cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini bikini - OH (11) - 13.01.2007

clock-img

13.01.2007, 07:39

clock-img

petarda

pencil-img

10119

Juuuuuuuuutrooooooooooooooouser posted image

Evo, da nam še jaz enkrat odprem temouser posted image user posted image user posted image user posted image ...ve imate danes OH...torej lahko jeste recimo:
 
Z: banano
K: testenine s paradižnikovo omako
V: PALAČINKEuser posted image user posted image user posted image user posted image ....pa na temno čokolado ne pozabituser posted image
 
No, jaz pa imam beljakovinski dan...tudi ni švoh, ne?....Me bo moj user posted image  peljal na lignjeuser posted image user posted image user posted image user posted image ...
 
Mi se ravno odpravljamo na morje odprt sezono glede na to, da je tak lepo vremeuser posted image user posted image user posted image ....no v bikinkah pa še ravno ne bom skakala.user posted image  Lepo se imejte in bodite pridne...SE BO SPLAČALO!!!

< Sporočilo je popravil petka -- 11.2.2007 19:59:16 >

clock-img

13.01.2007, 07:45

clock-img

Anonimen

Evo še mene!
Z; dve pomaranči
K;čebulna pica
V,nekaj sladkega,rebro čokolade

Dopoldne spijem 2 litra vode,popoldne pa še 2.user posted image user posted image

clock-img

13.01.2007, 07:49

clock-img

Anonimen

Jas bom danes
Z:sadje
K: zelenjavno pico
V: nekaj sladkega
Pijem  pa tko, vode ne morem, pijem sadni čaj in učiri sem začela piti zeleni čaj, tko do enga litra na dan ga bom spila. Mogoče pa bo kaj pomagalo.

clock-img

13.01.2007, 07:53

clock-img

dory

pencil-img

8852

evo jst pa takole :

z: kava z mlekom
k: testenine na veliko cebule in malo manj zelenjave
v: cokolesnik


In eno vprasanje...ful so mi zadisali jabolcni krhlji...jih lahko grickam tako,ko me prime jest, ali namesto sadnega obroka?


pa se evidenca -2/68...kar goody :)

clock-img

13.01.2007, 08:41

clock-img

Anonimen

Teja suhi krhlji so dovoljeni,ampak ne med obroki.Ješ jih namesto svežega sadja.

clock-img

13.01.2007, 09:08

clock-img

dory

pencil-img

8852

IZVIRNO SPOROČILO: mekeke

Teja suhi krhlji so dovoljeni,ampak ne med obroki.Ješ jih namesto svežega sadja.




tenk ju :)

clock-img

13.01.2007, 09:43

clock-img

Anonimen

Jaz imam danes ričet, ker sem zamenjala OH in škrob. Jutri pa bljak.

clock-img

13.01.2007, 10:12

clock-img

Anonimen

dan punce user posted image
Z: banana
K: testenine s paradižnikom+zelena solata
V: nekaj sladkega

Mene pa zanima ali je kaj narobe npr. včeraj nisem za večerjo jedla pol manj kosila, ker sem prišla prepozno domov, ampak sem popoldne pojedla dve mandarini?

clock-img

13.01.2007, 10:21

clock-img

Anonimen

Nič ni narobe Ninny.V knjigi 90 dnevna dieta piše,da se moramo držati vrstnega reda,piše pa tudi,da če
manj poješ,več shujšaš.Jaz sem se kruhu odpovedala in večerjam manj kot bi lahko.Je pa zame drugače,ker zadnje čase zaradi išijasa ne migam dosti,bolj počivam,zato tudi ne rabim veliko,čeprav me tudi zvije lakota.
Za tiste,ki ste pa cel dan aktivne,je pa drugače,saj dosti pokurite.Prvič pri tej dieti sem tudi nekajkrat grešila,pa je vseeno šlo dol,zato ni panike,če se kdaj malo po svoje prekrojimo.

clock-img

13.01.2007, 10:45

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Danes je jedilnik takle:
Z: kava
K: testenine z zelenjavno omako + solata + kava
V: probala bom nič, ker greva zvečer na zabavo in bo tam kaj za prigriznit in popit.

Se pa vsak dan tehtam. Dva dni sem porabila, da sem izgubila 0,2 kg, iz včeraj na danes pa celo 1 kg. user posted image


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

13.01.2007, 13:21

clock-img

Knedlc

pencil-img

6

sem začela piti zeleni čaj, tko do enga litra na dan ga bom spila. Mogoče pa bo kaj pomagalo.

IZVIRNO SPOROČILO: jilic1

Super, da piješ zeleni čaj, ker je full zdrav in pomaga pri detoksikaciji telesa. Sam pazi, da ne boš pretiravala z njim, ker vsebuje tud velik kofeina...In predstavljaj si, kaj bi bilo, če bi spila 1l črne kave...!?!user posted image

Js bi ti priporočilo skodelico ali 2 na dan.
Lp!

_____________________________

Ko bom velika bom...
Ah, brezveze!...
Itak nikol ne bom velika!

clock-img

13.01.2007, 13:26

clock-img

Anonimen

Knedlc hvala, se bom držala tvojega nasveta.

clock-img

13.01.2007, 13:33

clock-img

Knedlc

pencil-img

6

Evo me, spet se vam javljam. user posted image Tokrat mal manj pridna...U bistvu sem zdejle že 2 dni kr grdo grešila...user posted image in se zarad tega full slabo počutim in sem jezna sama nase!
Ne vem zaka, ampak js ko pridem domov iz Lj, bi pojedla cel hladilnik, pa še kej, če bi blo...
Zdej me na srečo verjetno 2 vikenda sploh ne bo domov, tk da bo mal bolš... (sam se pa bližajo izpiti in učenje in.. neizmerna želja po čokoladi...)


Sem pa pri telovadbi bolj pridna. user posted image user posted image  Zdej hoim redno (vsak dan od pon do pet) v fitnes in delam en dan z utežmi, naslednji dan pa kardio trening. Sem mela tud testiranje z inštruktorjem fitnesa in to bova ponovila čez 1 mesec  (in pol vsak mesec...)in spremljala napredek...
Danes, ko nisem v lj, bom šla verjetno na daljši kolesarski izlet, ju3 pa zaslužen počitek.user posted image

Sam pri hrani se morem mal disciplinirat, kar v lj niti ni tk problem.

danes bo za kosilo zelejavna juha in palačinke - mama kuha

Pozdravček vsem!

< Sporočilo je popravil Knedlc -- 13.1.2007 13:36:42 >


_____________________________

Ko bom velika bom...
Ah, brezveze!...
Itak nikol ne bom velika!

clock-img

13.01.2007, 13:41

clock-img

Anonimen

Z zelenim čajem je pa tako.Lahko ga spiješ liter na dan,vendar samo kakšnih 14.dni.Pa tudi pripraviti ga moraš znati.Popariš ga z vrelo vodo in ga čez tri minute precediti,če ga pustiš dlje ima kontra učinke,to pa je pomembno.Sem zdravnici povedala,da ga spijem liter na dan in tako mi je svetovala,kot sem vam povedala.

clock-img

13.01.2007, 13:46

clock-img

ema79

pencil-img

553

hojla!
Mene je kr mal sram... Sem v sredo že na veliko grešila na sadnem dnevu. Smo šli popoldan k Jurman: Pa kaj naj jih gledam kako se vsi bašejo, jst pa kaj???? Ja itak, da sem pol pice snedla. PACKA; PACKA; PACKA!!!!!
Pol pa še včeraj, smo mel polno hišo, velik salamce, sirčka pa kruha direkt iz pečice! MNJAMI!
No, od danes naprej pa res bolj,bolj pridna. Za zajtrk je bla sam kava, za kosilo sami makarončki + solata, za večerjo, bom probala nič, da se mal oddolžim za grehe, ampak kaj ko vem, da mi ne bo upelo, ko vem, da lahko nekaj sladkega!user posted image

A bi jst lahk jedla danes za K recimo makarone z drobtinami? al so danes drobtine najbrž prepovedane? Pa še nekaj, sem vidla, da je ena napisala, da bo imela za večerjo čokolešnik. A lahk čokolino pol danes? Ker jst ga tolk pogrešam!!!


_____________________________

Življenje je lepo....

clock-img

13.01.2007, 15:52

clock-img

triša

pencil-img

550

Jaz pa moram priznati da sem kar pridna,nič ne grešim (skoraj). Danes sem prehodila 6km in jedla
Z:kava,jabolko
K:špageti,zelenjava
V:še ne vem,verjetno nič

clock-img

13.01.2007, 17:55

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Ojla tud od mene!

Z: jabolko
K: testenine sk ečapom in origanom, malo kuhane zelenjave in zelena solata
V: sladoled (saj vem, že spetuser posted image )


Punce, dobre ste, da ne večerjate. jaz sem pa kar lačna, pa tega ne bi izpustila. Sicer pa, dokler gre dol, je vse ok, ne?

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

13.01.2007, 20:00

clock-img

Urška//

pencil-img

615

Ojla

Ja jaz sem tudi pridna nič ne grešim (še user posted image ), kilce pa tudi lepo odhajajo, trenutno sem na - 3.5kg

danes pa sem jedla picooooo, joj je bla dobra. pa prej eno pohorsko omletko, mnjami, ta dan mi je najbolj vsec user posted image

ja no jutri bo tudi fajn ne punceuser posted image , no bolj fajn bo še en dan kasneje ko bo spet kaka kilca manjuser posted image

lp

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

clock-img

13.01.2007, 20:39

clock-img

tosja

pencil-img

3706

IZVIRNO SPOROČILO: mekeke

Dopoldne spijem 2 litra vode,popoldne pa še 2.user posted image user posted image

           user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
 
HOJLA bikinke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
se kr nekaj dni nisem javla user posted image , računalnik je zuser posted image user posted image
Naj se takoj pohvalim, da NISEM GREŠILAAAAAAAAAAAAAAA
 
user posted image  user posted image user posted image  Počutje je user posted image , tehtala se še nisem user posted image
 
Jutri pa sadje user posted image Imam občutek, da sem tokrat res ful motiviranauser posted image
 
papa, se tipkamo, če spet ne crkne ruser posted image  

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

clock-img

13.01.2007, 21:40

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Hojla,

evo še jaz. Tudi jaz sem na žalost malo grešila, včeraj in danes sem zvečer enih par čok. bombončkov, no danes še gre.
Zdaj bom pa res pridna!!!!user posted image user posted image user posted image

Z: jabolko
M: jabolko
K: testenine s paradižnikovo polivko
V: jagodni sladoled

lep preostanek vikenda, jutri pa ful trdno voljo pri sadnem dnevuuser posted image user posted image user posted image user posted image

Aja, jaz sem se odločila, da od jutri naprej pa res več ne grešim, zdaj sem imela še ene Ferrero Rocher v omari, zdaj pa nimam več nič, tko da upam, da bo šlo. Nekako mi gre bolje med tednom, ko itak nimam časa tolko grešit. Med vikendom so pa skušnjave na vsakem koraku!user posted image

clock-img

13.01.2007, 22:01

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Tosja, welcome back!user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem