writing-img

Mleko Baby Love 2

clock-img

10.06.2013, 10:14

clock-img

DeVilla

pencil-img

752

Ojla,
mi smo iz Novalaca presedlali na mleko Baby Love 2. Pri pregledu sestave, se skoraj ne razlikujeta, je pa občutna razlika v ceni. Me pa zanima, če tudi vam, ko otrok popije mleko v flaški ostane nekaj kepic neraztopljenega mleka. Jaz mleko res stresam kot bi delala koktejl, pa še vedno ostane vsaj mala kepica na vratu stekleničke. Kakšen nasvet? bolj topla voda, najprej mleko pa potem voda? Hvala! user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

clock-img

10.06.2013, 12:04

clock-img

nusi

pencil-img

1833

jaz ga zmešam z vilico pa ni več grudic, drugače so pa tudi meni ostajale.

clock-img

10.06.2013, 12:21

clock-img

oktober11

pencil-img

650

tudi mi smo ga najprej zmešali z vilico.

clock-img

10.06.2013, 13:46

clock-img

Liya82

pencil-img

5

Nope, nismo imeli teh problemov, niti enkrat. Najprej voda, potem mleko, pa v grelec do primerne temperature ;)

clock-img

10.06.2013, 13:52

clock-img

DeVilla

pencil-img

752

Jaz dam v flaško že vodo s primerno temperaturo, bom pa poskusila z vilicam najprej zmešat. Hvala za nasvete! user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

clock-img

11.06.2013, 20:26

clock-img

ninola

pencil-img

39

jaz z Aptamilom nisem imela teh težav, pol smo prešaltali na Humano in se mi je dvakrat to zgodilo, pa sem ugotovila, da voda ni bila dovolj topla, se je preveč ohladila in pol sem dala v flaško toplejšo vodo in fajn stresla flaško in se to ni več ponovilo.


_____________________________

ninola

clock-img

11.06.2013, 23:17

clock-img

DeVilla

pencil-img

752

Evo, danes sem imela toplejšo vodo, pa se je res lepše stopilo. No, sej do konca enkrat bom že pogruntala... user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem