cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Misice medenicnega dna

clock-img

02.02.2006, 14:53

clock-img

m_m

pencil-img

1417

Hja... niso več take, kot so ble. To najbolj opazim pri telovadbi, včasih že pri laufanju, najhujš je pa pri skakanju.

Kdaj se je pri vas stanje normaliziralo in koliko vaj na da/teden ste naredle?


< Sporočilo je popravil Nyah -- 3.2.2006 21:56:16 >


_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

clock-img

02.02.2006, 20:53

clock-img

blazka

pencil-img

554

Najbrž misliš mišice medeničnega dna? Keglove vaje pomagajo!

clock-img

02.02.2006, 21:02

clock-img

arielca

pencil-img

2312

Ja, meni so jih priporočili v porodnišnici in tudi G na pregledu je rekla, da pomagajo. In pridno 'telovadim' user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

03.02.2006, 18:42

clock-img

m_m

pencil-img

1417

Joooj, pa res user posted image  od kje sem pato pobrala... Sploh nisem opazla


Ja, tele <keglove vaje, kako jih pa delate. jaz sem jih ogromnokrat ampak sam na kratko. Zdaj sprobujem še malo manjkratm ampak za držat čim dlje. A to je v redu?

clock-img

03.02.2006, 20:55

clock-img

blazka

pencil-img

554

Ja to je uredu. Koliko pa si od poroda? Meni so kar hitro pomagale, tako da ne čutim razlike od prej (pred porodom)....mož pa tudi baje da neuser posted image user posted image user posted image .

clock-img

04.02.2006, 11:18

clock-img

m_m

pencil-img

1417

blazka 9m je bilo user posted image  

Upam ,da se bo tole hitro poznalo, ker mam treninge 2x na teden.

Koliko hitro je bilo to pri tebi?

clock-img

04.02.2006, 11:19

clock-img

m_m

pencil-img

1417

Sem ravno preverla če mi trakec še dela... in dela.

clock-img

06.02.2006, 21:31

clock-img

blazka

pencil-img

554

Ja jest sem jih (Keglove vaje) že pred porodom delala, pa takoj po porodu tudi. Mislim, da je šlo kar hitro nazaj na stanje pred porodom (ne bi zdej vedla časovno povedat - kak mesec, dva).

Kakšen trakec????

LP

clock-img

13.02.2006, 13:23

clock-img

m_m

pencil-img

1417

blazka oni trakec, če klikneš na m_m nad mojo slikco pa se pokaže trakec, ki šteje kolk je naše dete staro.

clock-img

18.02.2006, 08:38

clock-img

matahari

pencil-img

223

Naj še tukaj vprašam- kje pridem do kegljevih vaj? Po pravici povedano sploh ne vem točno katere so to..si lahko samo predstavljam..user posted image

clock-img

19.02.2006, 13:01

clock-img

m_m

pencil-img

1417

Jaz sem tudi pogruntala, da imam dvoje mišic, pa ne vem ravno katere so taprave user posted image

Ena vaja je, ko se uležeš na hrbet, dvigneš rit, da sta trebuh in stegna v ravni črti, stisneš še mišice na riti, potegneš trebuh not - in zraven bi naj še te mišice MD stisnu. BAje jih stisneš podzavestno in naj bi ble prave.

Če pa jih stiskam npr. sede, se mi pa zdi da so še neke druge mišice, ko jih lahko stisneš (nekje znotraj teh in jih je fuuul težko stisnt). Najprej one medeničnega dna (mislim da so to te), potem pa ko jih že tiščiš pa še eno nove stisneš za kako sekundo, več ne morem. Al pa če sam prve malo bolj zategnem. ne vem.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem