cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini bikini (47)18.2.2007 škrob

clock-img

18.02.2007, 08:20

clock-img

Anonimen

Danes imamo škrob.
Jas bom jedla
Z:sadje
K:restan krompir, solato
V:verjetno riž in solato

clock-img

18.02.2007, 08:46

clock-img

Anonimen

Mater Jilic si pridna.user posted image  A ne boš nobenga krofa user posted image ?
Sem ob 5h vstala zaradi krofov,zdaj sem konec,sem jih ocvrla 30.Zdaj pa najbolje,da jih raztalam po vasi,da ne pridem v skušnjavo.
Danes bom jedla;
Z;sem se navonjala dišavuser posted image
K;solata,riž z zelenjavo
V:kakšen grešni krofuser posted image

Mislim,da nas bo danes manj tukaj kot včeraj,ko smo bile štiri.user posted image

Želim vam lepo nedeljo,polno grehov,zaradi katerih se bomo jutri kesale.user posted image user posted image

clock-img

18.02.2007, 09:01

clock-img

Anonimen

Ne nobenega krofa ne bo. Sem jih tut pekla pa nisem probala. Sem pa karakter a ne? Če sem se odločila da shujšam se pravi brez grehov. Se pa tut na tehnici pozna in to me zadržuje da ne grešim.

clock-img

18.02.2007, 10:29

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Kolk sta pa vidve pridne. user posted image user posted image user posted image

Tko, včeraj sem se tko dobro držala, popoldne sem pa na glavo skočila v krofe. user posted image  In to z odprtimi usti. user posted image   Skušnjava je bila prevelika. Danes vem, da mi bo uspelo brez krofov, ker dan stari mi niso več dobri.

Bom imela pa greh za kosilo, ker so si moji zaželeli mesne musake. Bom bolj krompir ven pojedla, ker posebej si pa ne bom kuhala.

Zajtrk je bil en velik vrč kave, večerja pa zna prinesti solato.

Tko, maškarce, še malo, pa bomo imele tudi me preobrazbo. A že kaj študirate, kaj si boste kupile za nagrado? Jaz zaenkrat prebiram katalog in sanjam, sanjam, in bi skoraj vse rabila. Prav zares. user posted image  Vsaj tako se mi zdi. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

18.02.2007, 10:50

clock-img

dory

pencil-img

8852

jst sem se nekje blizu :)...vcer sem mela beljakovine, dones pa tud,ker je nedelja:)...jutr pa OH :)

clock-img

18.02.2007, 12:13

clock-img

lampica

pencil-img

248

Ženske, res vsaka vam čast. Jz že tri dni korfe jem. Najprej pri sosed, zdaj pa še doma. So si naši tud krofov zaželel.

Mislim, da bom omagala. Edino če bom v sredo resno začela sodelovat in hujšat tak kot je treba.

Lp

clock-img

18.02.2007, 16:35

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Hojla,

jaz sem tudi dva dni grešila. V petek na sadni dan sem zvečer en krof pojedla, pa še včeraj 2. Katastrofa!!!!user posted image
Ne vem kaj je s temi krofi v pustnem času, drugače jih pa sploh ne jem.
Aja, pa tudi pila nisem nič ta dva dni.

V glavnem danes sem pa pridna:

Z: banana
K: pečen kropir & kuhana zelenjava & zelena solata
M: jabolko
V: tenstan krompir & paradižnikova solata

clock-img

18.02.2007, 16:50

clock-img

Anonimen

Punce moje drage!
Danes še grešite,jutri se pa res zmenimo,da bomo pridno nadaljevale in se skupaj motivirale,ker tole ne pelje nikamor,a ne?user posted image
Res,ko vsak dan prebiramo naše poste je notri več grehov kot receptov ,kaj bomo jedle.user posted image
A ni škoda,da gre vse user posted image ? Ostaja nam še 43 dni in če bomo pridne nam bo uspelo ane?
Na začetku diete bi se kmalu steple,katera bo vodila evidencouser posted image ,zdaj nas je pa maximalno 5 na dan.
Se vidimo v resničnem svetu!user posted image

clock-img

18.02.2007, 18:57

clock-img

trixi

pencil-img

741

Ojla, jaz sem tudi tuki!!!user posted image

Danes: Z:voda, kava,
           M:voda, še ena kava
           K:voda, restan krompir, repa
           M:voda, še ena kava, jabolko
           V: voda, 1.jabolko, banana
                voda, 2.jogurt
           M:voda, kapučin

Jap, sem se zelo resno lotila piti vodo, tako prav načrtno, še v kopalnici imam eno malo stekleničko kar na umivalniku, pol pa kar mimogrede pijem. Še steper si moram nastavit kam na pot, da se bom spotikala obenj, pa sem na konjuuser posted image

Ala čau, se tipkamo jutri

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem