cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mleko ki nasiti za ponoči

clock-img

04.12.2009, 16:16

clock-img

yenny

pencil-img

415

Baje obstaja mleko,ki je bolj nasitno za čez noč,pa me zanimajo vaše izkušnje?Kaj pa riževa kašica,kaj je po vaših izkušnjah boljše in z manj dodatki?

clock-img

04.12.2009, 16:41

clock-img

mamica2009

pencil-img

490

Moj je star 4 mesece pa se še ponoči 3-4x zbudi.Pa sem menjala 4 mleka, pa sem mu riževo kašico dajala pa se je enako zbujal.Pa ko sem ga dojila se je tudi zbujal.Tak da ne vem če je glih recept za to.Baje pomaga če mu zvečer daš za kavino zrno kvasa.Jaz sicer tega nisem prakticirala, sem pa brala tu na ringaraja.


_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

clock-img

04.12.2009, 16:42

clock-img

mamica2009

pencil-img

490


IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Moj je star 4 mesece pa se še ponoči 3-4x zbudi.Pa sem menjala 4 mleka, pa sem mu riževo kašico dajala pa se je enako zbujal.Pa ko sem ga dojila se je tudi zbujal.Tak da ne vem če je glih recept za to.Baje pomaga če mu zvečer daš za kavino zrno kvasa.Jaz sicer tega nisem prakticirala, sem pa brala tu na ringaraja.



Kvas baje pomaga, da otrok spi.user posted image

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

clock-img

04.12.2009, 16:59

clock-img

tikatonka

pencil-img

343

Moj prvi se je dve leti zbujal ponoč pa ni pomagalo prav nič. Zdaj druga se pa zbudi dvakrat na noč, pa sem probala Milumil, ker je baje bolj nasiten ampak je bilo čisto isto. Tako, da jaz dvomim da je to kaj odvisno od mleka oz. kašice.

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

clock-img

04.12.2009, 17:26

clock-img

Jelcy

pencil-img

436

Ne zbujajo se vsi otroci zaradi lakote...eni se pac ne spijo ponoci, moj se danes pri skoraj 20. mesecih ne spi celo noc.

clock-img

04.12.2009, 17:29

clock-img

manna

pencil-img

2556

Z najmanj dodatki je, če daš žlico riževih kosmičev (riževa sluz brez dodatkov, brez sladkorja) v AM. Kaj pa je bolj okusno je pa druga stvar...
Je več mlek za ponoči, eden vem da je od Hippa - kao flaška za lahko noč. Vsebuje AM+ riževe kosmiče.
Nismo pa še probali.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem