cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mleko HUMANA

clock-img

03.09.2006, 20:53

clock-img

Bejba

pencil-img

1791

Ker naš mali miškolin zelo bruha, smo poskusili mali miljon različnih mlekov, pa do sedaj še nismo našli ustreznega. Tudi AR nam ne pomaga dosti (probali Novalac AR, Aptamil AR še ne). Mi je pa kolegica rekla, da so imeli oni enake probleme, ko pa mu je dala mleko Humana pa je nehal bruhati. Je baje zelo gosto mleko in tako dojenčki manj bruhajo.
Kakšne izkušnje imate vi s tem mlekom? Je vredu?
Hvala

LP; Bejba

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

clock-img

04.09.2006, 22:50

clock-img

tanja981

pencil-img

108

za humano ne vem, mi smo pa danes prvi dan na aptamil ar in zaenkrat ni še nč bruhcal... pojedli smo 4 obroke...

_____________________________

pa ga imamo, našega knedlčka.... Vid je prijokcal 28.07.
drugi knedlček se nam bo pridružil 27.09.!!!!

http://tanja-ribica.moj-album.com/

clock-img

05.09.2006, 12:06

clock-img

TONČI.

pencil-img

1695

No moj ni nič bruhal, ko sem mu dajala hipp. Sedaj pa že nekaj časa dajem humano in je tudi brez težav. Če boš slučajno kupovala humano ne meči kod stran. Po 2 sta na eni škatli. Zberi jih 5 in jih pošlji. Dobiš napihljivo kravco

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem