cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini bikini (18) OH 21.1.2007

clock-img

21.01.2007, 08:06

clock-img

Anonimen

Danes imamo OH.

Z:sadje
K:pica
V:roladica

In veliko čaja

< Sporočilo je popravil petka -- 11.2.2007 11:06:18 >

clock-img

21.01.2007, 08:13

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Dobro jutro.

Z: kava
K: persniki s cvetačo in brokolijem, solata
V: najverjetneje kos kuplene torte

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

21.01.2007, 08:19

clock-img

Anonimen

Jaz pa danes;
Z;jabolko
K;slavnostna pojedina user posted image  user posted image
V;rojstnodnevna tortauser posted image  user posted image
voda,lumpi(šampanjec),vodauser posted image

Jutri bom pa o vsem tem le sanjala,saj bom imela vodni dan,
zaradi današnjh dobrot.user posted image

clock-img

21.01.2007, 08:47

clock-img

triša

pencil-img

550

Jaz pa danes takole:

Z: standard, kava
K:testenine z zelenjavo
V: še ne vem

Drage moje Bikinčice jaz se za en teden poslavljam, ker gremo na počitnice. Medtem pa lepo hujšajte, jaz pa upam da mi bo uspelo držati ta ritem tudi brez vaše pozitivne moralne podpore.

Se vidimo spet naslednji teden.

clock-img

21.01.2007, 08:59

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Jaz imam pa danes:

Z: jabolko
K: pica
V: tortica ali sladoled

lp

clock-img

21.01.2007, 09:45

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Helou!

PO včerajšnjih grehih sem se počutila zelo slabo, ful me je tiščalo v želodcu! No, dober znake je, da se mi je očitno že skrčil želodec.
Danes sem odločena, da bom zdržala, čepav ti, Dalija, lahko konkuriram. Včeraj sem napekla ful dobro pecivo, naredila torto, danes pa še pojedino! No, upam, da bom zdržala.
Dalija, sicer pa vse najboljše, če ti praznuješ.

Triša, ti pa uživaj na počitnicah in ne pozabi n a dieto, hehe.

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

21.01.2007, 09:51

clock-img

petarda

pencil-img

10119

Jutrooooooooooooooooouser posted image

Kako kaj?user posted image

Samo toliko se javljam, da povem, da vztrajam in se še vedno držim...ma skoraj v pikouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...zdaj se je koooooooooooončnooooooo začelo že poznati malo na oblekiuser posted image user posted image user posted image user posted image ...res malo...ampak bolje kot nič, ne?user posted image

Uživajte v ogljikovih hidratih....jaz pa imam danes beljakovinski dan.user posted image

Imejte se lepo....pa res ZDRŽITE, ker se bo splačalouser posted image ....ko bo konec diete gremo v šoping in ma da nam paše vse kar damo nase, ne?user posted image

clock-img

21.01.2007, 09:56

clock-img

Anonimen

Današnji plan:

dopoldne kakšno jabolko in mandarina (gremo na bazen)
za kodilo tenstano sladko zelje in blekci
za večerjo pa ena zanič rolada (še od zadnjič).

clock-img

21.01.2007, 20:02

clock-img

trixi

pencil-img

741

Ekola, jaz sem imela že napisan post, če lahko pridem k vam, ker sem na bikini 2007, pa se nič ne dogaja.Pa sem rekla, da še malo počakam,ko sem prebrala pa post od Splišni sem se kar odločila.Se mi sploh ne da odgovarjat, ker imam občutek, kot da se sama s sabo pogovarjam.Pa 14 prijavljenihuser posted image Jaz rabim kontrolo, čvek, zanimivosti, tolažbo...Me vzamete, čeprav sam malo za vami po dnevih?

clock-img

21.01.2007, 20:36

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Trixi, dobrodošla! Seveda te vzamemo. Tudi jaz rada  mal počvekam o dieti in podobnih zadevah, toda tudi naše punce niso vedno zgovorne, hehe.
Ti kar pridi k naši skupini, bomo kako pametno rekle.

Joj, jaz pa imam jutri vodni dan. Danes sem čisto pozabila na dieto, a nimam slabe vesti. Bom pa jutri zato bolj pridna. Obljubim.

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

21.01.2007, 20:46

clock-img

trixi

pencil-img

741

Ej Kepa,če pa ve niste zgovorne vam pa kdo uleti in popestri danuser posted image

jaz imam danes malo zmešan dan:

Z:ob 13 uri:šumeča tableta kalcija, dva Lekadola,čaj,dva kosa kruha-pa saj je OH dan
K:sredi popoldneva kava, piškoti-namesto sladice za večerjo, dva Lekadola
V:zelenjavna mineštra
VM-večerna malica:sadje, dva Lekadola, kapučin za lepši spanec

ja, jutri pa k moji dohtarci...

LP in definitivno boljše počutje vam želim kot je pri meni

clock-img

21.01.2007, 21:13

clock-img

petarda

pencil-img

10119

za večerjo pa ena zanič rolada (še od zadnjič



user posted image user posted image user posted image  Zakaj si pa ne narediš kaj drugega? Jaz ob večerih OH jem samo tisto kar mi RES pašeuser posted image

clock-img

21.01.2007, 21:22

clock-img

Anonimen

Pa ne morem une rolade kar stran vreč! Ej, smo na Gorenjskem!!!!!user posted image

Pa itak je še bolje, jo vsaj manj pojem. Zdaj jo manjka kakšna četrtina ... bo še kar za nekaj časa.

Zdaj sem šla gledat datum, jutri ji poteče rok uporabe.user posted image  A čem jo dat zmrznit?user posted image

clock-img

21.01.2007, 21:24

clock-img

Anonimen

Zdaj sem šla gledat datum, jutri ji poteče rok uporabe. A čem jo dat zmrznit?


ta najbolj- pa jo boš imela za vse OH dneve do konca dieteuser posted image

clock-img

21.01.2007, 21:57

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Splišni, zagon preč. Te bo zvil, pa boš celo noč na skretu. Edino tehtnica bo pa pokazala manko. Odločitev je user posted image , pojma nimam.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

21.01.2007, 22:04

clock-img

Anonimen

U, saj res, cmokec, še to! Čiščenje! Yesss!!!!!!!


Saj se hecam, da ne bo res katera mislia, da sem res toliko usekana.


Čeprav ...user posted image

clock-img

21.01.2007, 22:38

clock-img

matejagm

pencil-img

54

Živio punce.Super je brati vaš forum.Tudi jaz bi rada začela z dieto in me zanima če se lahko pridružim od jutri naprej.Zelo bi rada da bi mi uspelo.In vas občudujem ko si tako pomagate in izmenjujete vsaka svoje izkušnje.

clock-img

21.01.2007, 22:41

clock-img

matejagm

pencil-img

54

Zanima me še kako dolgo že imate dieto in kako se vam kaj pozna na kilaži?In ali je ZZZZZELLLOOOOOOOOO  hudo????user posted image Namreč se že dolgo odločam in se že dolgo pripravljam na jutrišnji dan!Koliko ste shujšale v kolikšnem času?

clock-img

21.01.2007, 22:44

clock-img

matejagm

pencil-img

54

Sem vsiljiva,a ne??!!Prosila bi če ima slučajno katera celotno dieto in bi mi jo hotela poslat na: matejagm@email.si  Res lepo prosim in v naprej hvala.Sicer nekaj imam ampak tako slabo skopirano da ne vidim ekstra kaj.

clock-img

22.01.2007, 07:02

clock-img

Anonimen

Pozdravljene nove Bikinke.Veseli me,da ste se nam pridružile,saj več nas bo,bolje bo.
Večkrat sem pogledala na vaš forum in res se ni veliko dogajalo.user posted image
Upam,da se boste z nami dobro počutile in veliko kilogramov izgubile.user posted image user posted image

clock-img

22.01.2007, 07:07

clock-img

Anonimen

Trixi in Matejagm dobrodošle user posted image user posted image user posted image user posted image
Dieto si lahko pogledaš na internetu ločevalna dieta :zdravniški nasveti. če pa kaj ne veš pa kar uprašaj ti bomo z veseljem odgovorile.

clock-img

22.01.2007, 09:17

clock-img

Anonimen

Evo, Mateja, tukajle si lahko vse prebereš:

http://www.zdravniski-nasveti.net/?nStran=aktualno&nov=diete&nid=3

Sicer sem jaz enkrat že hujšala 3 mesece, takrat sem shujšala 13 kil, pa potem še 3 pozneje. V začetku gre kar hitro dol, prvi mesece, potem pa počasi.

Če je hudo? Ja, je, v začetku je kar. Je treba zobe stisnit, pa z vodo ali kakšnim čajem se nalivat, sploh zvečer. Pa čimprej v posteljo in spat.user posted image  Potem pa se človek malo navadi. Malo se želodec skrči in je lažje.

Pa na začetku je bolje, da si kosilo prejšnji dan pripraviš, če hodiš v službo, ker boš, ko boš prišla domov, ful lačna in ne bo časa za kuhanje.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem