cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mirena vs. Flexi T

clock-img

05.04.2010, 12:29

clock-img

AnciM

pencil-img

1222

Zanimajo me vaša mnenja o enem in drugem materničnem vložku. O Flexiju nisem skoraj ničesar našla in me zanima če ga katera sploh ima!? Mirena in dojenje gresta skupaj, al hormoni kaj vplivajo!?

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

clock-img

05.04.2010, 13:10

clock-img

guppy

pencil-img

1968

Za Mireno velja, da se hormoni sproščajo lokalno, torej v maternici, in ne vplivako sistemsko na telo. Za dojenje piše takole:

Ali lahko dojim v času, ko imam nameščeno Mireno?
Da lahko. Levonorgestrel so našli v materinem mleku v manjših količinah, zato ni verjetno, da bi ob odmerkih, ki se sproščajo iz Mirene v maternični votlini, pomenil tveganje za otroka. Kaže, da uporaba nobene zgolj progesteronske metode od šestega tedna po porodou ne škoduje dojenčkovi rasti ali razvoju. Kaže, da zgolj progesteronske metode ne vplivajo na količino ali kakovost materinega mleka.

Če ti to kaj pomaga user posted image


Za Flexi T pa nisem slišala.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem