cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini bikini -sadje(8),10.1.07

clock-img

10.01.2007, 07:24

clock-img

tosja

pencil-img

3706

user posted image user posted image user posted image  dobro jutro bikinke!
Pred nami je sadni dan. Želim, da hitro mine user posted image  user posted image

Danes je sreda - čas za tehtanje user posted image  
Tista, ki bo naredila danes ta korak, naj zapiše koliko
--- pokaže!!!

  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za pogum inuser posted image
user posted image
 
nekaj pripomočkov za na plažo user posted image user posted image

   user posted image user posted image user posted image user posted image   papa, se tipkamo zvečer

< Sporočilo je popravil petka -- 11.2.2007 20:00:45 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

clock-img

10.01.2007, 07:38

clock-img

Anonimen

Moje stanje je takole -4.4.
Sem zelo zadovoljna.
Danes bom pa jedla samo sadje.

clock-img

10.01.2007, 07:41

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image   -4  user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.01.2007, 08:06

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Tudi moje stanje je zadovoljivo user posted image , meni je danes tehtnica pokazala -4.2, za prehrano danes:

Z: ena zmiksana banana in sok ene grenivke (njami)
M: korenčkov sok (bio)
K: sadje prelito s čežano
M: korenčkov sok, neluščeni in neslani arašidi
V: čežana

Pa kakšna dva litra vode vmes, pa en dolgi sprehod (očitno deluje).
Sem pa danes res zelo vesela, ko sem videla kako grejo kile dol, pa sploh ni težka ta dieta.
Moram pa vam povedati, da imam en cilj, zakaj moram shujšati, moj mož namreč letos praznuje okroglo obletnico, pa bi bila rada lepa za njega, pa čeprav mi nikoli nič ne reče zaradi kil.

clock-img

10.01.2007, 08:10

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Hojla,

meni kaže -3,2 kg user posted image user posted image user posted image user posted image  - ful dober začetek.

Jedla bom pa:

Z: kislo zelje
M: jabolko
K: ananas & banana
V: jabolko

clock-img

10.01.2007, 08:56

clock-img

ema79

pencil-img

553

o, pišuka, očitno me tale kava res zafrkava, da je vsem tolk velik minusa pokazal, men pa proti vam samo -2,2 kg. Čeprav sem tudi s tem več kot preveč zadovoljna.
Jst bom pa danes, banane, hruške in mandarine!


_____________________________

Življenje je lepo....

clock-img

10.01.2007, 09:07

clock-img

Anonimen

Pri meni je tudi dobra 2 kg minusa. Se bom pred "kosilom" še enkrat stehtala, takrat mi namreč tehtnica pokaže najmanj.

Za danes imam skuhano juho iz brokolija, korenčka in cvetače, še zmiksat jo moram, pa bo kar v redu.

clock-img

10.01.2007, 09:08

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Očitno sem do sedaj na zadnjem mestu, saj sem izgubila -1,3 kg. Tudi jaz pijem kavouser posted image , je pa sigurno precej odvisno od tega, koliko kg imaš preveč. Jaz moram izgubiti cca. 7 kg in sem z izgubljenim zadovoljna, ker je april še daaaalllllllllllllllleeeč.

Danes jem pa sadje, ki mi pač pride pod roko, za K pa eno veliko porcijo solate.

LP


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

10.01.2007, 09:24

clock-img

Anonimen

Meni je pokazala -1,2 kg in sem kar zadovoljna s tem- počasi bo že. Verjetno je za manjši minus kriva tudi kava, pa kakšen dan spijem premalo tekočine.. Ampak do poletja je še daleč.

Danes bom za kosilo skuhala korenčkovo juho( moram še kakšen pameten recept dobit), pa čez dan bom pojedla kakšen kivi in mandarino.


Se beremo zvečer

clock-img

10.01.2007, 09:34

clock-img

Kofi

pencil-img

831

Joj...jaz sem na čist ta zadnjem mestu....meni pa kaže samo 0,7kg minusa!user posted image
Očitno bo treba to bolj resno vzet...je pa res, da to dieto delam že 3. in mi v prvih 14. dnevih nikoli ni šlo nič dol, pol pa so se kili kr usuli od mene. Upam, da bo zdaj tudi tak.

Še dobro da ste odprle temo, da je danes sadni dan, ker če ne bi jaz pozabila...sem že študirala kaj vse bom danes jedla...neko meso pa to user posted image

No, pa bojo le jabolke in hruške,...pa kaka solatka za kosilo in večerjo...

Lep dan še naprej..

clock-img

10.01.2007, 09:35

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Punce pridne ste, ni kaj. Do poletja boste zagotovo na željeni teži, le vztrajati bo trebauser posted image user posted image user posted image

clock-img

10.01.2007, 09:47

clock-img

triša

pencil-img

550

Meni kaže 1.7 minusa,sem kar mal žalostna, ve pa po 4kg. No ja...
Danes
Z:banana
K: sadje
V:Sadje

clock-img

10.01.2007, 09:58

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Ne sekirajte se glavno, da gre dol. Itak pa ne more iti dol isto eni ki ima 40 kg viška, pa eni ki ima 10 kg viška. Tako, da počasi pa sigurnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

clock-img

10.01.2007, 10:32

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

-4,1 kg
user posted image  pa -4 kg
 
Sem zelo zadovoljna, čeprav vem, da to ni realen rezultat, večina gre na račun izgube vode in postenja po praznične žretju, pa vseeno je ok.

Sicer pa punce, ne se sekirat in primerjat, koliko je katera izgubila, ker se morate zavedat, da moramo ene zgubit ogromno kg, druge pa le enih par in na podlagi tega je različna hitrost izgubljanja kg.
Glejte raje na svoje individualene mere in žeje.

No, danes pa sadje.

Jaz sem sicer že spila eno belo kavo (tko mal za nagrado) in pojedla en kaki.
Bom pa verjetno ves dan na sadju, ne bom nič zelenjavice.
Se beremo še zvečer.

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

10.01.2007, 11:33

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Ja jaz imam tudi -3,5kguser posted image user posted image user posted image , sem zadovoljna, vem pa da bodo sedaj šli čedalje bolj počasi dol. Danes pa sadje. Jaz sem za zajtrk mandarine, za kosilo bom verjetno banano, pa vmes še kakšno jabolko. Za večerjo bo pa ananas. A mislite, da suhe fige tudi lahko?

clock-img

10.01.2007, 11:52

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

tia, lahko tudi suho sadje.

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

10.01.2007, 15:33

clock-img

Knedlc

pencil-img

6

No, da se vam še js mal javim.
Pri hrani sem bolj ali manj kr pridna (no, razen učeri, ko smo šli žurat in je padlo tud mal alkoholauser posted image -ampak nisem nobenih sladkarij, tk da pol oproščenouser posted image )
Drugače sem bla pa full pridna (se morem mal pohvalit) in sem se šla končno upisat na fitnes.
Danes sem mela prvi trening z inštruktorjem, da mi je mal razložu kako in kaj se dela in mi mal svetoval...
Je bil full prjazn. In tud ostali niso tak bav bav, kot sem mislauser posted image
DanesZ:banana
K: zeljna juha
naprej pa še verjetno kako jabolko li pomaranča

Pridne bodte!

P.S.1 A ste tuki gor na forumu same mamice? No, js sm še študentka brez otrok... (za to bo še čas)

P.S.2 tehtela se še nisem, ker je danes šele moj 4 dan diete, tk da mogoče javim to naslednji teden

_____________________________

Ko bom velika bom...
Ah, brezveze!...
Itak nikol ne bom velika!

clock-img

10.01.2007, 18:15

clock-img

petarda

pencil-img

10119

Jaz imam tudi dobra 2kg manj....moj user posted image  pa ima -5user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....

Počasi pa bo.....poleti bomo vse za v bikiniuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.01.2007, 19:17

clock-img

tosja

pencil-img

3706

IZVIRNO SPOROČILO: sanjab


Počasi pa bo.....poleti bomo vse za v bikiniuser posted image user posted image user posted image user posted image
ITAK, če pa napovedujejo peklensko vroče poletje
 
 
 
user posted image user posted image user posted image  dobre ste  user posted image  user posted image  sam jaz se danes vseeno ne bom tehtala user posted image user posted image
 
Že to mi je dovolj velika vzpodbuda, da se super počutim. Pa po hlačah vidim, da deluje user posted image
 
Ker pa je moj cilj nad -10kg vem, da bo moja pot dolga user posted image



< Sporočilo je popravil tosja -- 10.1.2007 19:18:22 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

clock-img

10.01.2007, 22:32

clock-img

Mojra

pencil-img

51

ok jaz sem se zjutraj vagala in je bilo -2 kg. Sem pa bila danes zelo pridna in sem jedla
zajtrk : banana
malica; kava
kosilo : na žlički olivnega pražena zelenjava ( bučke, melancana, en šampijon ) in cvetača + skleda solate
večerja : en paradajz  + malce kasneje ena skodelica mešanega sadja iz kompota.

sem se pa odločila da si od jutri naprej vzamem pol ure zase in zacnem delat pilates vaje vsaj tiste dneve ko z malim ne pohajkujeva okoli.
Ful smo vse pridne !
Tosja ti si pa itak nase motivacijsko kolesje !

clock-img

10.01.2007, 22:38

clock-img

Mojra

pencil-img

51

aja zdej ko sem vas nasla sem si zadala -  najprej -10 poporodnih, potem pa -7 user posted image špehastih... pol bom pa na teži po kateri ne bom suhica bom pa vsekakor za v bikini user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image  danes sem se za hec zmerila in prosim manjka me za 1cm na roki, stegnu in prsih, ter za 4cm na trebuhu. user posted image  Zdaj pa ne vem, sem se 8 dni nazaj merila oblecena ali je res da me je manj ? Pocutim se vsekakor bolje. Moj problem je edinole se ...premalo popita tekočina... se trudim izboljsat !

Lahko noc user posted image

clock-img

11.01.2007, 07:00

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

user posted image user posted image  - 2,5 kg. Še sem z vami, sam časa nimam pisat.

clock-img

11.01.2007, 07:04

clock-img

dory

pencil-img

8852

Pri meni se pozna -1kg...pa sem zelo zadovoljna,saj sem od prejsnje runde pridobila 3kg, najvec normalno v decembru, tako,da sem startala z 68kg...torej jih imam spet 67, se ene tri kile pa bo cist ok :)

sadnih dni med zimskim casom ne prakticiram, pac pa namesto sadja kuhano zelenjavo ali zupce...poleti mi pa ravno sadni dnevi najbolj odgovarjajo...


se mi zdi,da mi je slo v prvi rundi hitreje dol...a se mi samo zdi, tam je slo v prvem mesecu zih ene 5kg...


< Sporočilo je popravil teja. -- 11.1.2007 7:05:38 >

clock-img

11.01.2007, 08:32

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Pri meni je 1,5 kg minusa. Je pa res, da sem ga zdaj 2 biksala, zdaj pa ponovno čisto zares. Mi je ta Nikina bolezene vse na glavo obrnila.user posted image

clock-img

11.01.2007, 10:35

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

Tole se ne da primerjati med seboj, v bodoče pišite -2 še 13 do konca al pa -2/15, da pač vemo kako in kaj ker če ma nekdo za zgubit 5kg, pol je pol kile v enem tednu veliko, če pa ima kdo za zgubit 30kg je pol kile malo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem