cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mleko Beba

clock-img

19.09.2005, 11:44

clock-img

ery

pencil-img

1675

Ojla. hvala za vse vaše odgovore od sobote, zdaj pa me zanima, če ima katera izkušnje z mlekom beba? A je dober za sjkor 2 mesca starega otroka?

lp
ery

clock-img

19.09.2005, 11:58

clock-img

tinatona

pencil-img

2613

Haj!

Ja jaz ga uporabljam že skoraj od prvega meseca (sva pa prej sprobala Aptamil, pa comformil, pa Novalac, pa aptamil ar). Meni ga je svetovala pediatrinja in sicer Beba pre (oz. zdaj je beba start) in mi je full vredu. Mali ga ma full rad, prebavo ma urejeno, krči so zginli... Lahko edino pohvalim.
bova pa zdaj verjetno šla na Beba1 (se je začel ponoči zbujat odkar sva prišla iz bolnice), pa bi rada sprobala če mu morda pre ni več dovolj hranljiv.

LP tina

clock-img

19.09.2005, 12:36

clock-img

ery

pencil-img

1675

tinatona, jaz sem tud že sprobala Novalac-od tega je bila čist zaprta, Aptamil je tud bolj švoh... Tko da bom zdej še to sprobala. Hvala za tvoje izkušnje...

papa

clock-img

19.09.2005, 12:44

clock-img

sky

pencil-img

305

Jaz sem svoji hčerkici v začetku dodajala (ko je bila res sila) Bebo1, ker jo je tudi v porodnišnici dobivala. Potem pa se mi je zazdelo, da jo le-ta zapre. Nazadnje je bilo kar hudo, tako da sem šla na Comformil in zaenkrat se obnese. Je pa npr. bobek05 napisala, da njenemu Aneju prav Beba pre najbolj ustreza (je imel kolike in zaprtje), tako da mogoče res poskusiš, pa boš videla, kako ji bo ustrezalo.
LP,Saša

clock-img

19.09.2005, 14:16

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

Pri nas smo imeli najprej aptamil1, ki joje zaprl in smo potem prešli na Bebo1, ki smo jo uporabljali do 4. meseca, potem pa prešli na 2. Potem se je pa očitno malo naveličala okusa in smo zato začeli uporabljat Milumil2.

clock-img

19.09.2005, 16:48

clock-img

mimica

pencil-img

354

Sicer se polno dojimo, sem pa pred mesecem prebolevala virozo in skoraj bila brez mleka tako, da sem morala dodajat. Aptamil je že meni grozno smrdel in mali sploh ni hotel jest, pa čeprav je bil lačen. Mučili smo se pol ure da je pojedel 40 ml. No, in mi je prijateljica povedala za Bebo. To mleko meni osebno ne smrdi in naš mali ga je z veseljem papal. Poskusi, prijateljica, ki je resnično poskusila vse je rekla, da je Beba resnično najboljša.

clock-img

20.09.2005, 15:00

clock-img

ery

pencil-img

1675

Hvala vam za izkušnje, prejle sem ji ga dala prvič bebo 1, pa bomo videli kako bo. Res pa je, da Aptamil smrdi, meni tudi..

lep pozdravček in lep dan

clock-img

20.09.2005, 15:24

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Mi smo mel z Bebo dobro izkušnje.

clock-img

20.09.2005, 21:26

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Ja, sky, dobro si si zapomnila. Mi smo imeli Aptamil 1 (pa je imel mali take krče, da je skoraj nehal dihat tako je jokal ), potem smo šli na Hipp 1 (pa je imel totalno zaprtje), zdaj pa imamo Bebo - finta je le v tem, da imamo 2 Bebi: Bebo Sensitive in Bebo 1 - pa oboje mešam, ker je bil malo zaprt, pa malo težje je kakal če je imel samo Bebo Sensitive, ko pa sem začela mešat, pa ni bilo ne krčev, ne zaprtja (je pa res, da ne kaka vsak dan - ampak ga nič ne napenja, pa takrat ko kaka je polna plenica ).. Zdaj imam še malo Bebe Sensitive - to bom porabla, potem pa šaltamo samo na Bebo 1..

Sploh ne vem kaj bi brez te hrane, naš bi verjetno še zdaj jokal..

LP

clock-img

20.09.2005, 21:27

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Tinatona, ti mu kar daj Bebo 1 - naš Anej že 14 dni spi celo noč (od 20h do 7h) brez hranjenja

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem