cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mleko za ven

clock-img

31.05.2007, 15:23

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

Oj! Jaz bi pa prosila za pomoč...sicer si mleko še pumpam, ampak ga kmalu ne bo več, pa tudi ven bi rada šla za malo več časa...tiste ki uporabljate adaptirano mleko, kaj naredite, ko greste ven z bejbijom? Kako si pripravite obrok za sabo, še posebej za več ur? imate vodo v termovkah ali kako?
Pomagajte mi, proooosim!!!

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 3.6.2007 17:49:43 >

clock-img

31.05.2007, 15:26

clock-img

marsovcek

pencil-img

304

Jaz sem imela vodo v termovki.

_____________________________

Ti si moj b..

clock-img

31.05.2007, 16:33

clock-img

blue sky

pencil-img

2468

Jaz imam toplo vodo v termovki (oz. v flaški v termo torbici), mleko pa v disperzijski posodici in pol samo stresem mleko v flaško in po potrebi še malo ohladim.

clock-img

31.05.2007, 20:01

clock-img

emaa

pencil-img

7450

Vodo v termoski, politrsko hladno vodo in adaptirano mleko. 

clock-img

31.05.2007, 20:33

clock-img

TONČI.

pencil-img

1695

Jaz sem imela vročo vodo v termovki. Mrzlo prekuhano pa v steklenički al pa v flaški. Ko je bil user posted image  lačen sem samo zmešala in že smo pili.

clock-img

01.06.2007, 12:25

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

politrsko hladno vodo



a to maš navadno vodo, ali prekuhano pollitersko? ker v avstriji imajo baje prekuhano tudi v flaškah...

clock-img

02.06.2007, 19:28

clock-img

viv_

pencil-img

9144

Vročo vodo v termoski, mal prekuhane vode kar v flaški (istočasno jo natočiš kot v termos, samo da se ta potem lepo shladi, včasih celo ravno na idealno temperaturo user posted image ), pa v eni tuppreware posodici sem imela vedno prah sabo...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

clock-img

05.06.2007, 17:37

clock-img

gaja*

pencil-img

931

IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

politrsko hladno vodo



a to maš navadno vodo, ali prekuhano pollitersko? ker v avstriji imajo baje prekuhano tudi v flaškah...



Vem, da imajo v avstriji v bipi pollitrsko vodo pripravljeno za user posted image


_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem