cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini bikini (53)vitamini 24.2.2007

clock-img

24.02.2007, 10:11

clock-img

Anonimen

Punce danes pa jemo samo vitamine.

Jas bom na sadju in veliko čaja.

clock-img

24.02.2007, 10:19

clock-img

Anonimen

Jaz se pa od vas poslavljam.Želim vam veliko energije za naprej.

clock-img

24.02.2007, 11:21

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Dalija, kaj? Saj si bilaena najbolj pridnih in tukaj aktivnih. A se te da še prepričati, da vgremo skupaj do cilja, al nima smisla?

Jaz se bom vitaminčkala, pa pridno vitaminčkala,

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

24.02.2007, 11:22

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Aja, jedla bom pa sadje in solate.user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

24.02.2007, 15:20

clock-img

sonjah

pencil-img

164

Mislim, da je treba vztrajati, Dalija!
Če smo zdržale polovicouser posted image user posted image user posted image , bomo pa še tadrugo, ne??!

Ne obupaj, ker ti bo julija, ko bomo me v bikinkahuser posted image user posted image , zihr žal!

Jest mam danes zeljnato solato za kosilo in ananas ter melono za premagovanje lakoteuser posted image user posted image . Upam, da bo šlo...

clock-img

24.02.2007, 15:43

clock-img

Anonimen

No punce ,da ne bo nesporazuma.Nisem prenehala z dieto,vztrajam naprej,ker nisem obupala.Poslovila sem se samo od Mini Bikink,ker se mi zdi brez smisla vsak dan nekaj pisati sem gor,ker vidim, da se ne vzpodbujamo ampak samo jamramo o grehih,ki jih delamo.Potem pa vidiš kako se greši,pa si misliš,če ona zakaj ne še jaz.To pa pelje na začetek,ker vem kako je, če začneš med dieto z velikimi grehi.Kmalu si spet na začetku.Do cilja imam še dosti za zgubiti,zato moram resno zagrabiti.
Vam pa želim veliko uspehov pri dieti.

clock-img

24.02.2007, 16:05

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

To ti dam pa čisto prav. Veliko uspeha. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

24.02.2007, 16:29

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Oprosti, Dalija, ta je pa bosa. Žal so pač povsod vzponi in padci in ta skupina naj bi bila prav zato, da se spodbujamo in da lahko tudi povemo, če smo grešile. In dobimo zagon za naprej. Sicer pa kakor želiš.

Punce, ki smo ostale, ne obupat zaradi odhodov. Če se prav spomnim, je v vsaki skupini tako, da jih velika večina odneha. Enkrat mislim, da je bilo celo tako, da je prišla do konca le cukrček. Zato pa je bila njena zmaga toliko slajša. Kot bo naša. Pa čeprav kdaj grešimo, ker pač nismo roboti. a pomembno je, da smo začele z drugačnim načinom prehranjevanja in da kljub občasnim grehom vztrajamo.
Sicer sem tudi sama razmišljala, da bi se nehala javljati, ker mi nikoli noben ne odgovori na vprašanja,ki jih postavljam, a se ne dam

Sicer pa pokorno javljam, da sem danes grešila. Žal. Jutri bo bolje, vem.

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

24.02.2007, 16:56

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Ok, Dalija, se opravičujem, če sem te užalila, čeprav moj namen ni bil tak. Želim ti sevedac veliko uspehov še naprej.


_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

24.02.2007, 18:09

clock-img

sonjah

pencil-img

164

Mislim, da je današnji dan že toliko pri koncu, da bomo brez problema zdržale... Jutri pa- meni najljubši dan- mesooooo!!user posted image user posted image user posted image  

clock-img

24.02.2007, 18:35

clock-img

Anonimen

Nevem kaj bo iz tele teme se mi zdi da bo vse propadlo. Nekatere samo grešijo, nekatere se sploh ne javijo. Dalija ima čisto prav. Kolikor vem je že bila na tej dieti in ve kako je to.
Jas sem že tudi razmišljala, da bi prenehala se javljati, ker ni tule nobene vspodbude.

clock-img

24.02.2007, 19:27

clock-img

trixi

pencil-img

741

Kaj bo in kaj ne bo iz te teme je čisto od nas odvisno. Jaz pogrešam edino to, da bi se več pogovarjale, ne da je vse skupi samo eno poročanje kaj je kdo jedu in kaj ne in kaj je grešil. In če kera greši, pač ni nujno da zato še druge, vsaka je sama sebe gospodar, to res ni izgovor, če je una bom pa še jaz ali pa kar pustim vse skupi.
Ala pupe, dejmo no, se ne damouser posted image , gremo daljeuser posted image

clock-img

24.02.2007, 20:07

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Trixi, se podpišem. Si sploh ne predstavljam, da bi rekla, ker je una grešila, pol pa lahko tud jaz. Sicer pa vsaka hujša zase, a ne?
Tudi jaz sem že večkrat omenila, da bi se lahko več pogovarjale. Pa tud če ostanemo samo tri, štiri. To nima nobene veze.

No, pa se dajmo kaj pogovarjat. Napišite, od kod ste. Morda se kdaj srečamo. Jaz sem iz Velenja.

_____________________________

Letos pa bo!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem