cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mleko.....

clock-img

31.01.2006, 11:14

clock-img

Anonimen

Mleko si črpam.
Zasledila sem, da naj bi mleko na sobni temparaturi bilo uporabno še 6 ur po iztisku,
ampak sem že večkrat zasledila, da se je "skisalo". 
Ker je malček neutolažljiv ko je lačen, le tega vedno svežega ne morem iztisniti.

Sedaj ga dajem v hladilnik in ga segrevam v mikrovalovni.
Ali se vam zdi to vredu?


clock-img

31.01.2006, 11:24

clock-img

pikica123

pencil-img

140

Jst sm mleko dajala tudi v hladilnik,ker se na zraku ful hitro pokvari. Pogrela sm ga pa v grelcu za mleko. Verjetno ni tud z mikrovalovko nč narobe.


Lp

clock-img

31.01.2006, 21:34

clock-img

Badeja

pencil-img

223

Mislim, da mleka ni dobro pogrevat v mikrovalovni, ker se ne segreje enakomerno.

In da naj bi mleko izgubilo ogromno hranljivih snovi, če se na ta način segreva?! user posted image  user posted image

Jaz ga nisem nikoli tako segrevala.

Upam, da se še javi katera, ki to bolj obvlada. user posted image  user posted image

LP

clock-img

31.01.2006, 22:05

clock-img

Nena85

pencil-img

37

Ja, mleko na bi bilo na sobni temperaturi lahko 6 ur, 24 pa v hladilniku. Jaz ga segrevam v grelcu, slišala pa sem da se mleka v mikrovalovi ne sme segrevatiuser posted image . Jaz take stvari vedno preverim pri svoji pediatrinji. Poskusi še ti.

clock-img

31.01.2006, 23:52

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

Zakaj anonimnost?

clock-img

01.02.2006, 00:12

clock-img

tipka

pencil-img

386

In zakaj anonimnost?user posted image

En odgovor bi lahko bila Kerensa, ona sicer vsem vse razloži, kar jaz ne bi, ampak ženske bi jo najraje živo pojedle, pa ma same pametne odgovore. user posted image  Zdaj jih bom pa tudi jaz fasala, se grem psihično pripravljat.user posted image user posted image

Drugi odgovor, dojenje, večna dilema, preveč nerazrešenih vprašanj, preveč manevrskega prostora za kreg.user posted image

Tretje. psihično stanje žensk po porodu je težko, 10-20% jih je v depri, česar se sploh ne zavedajo. Dojenje je v tej populaciji občutljiva, delikatna zadeva, govorjenje, pisanje, spraševanje pa prav tako.user posted image

In še bi lahko.......................


Moj predlog: Naj RR omogoči registrirane in neregistrirane nicke, potem noben še opazil ne bo, da je kdo inkognito kaj vprašal. Problem rešen.user posted image


< Sporočilo je popravil tipka -- 1.2.2006 0:16:11 >

clock-img

01.02.2006, 12:39

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem