cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini bikini 57 dan Vitamini

clock-img

28.02.2007, 07:36

clock-img

darčica

pencil-img

46

Pozdravljene!¨

No pri meni -5kg......cilj -10kg......tako, da sem na polovici. user posted image
Je moj 32 dan.......Jaz jem danes OH


Z: pomaranče
K: testenine z zelenjavo (ne vem če ne bi še solato, da dobim čimveč vitaminov)
V: tortica iz najboljše slaščičarne v mestu in rebro temne čokolade

Javite - kg......da vidimo kako nam gre.
pozdravček

< Sporočilo je popravil petka -- 5.3.2007 20:50:24 >

clock-img

28.02.2007, 07:41

clock-img

Anonimen

Danes sadje.
Kg -13
Cilj -20
Ta teden je šla 1 kg dol.

clock-img

28.02.2007, 07:59

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Hojla,

meni kile stojijo že 3 tedne (ampak tudi nisem pretirano pridna), tako da je še vedno -7, ampak sem zadovoljna. Če dam dol še vsaj 3 kg bo super (v načrtu sem imela na začetku -18, ampak žal)

Danes imam:

Z: jabolko
M: jabolko
K: solata
M:?
V: zel. juha

clock-img

28.02.2007, 07:59

clock-img

darčica

pencil-img

46

Jilic1 - BRAVOuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.02.2007, 08:12

clock-img

Anonimen

Ja men se tut zdi super. Sama nase sem ponosna in tudi kavbojke spravim gor, katere že nevem koliko časa nisem nosila. Tako, da se ne dam in grem do konca.
Še 7 kg do cilja in uspelo mi bo. 

clock-img

28.02.2007, 08:23

clock-img

1ksantipa

pencil-img

128

No, vidite, da se splača vztrajat!

clock-img

28.02.2007, 08:26

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Jilic,  čestitam. Zelo pridna!user posted image

No, pri meni je še vedno -10. Če bi želela kaj več, bi morala biti bolj pridna. No, od zdaj naprej pa res bom. Hehe, kolikokrat sem to rekla.
Predvidevam, da bosta tudi ta dva dneva kaj pripomogla. Sigurno pa ne bo -20, kot sem načrtovala. tudi z -15 bom zadovoljna.



_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

28.02.2007, 09:08

clock-img

Anonimen

Jaz sem si včeraj juho iz bučk skuhala, tako da bom danes jedla to in pa solato. Pa kakšno sadje vmes.

clock-img

28.02.2007, 13:05

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Za evidenco sporočam, da imam -4,5kg. V zadnjem mesecu se mi komaj kaj pozna, pa sem vesela, da se vsaj ne redim. Sem pa že slišala komentar, da se mi dieta pozna. Kako to paše slišat, kot obliž na dušo.

Ravno sem popila zelenjavno juhico, popoldne pa sadje.

Danes sem od zdravnika. Imam začetek plučnice in mi bodo vitaminčki prišli prav.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

28.02.2007, 13:08

clock-img

Anonimen

Ej, cmokec, ne vem če je ravno O.K. hujšat med pljučnico. Jaz sem med angino prekinila z dieto in to kar za kakšne dobra 2 tedna, kar se mi je bolezen vlekla. Sem kar konkretno jedla (žrla), pa se skoraj nisem nič zredila. Se mora organizem okrepit, da se lahko pozdravi.

clock-img

28.02.2007, 13:13

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Splišni, imaš čisto prav. Ne vztrajam za vsako ceno in tudi jaz se pregrešim, sploh sedaj. Samo apetita nimam čist nič, silila se pa ne bom, tu pa ne morem iz svoje kože. Priznam.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

28.02.2007, 13:15

clock-img

Anonimen

Aja, no ja, to je potem druga. Jaz bom grozen apetit imela še na smrtni postelji, po moje.

clock-img

28.02.2007, 15:14

clock-img

trixi

pencil-img

741

... nič ne bom rekla, tiho pa tudi ne bom...meni kile stojijouser posted image , no, vsaj gor ne greuser posted image
sem jim pa napovedala boj še na eni frontiuser posted image , nadaljevanje sledi jutriuser posted image  

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem