1803

Dobra ideja, če sta oba za to in če nimata nevem kako finih gostov. Ena ful fensi gospa se bo raje vsedla za mizo v nobel restavraciji, kot da bi si petke svojih špičakov po nesreči zarila v blato.
Meni je ideja kul. Dejta izvest če je vama to všeč. Saj je poroka navsezadnje le vajina!!

clock-img

15.05.2018, 21:08

clock-img

DrustvoPaviljon

pencil-img

10

IZPOSOJA ŠOTORA VRTNI PAVILJON. 5x8.m (40m2)
Izposodite si lahko ŠOTOR VRTNI PAVILJON. V Beli sivi barvi.
Šotor je primeren za piknike,fešte…
Močno kovinsko ogrodje.
Dimenzije 5.m x 8.m = 40m2
Višina špice 2,70.m.
ŠOTOR JE LAHKO ZAPRT IZ VSEH ŠTIRIH STRANI
( STRANICE SE LAHKO SNAMEJO IN JE POLJUBNO ODPRT)
LAHKO IMATE TUDI SAMO KOT STREHO.


< Sporočilo je popravil Michonne RR -- 7.2.2019 22:40:01 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem