cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mleko uhaja iz bradavic

clock-img

14.08.2007, 10:58

clock-img

Pinkyca

pencil-img

493

Pozdravljene,

kdaj lahko pričakujem, da bom lahko nehala uporabljati blazinice za dojenje v modrcu. Dojim 1M in ravnotoliko časa nosim modrc - tudi ponoči vključno z blazinicami za dojenje.

Kdaj bom lahko šla spat brez modrca, ker če ne uporabim modrca oz. blazinic sem vsa mokra in teče iz mojih dojk. Pa nimam velikih prs ali preveč mleka, daleč od tega. Dojke so majhne, mleka pa normalno dovolj - ne pa preveč.

Ali imate iste težave? Kdaj se to puščanje umiri, če se sploh v času dojenja?user posted image

pinkyca

clock-img

14.08.2007, 11:16

clock-img

piščanc

pencil-img

3674

puščanje mleka se ponavadi ustavi, ko se vzpostavi povpraševanje/ponudba, tam okoli tretjega meseca bi rekla, ali pa potem po uvejanja goste hrane, če je res vlika ponudba. je pa vse odvisno od tebe in otročka. mogoče ti bo puščalo skoz, mogoče ne.

_____________________________

iz malega zraste veliko

clock-img

14.08.2007, 12:10

clock-img

SPOKEC

pencil-img

65

moja pikica je stara 6M in še sedaj uporabljam blazinice in nosim ponoči modrcuser posted image

clock-img

14.08.2007, 14:10

clock-img

larissa78

pencil-img

71

Bodi vesela da ti od vsepovsod teče in da imaš tako dovolj mleka.

clock-img

14.08.2007, 14:37

clock-img

anckabancka

pencil-img

1710

Okrog 4. meseca sem čez dan nehala nositi blazinice. Pri dojenju pa mi je še vedno iztekalo mleko iz "sosednje" dojke in sem rabila na tisti strani blazinico ali pleničko. Še pri 7 mesecih mi izteka mleko ob dojenju, če so bolj polne.

Kar sprijazni se. Verjetno bo trajalo še kar nekaj časa tole puščanje...


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

clock-img

14.08.2007, 15:44

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.08.2007, 17:56

clock-img

Kaštrun

pencil-img

668

jaz imam tudi čez dan blazinice, ker če dolgo ne dojim (cca. več kot 3 ure) mi začne mleko iztekati.

drugače si pa jaz za ponoči dam na prsi plenico. sicer sem včasih še vedno malo mokra kje po pižami, ampak bolje kot pa modrček ponoči.

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

clock-img

14.08.2007, 18:00

clock-img

Freycha

pencil-img

8389

meni mleko uhaja  dan in noč non stop. Ni važno, če je bila dojka ravnokar "spraznjena" ali ne... to kar teče v potokih. Mala je stara 6. tednov in čisto nič ne upam, da bo to kmalu nehalo. Me pa moti edino to, da moram imeti modrc 24/7 gor, ker nikoli nisem bila pristaš modrcev in sem vedno, ko sem prišla domov, prvo njega slekla user posted image

clock-img

14.08.2007, 19:08

clock-img

Pinkyca

pencil-img

493

Hvala vam za odgovore,
zdaj saj vem da je to normalno in da se sprijaznim čimprej.
Aja še tole mogoče:
prsne blazinice Tosama so sicer zdrave in naravne ker so 100% bombaž ampak mokra sem pa čist, zato so neuporabne,
Fixies so ok ampak kdaj zatajijo,
zakon so mi pa Johnssons!
lp

clock-img

14.08.2007, 20:12

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

5m in se vedno tece user posted image
DM blazinice so user posted image , pa chicco za ta ornk potoke user posted image

clock-img

14.08.2007, 20:33

clock-img

amy26

pencil-img

3072

pa chicco za ta ornk potoke



se strinjam s tem

clock-img

14.08.2007, 22:23

clock-img

simona76

pencil-img

255

Še vedno uporabljamo oboje...
Že pri prvem sem uporabljala DM blazinice in jih tudi sedaj. So čist o.k., pa mislim da tudi cenovno kar ugodno.

clock-img

14.08.2007, 23:31

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Modrc ponoči in blaziznice podnevi sem uporabljala cca 5m. Potem pa aleluja, spet spanje brez "okovov" in brez teh blazinic! Sem jih bila res sita! Ampak uhaja pa še zdajiz druge dojke, pa je stara 8,5m user posted image  in dam gor plenico, pa je.

clock-img

17.08.2007, 22:22

clock-img

urskas

pencil-img

683

ko boš nehala dojit, ne boš več rabla blazinic.
Pa sej to je glih tko kot z vložki, ko je konecuser posted image  jih ne uporabljaš več...

clock-img

17.08.2007, 22:26

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: urskas

ko boš nehala dojit, ne boš več rabla blazinic.
Pa sej to je glih tko kot z vložki, ko je konecuser posted image  jih ne uporabljaš več...



user posted image  Dobra tolažba. Je pa res tako, tud jaz komaj čakam, da bom šla enkrat lahko brez modrca spat.

clock-img

18.08.2007, 19:12

clock-img

apolonica

pencil-img

63

Hvala bogu, da moš tok mleka. DM blazinice so cenovno ugodne in res fajn.

clock-img

18.08.2007, 20:31

clock-img

baja*

pencil-img

2454

Tudi meni so full všeč DM-ove blazinice. Nosim jih skoraj celi dan, tu pa tam, predvsem po dojenju, pa malo preluftam joške in prav paše, da se nadihajo frišnega luftauser posted image . Sicer pa tudi jaz nosim modrc ponoči, ker preveč "točim". Sprva mi je bla full muka, ker sem bila prej doma vedno brez, sčasom pa sem se nekak navadla...

clock-img

18.08.2007, 20:37

clock-img

urskas

pencil-img

683

meni so od Dm-ovih boljše Milerjeve in so tudi cenejše.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem