cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini bikini - OH(7),9.1.07

  
clock-img

09.01.2007, 07:13

clock-img

tosja

pencil-img

3706

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ojla bikinke
 
Danes bomo verjetno lažje zdržale, ko je večerja sladka user posted image
Spila sem kozarec tople vode, grem naret tibetanske vaje, pa pozdrav soncu in šibam v službo. Bo pa danes spet pozno kosilo (16.30)user posted image  
Se tipkamouser posted image

< Sporočilo je popravil petka -- 11.2.2007 20:02:59 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

clock-img

09.01.2007, 07:18

clock-img

Anonimen

Danes bom za zajtrk pojedla sadje, kot ponavadi.
Za kosilo špagete z paradižnikovo omako.
Za večerjo pa nekaj sladkega.


Jutri se pa tehtamo a ne?

clock-img

09.01.2007, 07:21

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Jaz pa imam danes na jedilniku:

Z: 2 pomaranči
K: pira z gobami, paradižnikova solata
V: nekaj slanega, pa rebra čokolade

clock-img

09.01.2007, 08:20

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Hojla bejbe,

jaz bom pa jedla:

Z: jabolko
M: jabolko
K: testenine s paradižnikovo polivko
V: jagodni sladoled in McDonaldsauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Komaj čakam večerjo!!!! Mogoče bom kar dva sladoleda, saj piše 3 kepice sladoleda. Njami

clock-img

09.01.2007, 08:29

clock-img

Anonimen

Pozdrav Bikinke!
Z; dve mandarini
K:testenine in solata iz stročjega fižola
V;pečena jabolka,rebro jedilne čokolade

Jutri pa tehtanje.Upam,da bomo zadovoljne.Vsaka naj napiše koliko je šla dol,a ne?

clock-img

09.01.2007, 08:53

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Moj jedilnik je naslednji:

Z: kava + jabolko
K: testenine + zelenjavna omaka + solata + kava
V: kos čokoladne torte, ki se že smeje s hladilnika

Jaz sem se vagala po sadnem dnevu, pa danes sem se tudi. Nekaj je šlo dol, sporočim pa jutri. user posted image


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

09.01.2007, 09:01

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Ojla pupe. No en teden je že skoraj na okrog user posted image user posted image user posted image . Se mi zdi da se sploh ni tako težko vzdržat, kot sem mislila da bo.
Jaz bom danes jedla:
Z: 2 jabolki
K: testenine, brez vsega (nimam rada paradižnikove mezge, ...)
V: nekaj sladkega - bom spekla pecivo pa še ne vem kaj

Jaz sem se tudi danes tehtala in tehtnica je pokazala skoraj -3kguser posted image user posted image user posted image . Mi je tole kar voljo dalo za naprej.

P.s: Mi pride katera pomagat večerjo pojest da ne bo jutri skušnjava prevelika ko bo pecivo še vedno v hladilniku?

clock-img

09.01.2007, 09:16

clock-img

Anonimen

Ojla. Jaz bom danes za kosilo makarone z gobami, ker so mi ostale še od zadnjič pa sem jih dala zmrznit.

Shujšala sem tudi že nekaj, samo jaz se vedno prvič tehtam z vso obleko, potem pa, ko se mi zdi, da bi že kaj lahko shujšala, pa v spodnjem perilu. Tako da gre na začetku kar hitro ...user posted image

clock-img

09.01.2007, 09:30

clock-img

Mateja*

pencil-img

282

Dobro jutro, sicer malo pozno. Sva s tamalim malo dlje spala, ker ponoči nismo. Je mali zakuhal na 39 vročine, tako da sem doma.
Z: kava + 3 male mandarince
K: riž z zelenjavo + pesa
V: pol manj kot za kosilo

Jest imam namreč danes škrob, sem en dan za vami. Se bom jutri sladkala.

Uživajte!

clock-img

09.01.2007, 09:39

clock-img

Anonimen

Pozdravljene:
jaz sem za zajtrk pojedla mandarino+ kavo, za kosilo bo pizza z zelenjavo, za zvečer pa imam čokoladno rolado.

clock-img

09.01.2007, 12:43

clock-img

Urška//

pencil-img

615

Ojla

A se vam lahko pridružim??? Sem slučajno vidla da smo na istem dnevuuser posted image .

No mi tudi imamo danes za kosilo testenine z paradižnikovo polivko in solato, zvećer pa njammmmmmmi
tortica(no jaz bi kr dve)

aja še to do zdaj 2kg manjuser posted image user posted image user posted image

pa Lp, Urška

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

clock-img

09.01.2007, 13:47

clock-img

Barbel

pencil-img

51

Živjo, Mateja!

Tudi jaz sem imam škrobni dan - 7.dan. Vsi dnevi kar grejo, samo sadni dan me baše in takrat podležem grehom. Ampak ne bom obupala.

lp

_____________________________

Ba

clock-img

09.01.2007, 18:06

clock-img

tosja

pencil-img

3706

IZVIRNO SPOROČILO: Urška//

Ojla

A se vam lahko pridružim??? Sem slučajno vidla da smo na istem dnevuuser posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image  seveda Urška, dobrodošla med nami user posted image user posted image user posted image
 
A ti je všeč MINI BIKINI? user posted image  user posted image
 
Če še ne veš user posted image : poletje bo našeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image
 
                  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Urška a maš dvojčici? user posted image   user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil tosja -- 9.1.2007 18:08:23 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

clock-img

09.01.2007, 18:12

clock-img

tosja

pencil-img

3706

IZVIRNO SPOROČILO: mekeke

solata iz stročjega fižola

user posted image  Oprosti draga mekeke, ampak ker te imama rada ti sporočam, da si dans mal mešala user posted image
STROČNICE so pri škrobnem dnevu user posted image

user posted image user posted image user posted image  tri tortice pa so zate user posted image , ker si jih zaslužiš user posted image

Jaz pa sem danes jedla K komaj ob pol petih user posted image , mi ga je pa user posted image  pripravil in jebilo tako zelooooooo dobro user posted image  - testenine z gobicami in zelena solata.
V hladilniku me pa čaka sladka večerja - njammmmmmmmmmm

< Sporočilo je popravil tosja -- 9.1.2007 18:17:56 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

clock-img

09.01.2007, 18:14

clock-img

Anonimen

Je že v redu jedla, ker stročji fižol paše pod zelenjavo, fižol v zrnju pa pod škrob.


Jaz sem se pa zdajle najedla Tiborjevih sladkarij, da mi je kar slabo. Tako. Upam, da bo zdaj držalo 4 dni.

clock-img

09.01.2007, 18:15

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Urška//

zvećer pa njammmmmmmi
tortica(no jaz bi kr dve)

pa Lp, Urška



Saj lahko 2, Urška, če sta bolj majhni. Vsaj zdi se mi, da piše 2 kosa peciva ali 2 sladici. Grem gledat.

Ja, piše 2 sladici:

7. OGLJIKOVO-HIDRATNI DAN
Zajtrk: 2 manjši hruški
Kosilo: enako kot četrti dni
Večerja: 2 srednje veliki sladici (kakšen kolač ali sadna torta)


< Sporočilo je popravil Splišni -- 9.1.2007 18:18:39 >

clock-img

09.01.2007, 18:38

clock-img

Anonimen

Pozdravljene,

ta dan je kar dobro minil- še posebej večerjauser posted image . Za kosilo sem jedla pizzo s pelati, papriko in mal gob sem dala gor, za večerjo pa sem pred pol ure pojedla čokoladno rolado(2 koščka).

Jutri pa tehtanje. Upam, da bo kakšen gramček manj.

clock-img

09.01.2007, 19:16

clock-img

1Tanya

pencil-img

98

Ojla punce,

še jst

Z:nič, ker ni blo cajta
K: špageti z Etino omakco z zelenjavo (nism mislna da bo tolk okusna)
V: ROLADA!!!!!!!!!!!!!

Prvi krizni teden je za nami! Zdej bo vsak dan lažje! Bravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ME!

clock-img

09.01.2007, 19:21

clock-img

ema79

pencil-img

553

hoj,hoj,hoj!
Men tale dieta kr ugaja, nisem tolk lačna, kot sem mislila, da bom! (moram na les potrkat)
Za zajtrk, sta bila dva jabolčka, za K makarončki s paradižnikovo omakco in en plunk tune(sem mal grešila), ker ni lahko u sosedov krožnik gledat + motovilc, za večerjo pa bo SLADOLEEEED!

Jst vsako jutro spijem kavo z mlekom + natren -tega užitka mi noben ne bo vzel.user posted image

Vsako jutro in večer zdej delam trebušnjake in čez dan, če je le lepo vreme, greva z tamiceno v vozičku za eno urco na sprehod!

Mam vprašanje - a tole pod sladico pašejo tudi kake napolitanke? Bonboni najbrž ne, ali pač?

Kumi čakam tehtanje jutri zjutraj!user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ema79 -- 9.1.2007 19:24:36 >


_____________________________

Življenje je lepo....

clock-img

09.01.2007, 19:22

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Ojla!
Še jaz.

K: ananas + kava z malo mleka
K: mal makaronov in mal zdrobovih svaljkov (nisem imela druge izbire, upam, da lahko) + zelena solata
V: sladoled + jedilna čokolada


Danes sem dosti lažje preživela dan. Verjetno zato, ker sem vedela, da me zvečer čaka nekaj sladkega.user posted image

No, jutri je pa The day of truth - je šlo kaj dol al ne?

Se beremo.

< Sporočilo je popravil kepa* -- 9.1.2007 19:23:18 >


_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

09.01.2007, 19:29

clock-img

Anonimen

user posted image  Tosja,ne me kregat.user posted image  Nisem jedla stročjega fižola,ampak rdečo peso.Za večerjo sem pa zmazala dve majhni šamroli.
Jutri pa na vsake par ur malo sadja,in seveda zjutraj vaga.O bo veselo!user posted image

clock-img

09.01.2007, 19:30

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ema79

Mam vprašanje - a tole pod sladico pašejo tudi kake napolitanke? Bonboni najbrž ne, ali pač?



S temi sledicami je malce čudno, bi rekla. V bistvu so napolitanke iz istih snovi kot torte. Ampak če tako pogledaš, so tudi palačinke z viki kremo približno iz istega, pa se jih z viki kremo ne sme. Niti s samim sladkorjem. Ne vem kje je tu logika, zato bi jaz rekla, da si v količinskih mejah normale pač lahko privoščimo katerokoli sladico.

clock-img

09.01.2007, 19:31

clock-img

Anonimen

Mekeke, saj stročji fižol lahko ješ, ker paše pod zelenjavo.

clock-img

09.01.2007, 19:35

clock-img

Anonimen

Ja saj vem Splišni,samo hotela sem dati Tosji malo veselja da me krega,ker misli da je stročji fižol danes prepovedan.user posted image user posted image

clock-img

09.01.2007, 19:51

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Za večerjo sem jedla čokoladno torto. In v dnevno stopi tašča in me čudno gleda, ker sem ji rekla, da hujšam. Sploh ne vem, kaj ji ni šlo v glavo?   user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem