cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mleko friso

clock-img

23.06.2010, 13:48

clock-img

Azija

pencil-img

2

Spostovani!

Zivim v tujini in smo na dopustu v SLO. Imamo dojencka, starega leto in pol, ki pije mleko Friso 3. Sedaj nam je zmanjkalo mleka in ko smo kupili drugo znamko, enostavno noce piti.

Ali se v SLO lahko kupi mleko Friso? Ce ne, ali ga imajo v Avstriji?

Hvala ze vnaprej!

clock-img

23.06.2010, 13:53

clock-img

izgubljena_ovcka

pencil-img

438

Se že vnaprej opravičujem za "kmečko zahojeno" vprašanje user posted image  ampak kaj je pa z navadnim mlekom narobe če je otrok star leto in pol?

Žal mi je, da nisem v nobeno pomoč ampak zanima me ali v tujini (kjerkoli že pač) priporočajo pitje navadnega kravjega mleka (če sploh ga priporočajo) kasneje kot pri letu dni? Firbec pač...

clock-img

23.06.2010, 14:09

clock-img

Azija

pencil-img

2

Smo ji ze poskusili dati tudi "kravje mleko" in noce, samo vrze flasko.

clock-img

28.06.2010, 10:47

clock-img

lilip

pencil-img

281

Probaj razrečiti z vodo za začetek, da ne bo tako "močan" okus. sploh domačega. Mogoče bo pomagalo. Ali pa malo sladkat, potem pa vedno manj, če bo sprejel.

< Sporočilo je popravil lilip -- 28.6.2010 10:51:14 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem