cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Modrček za dojenje

clock-img

11.09.2010, 22:56

clock-img

bubyca

pencil-img

33

Pozdravljene mamice!

Dajte mi prosim svetovati, kje kupiti kvaliteten modrček za dojenje, ki pa ne zgleda, kot da bi imela šotorsko krilo na sebi??? Torej da nudi dobro oporo in da je kolikor tolikor lep na pogled...

Vnaprej hvala...

clock-img

12.09.2010, 08:49

clock-img

polho3006

pencil-img

846

V Pikapolonici, od Alise. So ful dobri udobni...tako da...meni najbolj odgovarjajo.

clock-img

12.09.2010, 12:18

clock-img

AnciM

pencil-img

1222

Odvisno kako prsata si. Jaz sem nakoncu, ko so mi že malo oplahnele uporabljala, kar navadne modrčke. Tiste bolj "odprte", ki nudijo samo oporo. Ti so ponavadi podloženi in mi ni bilo potrebno še blazinic notri tlačit. Prej sem imela pa Mullerjeve.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

clock-img

12.09.2010, 13:25

clock-img

parga

pencil-img

46

Ja res je odvisno od tega, kako veliko oprsje imaš.Jaz sem nabavila mullerjeve, pa nisem ravno zadovoljna. Sedaj imam pa od dm-a in so mi boljši. Čisto lepo izgledajo, pa taki mehko so. Imajo pa samo bele barve.
Drugače pa je moja prijateljica kupila modrce za dojenje v hm-ju v Supernovi in je tud zadovoljna.

clock-img

12.09.2010, 20:15

clock-img

izgubljena_ovcka

pencil-img

438

Ja, velikost je ful pomembna. Jaz sem se en čas pri prvem matrala z nekimi navadnimi, ki so se po petih pranjih čisto raztegnili in bili sploh grozni za pogledat, potem sem pa ponorela in jih zabrisala stran. Zdaj pri drugem sem že preden sem rodila šla v Kepico in naročila točno tako velikost, ki jo rabim (imajo mordce znamke Anita). Kje drugje nikakor ni za dobit modrca 75F kot sem ga rabila. Sem odštela malo bogastvo zanj ampak mi ni žal, ker itak vem, da bom dojila dolgo časa, tako kot prvič.

clock-img

13.09.2010, 08:36

clock-img

žab*ca

pencil-img

395

V H&M-u imajo s kostjo,lušne barvaste modrčke za dojenje.Meni so bili fajn,saj vsi ostali so večina beli in bež.

clock-img

13.09.2010, 11:54

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Jst sm ga kupla v baby centru in sem zelo zadovoljna.

clock-img

13.09.2010, 11:56

clock-img

zaspancek1

pencil-img

929

Se strinajm glede velikosti (sploh ce si med zelo obdarjenimiuser posted image ). Tudi meni so najboljsi od Anite, ki sem jih narocila prek interneta, sicer pa jih nekaj lahko najdete tu (pri nas je izbira vecjih kosaric precej omejenauser posted image ):
http://www.nursingbra-shop.co.uk/

clock-img

13.09.2010, 12:02

clock-img

glicinija

pencil-img

116

Pozdravljena!

Jaz sem si ravno naročila tega http://www.da-da.si/node/20.

user posted image  

Se mi zdi super, pa tudi primeren za večje prsi.

LP

clock-img

18.09.2010, 17:15

clock-img

Ninush

pencil-img

78

Jaz sem naročila pri otto in sem zadovoljna.

http://www.otto.si/artikel/127177/Nedrcek-za-dojenje-Petite-Fleur-2-kosa?navnodeid=1616&articlebrandid=0&property1=0&property2=0&sort=0

Mehek je, za velike prsi (tisti iz hm npr. se kar raztegne pri večjih številkah), barva lepa in primerna cena (dobiš 2).

clock-img

18.09.2010, 21:26

clock-img

sanelaa

pencil-img

1016

Iz mullerja modrc sem imela za doma in za ponoči, za ven in za pod majčke pa iz hm-a. V bistvu so mi v hm-u všeč spodnje majčke, ki so primerne za dojenje.

clock-img

20.09.2010, 18:57

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

16.11.2010, 22:41

clock-img

alja83

pencil-img

9

Tudi jaz sem kupila v babycentru, dva bombažna od La Vie, pa sem kar zadovoljna.

Imajo pa v bc še ene druge (ne spomnim se znamke), ki niso zgledali preveč prepričljivi (vsaj meni je bila košarica D prevelika, pa sem bila v času navala mleka, nenoseča/nedoječa pa nosim C.

A ima katera kaj izkušenj z naročanjem iz tujine? Ker tako po spletu zgleda ponudba v Angliji kar fancy.

clock-img

17.11.2010, 14:35

clock-img

zaspancek1

pencil-img

929


IZVIRNO SPOROČILO: alja83

A ima katera kaj izkušenj z naročanjem iz tujine? Ker tako po spletu zgleda ponudba v Angliji kar fancy.



Jaz ze ene tri leta kupujem vse modrce in kopalke iz Anglije. Zaenkrat sem zelo zadovoljna - kupila sem vsaj preko 6 razlicnih strani in bila vedno zadovoljna - ce ni bilo ok, sem poslala nazaj in zamenjala ali pa dobila vrnjen denar. Na ceno sicer ne gledam toliko, ker je pri na ponudba za mojo stevilko zelo zelo borna, kar pa je, pa je bolj katastrofa, sem pa dobila res lep (tak seksi) kvaliteten modrc ze za 15 eur (za velikost 75g je to bolj cudez). Glede velikosti je pa tako, da imas na teh straneh tabelo mer, po kateri najdes svojo stevilko. Zal pa ima skoraj vsak proizvajalec malo svoje stevilke (podprsni obseg in kosarico). Po mojih izkusnjah ima vecina angleskih znamk malo vecje kosarice od npr. Triumpha in Anite. Skratka - orientiras se po tabelah, malo pa se lahko tudi po mnenjih uporabnic, ki jih najdes npr. na tej strani:
www.figleaves.com

clock-img

17.11.2010, 18:24

clock-img

Theia

pencil-img

11

Zanima me, kdaj ste si kupile prve modrčke za dojenje. Sama se proti koncu prvega tromesečja in so mi moji modrčki že premajhni. Ker moram iti po večje številke, sem razmišljala kar o nakupu modrčkov za dojenje, vendar pa sem zasledila, da jihje priporočeno kupiti šele po porodu zaradi šele takratnega povečanja dojk. Vaše izkušnje in mnenje?

clock-img

17.11.2010, 23:03

clock-img

alja83

pencil-img

9

ja, tvoja številka pa menda res ni prav pogosta user posted image

figleaves zgledajo okej, ja.

Sem pa včeraj zvečer našla še tole. Ne zgledajo slabo, pa ne vem, če je nova stvar, ker prvič vidim, pa sem vse, kar je slovenskega že prečekirala. A katera pozna?




clock-img

17.11.2010, 23:08

clock-img

alja83

pencil-img

9

Jaz sem jih kupila šele v 5. mesecu, ker mi niso tolk zrasle (v H&M, pa nisem bila zadovoljna), potem pa v 7. mesecu še en komplet, ker je kazalo, kot da mi bodo eksplodirale in so že itak kipele ven na vseh straneh user posted image

Mož je bil zadovoljen, meni pa ni bilo preveč smešno...

clock-img

18.11.2010, 20:55

clock-img

anajan

pencil-img

150

Jaz sem jih kupila v H&M. Sedaj ko je hladneje, so mi pa super majice z všitim modrčkom iz H&M. Imajo jih samo v Supernovi na Rudniku.

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

clock-img

18.11.2010, 21:26

clock-img

alja83

pencil-img

9

Tiste sem videla, ja. Samo mi nekak ni najboljše stala, ko sem eno probala. Tisti všiti modrc je bil bolj tako-tako...user posted image

A tebi so lepo prav?

clock-img

01.12.2010, 10:05

clock-img

glicinija

pencil-img

116

Theia, jaz sem januarka, pa sem septembra naročila modrček za dojenje in ga vse od takrat veselo nosim. Kupila pa sem tistega za dojenje ravno zato, ker so se mi prsa že takrat res močno povečala in se mi je zdelo brezveze kupovati navadnega za teh par mesecev, ampak sem vzela tega za dojenje, ki bo dalj časa v uporabi. In res je fenomenalen; mehek, nobenih šivov, ki bi ribali, opora je tudi 1A. Pa tudi če se mi zaradi mleka še kaj povečajo, bo tudi prav, ker je ravno prav raztegljiv. Aja, imam tega http://www.da-da.si/node/20, v vseh treh barvah, bordo mi je najbolj pri srcuuser posted image

alja83, meni pa čipke ne sedejo, me riba; raje vidim, da je fajn gladek in se ne vidi pod majico...

Všiti modrček pa meni ne nudi zadostne opore...

clock-img

01.12.2010, 10:52

clock-img

Putka

pencil-img

3105

V Mothercare imajo lepe, pa tudi precej ugodno pridejo, če kupiš po 2 pakirano. Si lahko na spletu pogledaš: modrci

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem