cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini bikini 61 dan OH (4.3.)

clock-img

04.03.2007, 12:05

clock-img

trixi

pencil-img

741

Ojla,

ma kje ste vse? Saj vem, da je sonček, ma so tudi taki dnevi zdaj, ko se ne bo več dalo skrivati pod debelimi zimskimi cunjicami.user posted image

Jaz imam danes kazenski dan, včeraj sem zvečer pojedla pač kar ne bi smela in tako bo danes predvsem voda, voda, voda, ja pa seveda kava. Če ne bom zdržala, bom še kako zelenjavo in da pride kaj toplega v želodček kompot iz jabolk in suhih sliv.

Tako, zdaj grem pa ven na sončke, vas pogledam še zvečer, če se bo kera javila.Čau, čau

clock-img

04.03.2007, 13:46

clock-img

Anonimen

Pozdravlene!
Jaz sem bila na smučanju in sem ful grešila, tak da imam danes sadni dan, jutri pa vodni.user posted image

clock-img

04.03.2007, 18:28

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Ja, danes je bil čudovit dan. Sem ravno prišla v hišo. Tk fajn je bilo popoldne posedet na terasi ... Mmmm, mi že diši na poletje ...

No, sem imela polno hišo obiskov, dieta bolj tk tk, jutri pa spet sadni dan.

Imam pa občutek, da bomo na koncu ostale le dve ali tri.

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

04.03.2007, 20:45

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Tudi jaz sem imela danes sadni dan, ker sem vodnega spustila. Lačna sem, da že dolgo ne.

Jedla sem:
Z: kava
K okoli 13.00: ena velika porcija solate
potem se pa začne: banana, jabolko, kava
V okoli 19.00: spet porcija solate, banana

Se mi zdi, da sem vsako uro nekaj jedla. Za pit mi danes ni šlo, bom pa jutri nadoknadila, ko bom imela vodni dan.

Ne vem, kako bom zdržala, ker sem že danes čist preveč lačna.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem