cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini bikini 3.3. škrob(60)

clock-img

03.03.2007, 11:53

clock-img

Anonimen

Kje ste še katera sploh hujša?

Danes še odprem temo,ker po eni strani se mi zdi brez veze, saj imam občutek da bom sama ostala navsezadnje.
Punce kar odhajajo.

Jas bom zaradi svojega zdravja šla do konca sama, čene drugače.
Sem se navadla diete in nimam nobenih težav.
Pač nismo vse enake, ene zdržimo ene pač ne.
Nobene ne obsojam, vsaka ve zase.

Če se da dajte zdržat, kljub kakšnim grehom se splača.

Jas sem izgubila 14 kg in se veliko bolje počutim.

Tako da grem do konca.
Upam, da je še katera tako odločna in vstrajna kot jas.

clock-img

03.03.2007, 12:02

clock-img

trixi

pencil-img

741

Še jaz sem tukaj, pozdravljena.

Veš kaj pa mene moti? Take monologe kot se gremo tu gor se grem lahko tudi sama doma, jaz sem se sem gor prijavila predvsem zaradi družbe, ko sem videla, kako je delovala prejšnja skupina, kako so že bile- no v glavnem tam ko so bile cukrček, njelci in še druge. Mi pa kot da smo vsaka same zase, mah, ne vem no. Jaz odnehala ne bom, mogoče bom šla samo v malce drugačni obliki naprej. V ponedeljek začnem namreč eno terapijo in bom videla kaj mi bojo rekli, pa ja bom dala teh par kil dol nouser posted image .

Danes bom za kosilo polento, za zvečer pa ne vem, ker gremo na en RD, glavno, da se ne preveč najem, to bo že uspeh. Pa veliko zelenjave, ta še nikoli ni škodila.

LP s Primorske

clock-img

03.03.2007, 15:45

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

mene tudi to ful moti, da neki napišem in vprašam, pa nobena nič ne odgovori, vsaka napiše samo jedilnik in to je to. Se mi zdi ful brezveze pisat, ker itak ni nobenega odziva.
Sicer pa jaz bom itak vztrajala, si jo bom pa mal prilagodila, ker sem bila ponoči na urgenci, ker sem imela grozljiv napad žolčnih kamnov, tk da sveže zadeve do nadaljnjega odpadejo.

No, če se bo tema mini bikini ukinila, se bom pa drugi skupini pridružila, sicer pa imam tud moža, ki ravno tako hujša kot jaz, oz. še bolj goreče in mi je najboljša družba.

Dejte kaj povedat no. Ste tudi po naravi take bolj tihe, al kaj?user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem