cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini domača pisarna

clock-img

03.06.2013, 12:40

clock-img

petruska

pencil-img

465

Doma bi rabila tako skener, tiskalnik kot fotokoirc, neko manjšo zadevo za družinsko uporabo, torej nič posebej zmogljivega.

Kaj imate ve doma oziroma s čem ste/niste zadovoljne, da bi se lažje odločila za nakup?

Vsak nasvet bo dobrodošel.

clock-img

03.06.2013, 13:00

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

deskjet-ink-adv-3525-hp-520171

wi-fi, dvostransko printanje, skener, solidno printanje - vse kar rabiš doma. pa kartuše so po solidni ceni (mislim, da je cca 15 eur ena od štirih... pa ločene so, kar je tudi plus).

< Sporočilo je popravil angelika RR -- 4.6.2013 11:37:37 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

03.06.2013, 17:01

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

30.07.2014, 16:58

clock-img

ursiiika

pencil-img

20

Uh jaz imam doma Večfunkcijski brizgalni tiskalnik HP DeskJet Ink Advantage 3525 eAiO - CZ275C (prekopirano iz računa, ker ne vem kateri podatki so pomembni user posted image ) in je super! Ima vse zgoraj našteto, najbolj všeč pa mi je, ker lahko tiskam direkt iz iphona, ipada ali računlanika, brez kablov. Noro!

clock-img

07.12.2017, 14:12

clock-img

Iwaa

pencil-img

28

A ma kdo kakšne izkušnje glede nakupov tiskalnikov. Iščem, da je vse v enem- se pa bo uporabljal za domačo in tudi delno poslovno uporabo. Glede na to, da se bo veliko printalo me zanima a se mogoče bolj splača vzet v najem ali ga kupit. So pa mi svetovali, da preveri, pri podjetju Anderwald glede najema, pozna mogoče kdo to podjetje oziroma, če ima še kaj drugega v mislih. Gledam pa trenutno tu - http://www.anderwald.si/

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem