cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Moderček

clock-img

07.09.2007, 15:50

clock-img

TinaUros

pencil-img

240

Pozdravljene.
Mene pa zanima za koliko se, če sploh se, poveča št. moderca po porodu, ko naj bi bile naše prsi polne mleka? Ne vem ali naj si kupim večjo št. moderca za v potovalko za P?
Prosim za nasvet.

LP
Tina

clock-img

07.09.2007, 15:55

clock-img

AnaB.

pencil-img

150

V šoli za starše so nam svetovali eno številko večjega - a to ne velja za vse. Jaz sem si kupila enega in bom po porodu dokupila.

_____________________________

Mamica sem! Kako lepo!

clock-img

07.09.2007, 16:58

clock-img

bina30

pencil-img

526

Meni so prsi že med nosečnostjo zrasle za 1 številko, po porodu pa bodo še zagotovo večje, tako, da bom kupila eno številko večjega kot ga imam zdaj, oziroma dve številki večjega od "prvotnega stanja"user posted image . Moji kolegici je prsi po porodu razneslo za tri številke, bla je prava mlekarna, tako, da je treba dobro premislit.

clock-img

07.09.2007, 17:06

clock-img

benika

pencil-img

7793

Meni se niso prsi povečale ne med nosečnostjo, niti po porodu. Res pa je, da nisem imela mleka.

clock-img

07.09.2007, 18:28

clock-img

Anonimen

meni so se vedno povečale za eno številko, če ne za dve. RAbila sem pa obvezno 3 modrce.

clock-img

07.09.2007, 21:28

clock-img

majrim

pencil-img

3991

meni so se prsi povečale že med nosečnostjo...kupi za začetek dva modrca...si boš že dokupla po porodu (v Muellerju jih vedno dobiš - pa še fajn cena je)user posted image ...vso srečo!!user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG

clock-img

07.09.2007, 21:29

clock-img

majrim

pencil-img

3991

aja...meni so šle dve številki gor...da zdaj ne govorim,kakšne imam,ko so polne mlekauser posted image ...mi rata modrc kar premajhenuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG

clock-img

07.09.2007, 21:29

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Meni so se že med user posted image  povečale za eno številko, po porodu pa niti ne več. Edino ko imaš polne mlekarne, so pač večje prsi.
Imela sem pa (oz.še imamuser posted image ) 1 nosečniški modrc in 2 za dojenje.

clock-img

08.09.2007, 14:19

clock-img

Anonimen

Meni so se prsi povečale iz B75 na B85. Imam pa ogromno mleka. Imam 3 modrčke, dva iz Mullerja in enega iz ne vem kje in so mi tisti Mullerjevi prav fini.

clock-img

08.09.2007, 16:31

clock-img

Pinkyca

pencil-img

493

meni se prsi niso povečale kaj bistveno do poroda, z dojenjem pa so se dnevno večale tja v treh dneh so mi šle za 2 cifri gor, zato je moj dragi vsak dan prinesel v porodnišnico druga dva
zdaj imam doma kar nekaj parov
mene pa bolj zanima kaj se zgodi po končanem dojenju
ALI PRSI OSTANEJO VSAJ PRIBLIŽNO VEČJE KOT PRED PORODOM

clock-img

12.09.2007, 19:15

clock-img

Iša Biša

pencil-img

34

meni so se prsi povečale med nosečnostjo z 70b na 75b, slednjega nosim tudi po porodu.
Se pravi so se mi povečale malo pa vendar imam dosti mleka.

clock-img

12.09.2007, 19:17

clock-img

Iša Biša

pencil-img

34

aja po končanem dojenju sem nosila iste modrčke kot prej. Prsi so bile skoraj malo manjše in malo bolj mehke.

clock-img

12.09.2007, 21:09

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

pri meni so se povečale v nosečnosti, po porodu so ostale iste. Tudi ko sem nehala dojiti se velikost ni spremenila, edino bplj prazne so, normalno. Verjetno se bojo zmanjšale, ko izgubim vse odvečne kile?!

clock-img

13.09.2007, 00:04

clock-img

Majchi

pencil-img

2395

Meni so se povečale že v nosečnosti za eno številko, po porodu pa nič. Samo malo bolj polne so bile.
Pred porodom sem si kupila samo en modrček v Mullerju, shranila škatlo, nakateri je številka, da je moj lahko šel še po par komadov (drugač pitaj boga, kaj bi mi prineseluser posted image ), ko smo prišli iz P in ko sem že videla, da očitno ne bo več sprememb.
Poleg košarice se mi je pa povečal tudi obseg iz 75 na 85.

clock-img

13.09.2007, 11:21

clock-img

Nikki24

pencil-img

121

Meni so se že v nosečnosti povečale iz 75C na 85D, zdaj po treh tednih od poroda pa se je proizvodnja mleka tudi že uredila in nosim isto številko. Je bila pa kriza 3-5. dan po porodu, ko je res naval mleka in mi je bil ful tesen, ampak se je stanje že po parih dneh uredilo.

clock-img

13.09.2007, 20:25

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

po mojih izkušnjah je najbolj potrpet in počakat na cca. 5 dan po porodu in si takrat kupit modrc, ki ti bo prav user posted image men so joške skoz rasle in sele en teden po porodu se je stanje umirilo in sedaj mam E75 (prej mela A70 user posted image )

clock-img

13.09.2007, 20:27

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

aja, mislim modrc za dojit - so me že prej opozoril da se velikost spreminja prvi teden po porodu

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem