writing-img

Mirena in pridobivanje teže

clock-img

30.06.2006, 15:53

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Zanima me, kakšne izkušnje imate tiste, ki imate Mireno in hujšate. Jaz sem pred tem, ko mi je gin. vstavila mireno, hujšala po ločevalni dieti. Shujšala sem, kar nekaj, a sem se zopet začela rediti takoj, ko mi je vstavila to reč.
Moja mami tudi ima M. in me je opozorila, da v navodilah piše, da je potrebno pazit na telesno težo. Men pa zdaj raste in sem skoraj na tolk kilah, kot sem bila 14 dni po porodu. Torej vse sem dobila nazajuser posted image !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sicer ne ločujem več, pa vseeno.......................
Kake izkušnje imate pa druge s tem?
LP

clock-img

30.06.2006, 16:06

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Prvič slišim..............Imam Mireno že več kot eno leto in se nisem zredila 1kg.........tko, da ne shaja to bolj iz psihičnega vzroka.....

ne vem res, kaj bi rekla.....naj še katera pove, ki jo ima, če se je zredila, ker jaz se nisem in tudi ene par znank imam, ki se niso......tko da ne vem.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

30.06.2006, 17:09

clock-img

valči

pencil-img

2344

Jaz jo imam15 mesecev in od vstavitve imam 14  kil manj,ker sem bila takrat sedem tednov po porodu.Nisem še slišala,da bi se katera zredila po mireni.

clock-img

30.06.2006, 17:29

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

30.06.2006, 20:29

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

IZVIRNO SPOROČILO: Radha

IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

Prvič slišim..............Imam Mireno že več kot eno leto in se nisem zredila 1kg.........tko, da ne shaja to bolj iz psihičnega vzroka.....

ne vem res, kaj bi rekla.....naj še katera pove, ki jo ima, če se je zredila, ker jaz se nisem in tudi ene par znank imam, ki se niso......tko da ne vem.....user posted image




A  res jo imaš že eno leto?user posted image Ko sem jo jaz hotela,je pa ginekolog rekel,da je to bolj primerno za tiste,ki ne mislijo več imeti otrok!user posted image



Ja Radha to je mišljeno za navadni obroč, ki je drugačen kot Mirena...Mireno imaš tudi maximalno 5 let, po petih leti jo maraš dati ven in zamenjat....Ne vpliva pa na naslednjo zanositev......Počakati je pa dobro tri mesece, ko jo daš ven.....


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

30.06.2006, 20:40

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Jaz sicer nisem nikoli (načrtno) hujšala, mireno imam pa skoraj dve leti, vstavili so mi jo par mesecev po porodu.  Jaz sicer ne prenašam nobene hormonske kontracepcije tudi zaradi stranskega učinka rejenja - po vseh tabeltah sem se zelo zredila, po enih 10 kil v 14 dneh, po mireni pa NIČ. Sem pa bila prvih par mesecev otečena čez trebuh, kot bi bila noseča. Vendar brez kakega rejenja. Kile imam popolnoma iste, kot v trenutku, ko sem mireno dobila.

Radha, zakaj naj bi bila mirena za tiste, ki si ne želijo več otrok? No, saj jaz si jih res ne, vendar kolikor jaz vem, je edino to pa res fajn, da je ženska, ki si da vstavit mireno, že rodila - kot pač pri vsakem materničnem obročku, spirali. Pa še to je, da mirena stane 30.000.-, traja pa 5 let in če si prej premisliš in hočeš zanosit, si tisti denar pač stran vrgel. Mireno ti pač lahko vsak hip vzamejo ven in spet zanosiš. Jaz ne vidim problema.

clock-img

30.06.2006, 20:41

clock-img

tascha

pencil-img

482

Jest sem imela Mireno pred 2 user posted image skoraj 3 leta, pa mi je g dal jo ven in sem zanosila 3 mesec. Pa ni bilo nič narobe. user posted image   Nekaj mesecev po 2 porodu sem si jo dala spet vstavit in zaenkrat nisem opazla, da bi se zredila, še malo je šlo dol.user posted image Tako, da  nisem sploh pomislila, da bi bila Mirena lahko vzrok odvečnim kg.

clock-img

30.06.2006, 21:23

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.03.2007, 11:09

clock-img

tadejaka

pencil-img

1

jaz imam mireno ze skoraj 5 let in sem tudi med tisdtimi, ki ne prenašajo hormoskih tablet (zaradi rejenja). na splošno sem nagnjena k temu da se hitro zredim. po porodu sem imela ločevalno dijeto in sem shujšala 24kg, po tem sem si vstavila mireno, tako kot ti, in od takrat sem se zredila le za 3kg in še to v zadnjih 3 mesecih za kar pa ni vzrok mirena ampah povečan obisk hladilnikauser posted image . mogoče je vzrok tvojega rejenja v tem da te je strah povečane teže posledično pa iščeš vzroke v vseh stvareh samo ne v tisti poglavitni. premisili ali se giblješ enako kot prej in ali ješ enako kot prej, če si prvo zmajšala in drugo povečala definitivno ni kriva mirena. user posted image  lep pozdrav!!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem