cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mleko iz Eurospina?

clock-img

30.07.2006, 22:13

clock-img

Anonimen

A ga je katera sprobala? Sem ga zadnjič gledala in me zanima kakšne so vaše izkušnje?

clock-img

30.07.2006, 22:57

clock-img

babylove

pencil-img

2473

Kupi eno kvalitetno mleko in tole, za katerega sprašuješ.
Vzami 2 kozarca in nalij v vsakega po eno mleko.
Tako boš sama našla odgovor.


Ne vem no, raje varčujte na plenicah kot na mleku, to je pa ja pomembno.

clock-img

30.07.2006, 23:03

clock-img

vesna.com

pencil-img

654

Ja ne vem,saj če je poceni še ne pomeni da je slabo.To skor bol velja za plenice.Saj če kupiš kake zanič maš pa pol izpuščaje pa mokro posteljo.Mogoče bi mal primerjala sestavine z enim bolj priznanim mlekom?

clock-img

30.07.2006, 23:33

clock-img

babylove

pencil-img

2473

Kako to misliš sestavine? Sestavina mleka je vendar mleko. Če ne, potem pa res 'bogpomagaj'user posted image !

Napravi test, kot sem zgoraj napisala. Jaz sem namreč kupila 1x mleko v Lidlu (pa ne za otroka) in sem pri točenju opazila, da je čisto drugačno kot tisto, ki ga sicer uporabljam. Bolj belo, vodeno, prazno.

Saj mleko pa menda ni tako drago, da ne bi mogla kupit 'normalnega'. Res raje varčuj na drugih stvareh kot na tem, saj otrok vendar na mleku raste in se razvija. Meni se zdi pomembno, da je kvalitetno. Že itak vsi prezgodaj prehajate na kravje mleko, pa naj bo vsaj to kvalitetno. Lepo prosim user posted image .

clock-img

31.07.2006, 08:55

clock-img

pina-1

pencil-img

5053

jaz pa že lep čas kupujem mleko iz eurospina in smo doma vsi zadovoljni. Moj možek pravi da končno pijemo mlekodoma.

clock-img

31.07.2006, 08:57

clock-img

lucika

pencil-img

2357

a cist navadno mleko? ja, cist ok je.
sem najprej mislila, da mislis adaptiranega za dojencke. ker tistega tud imajo, pa sem gledala in zraven razmisljala, ce sploh je junak pri nas, ki ga je kupil:)

clock-img

31.07.2006, 15:07

clock-img

polona2

pencil-img

2144

Anonimna po moje sprašuje za adaptirano mleko iz Eurospina. Poskušaj dati to vprašanje na čimveč forumov, mogoče se ti oglasi katera, ki ga uporablja za svojega otroka.

clock-img

31.07.2006, 17:31

clock-img

vesna.com

pencil-img

654

Sorry, jaz sem tud sklepala da adaptirano mleko.Se oproščam če sem narobe mislila.

clock-img

01.08.2006, 13:56

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: lucika

a cist navadno mleko? ja, cist ok je.
sem najprej mislila, da mislis adaptiranega za dojencke. ker tistega tud imajo, pa sem gledala in zraven razmisljala, ce sploh je junak pri nas, ki ga je kupil:)



Jaz ga nisem, priznam. Zaenkrat mi gre še dovolj dobro, da si lahko privoščim drago mleko. Seveda tričetrt cene gre na račun "znamke". Jaz se na tvojem mestu nebi posmihala. Če bi mi šlo slabo, bi posegla tudi po cenejšem mleku, niti ni rečeno, da prej ali slej ne bom, ko bom utegnila, bom preštudirala adaptirana mleka, pa pediatra bom tudi zaprosila za mnenje.

Poleg vsega, če pomislim, s čim vse so naprimer naši starši zrasli gor...bog pomagaj...verjetno z Liskinim mlekom, če pri materi ni bilo dovolj. In v kaj so zrastli? V poštene in delovne ljudi, ki dandanes dosegajo častitljivo starost.
Ne bom zagovarjala teorije, da je poceni isto dobro kot drago, ker je to zelo relativno. Samo s takimi posti se bo težko kdo, ki je to mleko preizkusil, opogumil in priznal, pa čeprav se lahko skrijemo za anonimnost.
Jaz že dolgo sumim, da ni vse zlato kar se sveti, že dolgo pa tudi vem, da velja, da če imaš denar - mahaj z njim, da ga vsi vidijo.

clock-img

01.08.2006, 15:55

clock-img

SašaR

pencil-img

881

ČE misliš navadno mleko, ga pri nas kupujemo že kar dolgo. PRej kupovali tudi v Lidlu v Italiji. Če misliš adaptirano, pa ne vem odgovora. Na bebici ne bi preceč preizkušala takih poceni stvari.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem