cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mleko Beba1 kot dodatek dojenju

clock-img

02.10.2007, 12:12

clock-img

guppy

pencil-img

1968

A je katera mogoče dajala otročku mleko Beba od Nestleja kot dodatek dojenju? Na škatli namreč piše "izključno za hranjenje po steklenički", pa se zdaj ne upam dat tega kot dodatek mojemu mleku.

Vaše izkušnje?

clock-img

02.10.2007, 12:31

clock-img

PBJ

pencil-img

2189

gUppy lahko. Sem ti že na napši temi odgovorila.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

clock-img

02.10.2007, 12:33

clock-img

Strawberrie Cherrie

pencil-img

7788

IZVIRNO SPOROČILO: guppy

A je katera mogoče dajala otročku mleko Beba od Nestleja kot dodatek dojenju? Na škatli namreč piše "izključno za hranjenje po steklenički", pa se zdaj ne upam dat tega kot dodatek mojemu mleku.

Vaše izkušnje?



Ja sej dodatek boš dajala po steklenički, kajneuser posted image user posted image

clock-img

02.10.2007, 13:04

clock-img

guppy

pencil-img

1968

london_paris, piše nekaj v stilu "... če mama nima mleka... in otroka hraniš izključno po steklenički". Jaz sem tako razumela, pa nisem želela z Bebo vplivat na to, da po njej malčka ne bi pila mojega mleka, ker ga imam še vedno v potokih, a ne dovolj. Iz navodil nisem namreč uspela razbrati ali je to lahko dodatek dojenju ali se uporablja takrat, ko ne dojiš več (sploh).

PBJ hvala, grem pokukat. Zlata si!

clock-img

02.10.2007, 14:54

clock-img

emaa

pencil-img

7450

guppy seveda lahko, katerokoli adaptirano mleko, ampak po tem npr. Luka ni imel problemov s kakanjem, so mu ga dajali v porodnišnici. Sploh zvečer prav pride, saj sama veš kako se zmatrajo ponoči z dojenjem. 

clock-img

02.10.2007, 14:55

clock-img

guppy

pencil-img

1968

Hvala !! user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem