cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini bikini - 63. dan (B)

clock-img

06.03.2007, 08:59

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Danes imam pa jaz prva čast, da kaj napišem.

Včerajšnji dan sem preživela ob kavi in čaju. Popoldne sem imela krizo, ampak sem zmagala. Vsa ponosna sem se šla zjutraj vagat, mi je pa pokazalo -0,2kg manj. Sem mislila, da je šla tehtnica. Ampak po ponovnem tehtanju sem navagala enako.

Zdaj se tolažim, da se vsaj zredila nisem. Me pa že skrbi, kako bom pridobljeno težo obdržala, če še na vodni dan ne shujšam. Ker 4 dni nazaj sem približno normalno jedla (večerje sem imela sadje ali solate). pa sem že dobila +1kg. Če bo šlo tako naprej, jaz tudi po dieti ne bom čisto brez diete user posted image .

Danes imam na jedilniku:
Z: kava
K: popečen puran + solata
V: solata s koščki fete




_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

06.03.2007, 09:14

clock-img

trixi

pencil-img

741

Ojla,

da ne boš sama. Jaz ne vem, kaj naj naredim. Včeraj sem začela z Linea snella in tam mi je naročeno, da se zjutraj oz. do najkasneje 16 pop. lahko je OH potem pa samo še beljakovine v kombinaciji z zelenjavo, niti ne sadjem. Zdaj pa ne vem, kaj naj tu delam, če bi nas bilo več pa bi imela še tu dodatno podporo bi še vztrajala, po drugi strani pa se mi zdi kar nefer od mene, ker sem pa le v mičkeni prednosti, ker bijem boj na dveh frontah. Razen, če kero zanimajo vaje, pa ji lahk povem, ker telovadba je zelo važna, prevečkrat pozabimo nanjo.

Še moj  jedilnik:
Z:dve rezini polnozrnatega kruhka, sirni namaz, kava
M:sadje
K:polnozrnate testenine s pestom, radič
M:kapučin
V:radič z -nekaj beljakovinskega npr. tuna, jajce, mocarela ne vem še

pa veliko vode, vode, vode ali pa nesladkan čaj z malo jabolčnega kisa ali limone 

ola, grem spet delat, čau, čau

clock-img

06.03.2007, 10:14

clock-img

Anonimen

Jaz sem zopet z vami! Včeraj sem imela kazenski dan- vodni danuser posted image . Pa je kr šlo. Meni je prav fajn vodni dan, sploh ne rabim razmišljat kaj bom jedla.user posted image

Danes pa:
Z:banano
K:špinačo z govedino
V:kozarec toplega mleka

clock-img

06.03.2007, 11:12

clock-img

darčica

pencil-img

46

Zdravo!
Tudi jaz sem tu......
Včeraj spet mal grehov.................
Ampak vztrajamo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z:jabolko
Za ostalo pa še ne vem....
na tehtnico pa tudi ne bom upoala jutri iti, sem preveč grešila,
pa da mi volje ne vzame......

lp

clock-img

06.03.2007, 17:48

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Ojla, bejbike!

Jaz sem tud še tu. Danes mesek, včeraj je bilo nekaj grehov, pa teža mi stoji in stoji in sem kar nazadovoljna.user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

06.03.2007, 17:53

clock-img

Anonimen

oj!
jaz sem še vedno z vami. Jutri nameravam imeti vodni dan, da vas po kg mal ujamem, ker mi kar stojijo po vseh teh boleznih, ko se nisem preveč držala diete.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem