cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mirena in poletje

clock-img

13.07.2007, 10:29

clock-img

FLASK_A

pencil-img

10584

No, evo. Sm si dala Mireno not zdej bom pa krvavela en lep časuser posted image  Drug teden gremo pa na morje- sej lahko uporabljam tampone ane? Mi ni v hlačah okrog za hodit...

Koliko časa pa traja, da tale Mirena začne delovat kot je treba? Ste uporabljale še kaj kondome? Men je g rekla, naj kak mesec še s kondomiuser posted image

LP in uživajte v poletju!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

clock-img

13.07.2007, 13:46

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

Mene pa zanima koliko časa rabi g. da ti jo vstavi,ali boli in kakšna je zdaj krvavitev,močna?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

13.07.2007, 15:46

clock-img

FLASK_A

pencil-img

10584

Rabila je cca 5min (s predpripravami vred), bolelo pa me ni čisto ničuser posted image user posted image user posted image  Hvala bogu, nekatere pravite, da vas je bolelo ko user posted image ... Krvavitve je pa za dnevni vložek.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

clock-img

13.07.2007, 15:47

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

Najlepša hvala za info.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

14.07.2007, 22:40

clock-img

suky

pencil-img

160

evo še ena , ki si je v sredo dala not mireno. Pa mene je fuuuuuuul zabolelo, ko mi jo je not dal.Ampak samo par sekund pol je čist popustl. Zdej me ne boli nč, sam krvavim pa še kr mal. Ja bi tud js rekla, da jo je za en dnevni vložek. MOja mami je kr en mesec krvavela preden se je stanje umirilo. Kar se pa spolnih odnosov tiče sem pa zdej mal zmedena. Men je G reku, da lahko normalno seksam, nč kondoma al pa kakšnih drugih ukrepovuser posted image tko, da zdej pa res ne vemuser posted image user posted image

nikical a si mogoče še kakšne druge stvari opazla na seb, da so drugač. Mene ko da bi hotla skoz glava bolet pa kr eni mozolji, ki jih drugač ful nimamuser posted image user posted image Al pa je to sam v moj glav, ker me skrbi, da ne bi stvar dobr preneslauser posted image  
A ja tampone lahko uporabljaš ampak raj mini varijante.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo!!!

clock-img

15.07.2007, 18:56

clock-img

FLASK_A

pencil-img

10584

Ne, Suky, nč kej posebnega nisem opazilauser posted image . Ti kar pozitivno misli, pa bo! Sem se pa še mal pozanimala, kondoma ni potrebno uporabljat,če ti g posebej ne reče (pomoje zarad kakih okužb pri kateri ženski). Tampone pa lahko v primeru, če greš na morje. Drugač pa niso priporočljivi.

LP!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

clock-img

15.07.2007, 21:33

clock-img

suky

pencil-img

160

Ja sej tamponi že tko niso priporočljivi, kaj šele z mirenouser posted image  sam js res ne morem nosit vložkov med nogami, ker me živcirajo!!!

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo!!!

clock-img

16.07.2007, 11:38

clock-img

nina166

pencil-img

1786

Jaz imam Mireno vstavljeno že eno leto. Kondomov nisem uporabljala, sem pa počakala s spolnimi odnosi en dan po vstavitvi. Drugače pa zečne takoj učinkovat in ne potrebuješ dodatne zaščite. Tamponov pa jaz še nisem uporabljala, ker si lahko zraven tampona potegneš tudi mireno ven. Je pa res, da sem se kar težko navadla na vložke, saj jih prej nisem nikoli uporabljala in so mu ful zoprni. Bom pa vidla kako bo letos na morju. Upam, da ne bom ravno na morju dobila user posted image .

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

clock-img

16.07.2007, 21:21

clock-img

FLASK_A

pencil-img

10584

Čakte mal punce... Kako pa pol sexaš, če si že s tamponom lahko potegneš stvar venuser posted image  A on kaj čutiuser posted image user posted image  Zdej mi je pa nelagodno spravt se slončkat... Uf, sm si bila brez tega bolj všeč, sem bila bolj naravna...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

clock-img

16.07.2007, 23:00

clock-img

nena82

pencil-img

152

Ma ne saj ne more bit tako nepraktična, da ne smeš tamponov user posted image ali pačuser posted image ?
Po moje je tisti sex s kondomom bolj za 100%.


_____________________________

Dobili smo drugi zobek...

clock-img

17.07.2007, 13:17

clock-img

nina166

pencil-img

1786

nikical vrvica od mirene je taka, da partnerja nič ne moti med spolnimi odnosi. Moj je na začetku rekel, da je sploh ne čuti in je isto kot je bilo prej, zdaj pa ga niti ne vprašam več, samo če bi ga kaj motilo bi že povedal.

nena82 po moje je fora tamponov v tem, da imaš tampon nekaj časa vstavljen in med tem časom se ti lahko vrvica od mirene prime na njega in si potem s tamponom potegneš vse ven. To je moje mnenje.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

clock-img

19.07.2007, 22:16

clock-img

suky

pencil-img

160

No, js sem manj ko po enem tednu žeuser posted image  pa ni bl nč!! Nobeden od naju ni nč čutu, mene ni nč bolel pa krvavim tud ne več. POmoje mi zlo ustreza , ker ene pravte da se cel mesec krvaviuser posted image  

Ja, glede tamponov je blo men tud rečen, da se mireno lahko vn potegne, če se ga prov fejst žoka notr, zato pa se priporočajo mini varijante. Sploh ne bom več komplicirala....glavn da se lahko normalno seksauser posted image

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo!!!

clock-img

19.07.2007, 23:04

clock-img

nena82

pencil-img

152

IZVIRNO SPOROČILO: nina166


nena82 po moje je fora tamponov v tem, da imaš tampon nekaj časa vstavljen in med tem časom se ti lahko vrvica od mirene prime na njega in si potem s tamponom potegneš vse ven. To je moje mnenje.



Alora grem jaz po tbl. Poleti so meni vložki škifo! (Pa tud drugač)


_____________________________

Dobili smo drugi zobek...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem