cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini bikini (40) 11.02.2007 - OH

clock-img

11.02.2007, 11:17

clock-img

petarda

pencil-img

10119

Jutrouser posted image

Evo, da po dolgem času spet temo odpremuser posted image ...Danes lahko jeste OH...se pravi...zelenjavno pico, špagete z paradižnikovo omako....zvečer pa čokolado, palačinke, sladoled, torto....danes mate res izbirouser posted image user posted image user posted image user posted image ...Jaz pa sem na sadjuuser posted image ....

Sem vas že včeraj spraševala...samo ne vem, če bo šla katera kaj gledat nazajuser posted image .....Jaz sem dobila službo in že en teden delamuser posted image user posted image user posted image user posted image  Zdaj pa mi povejte kaj jeste v službi? Kako se znajdete?...Jaz sem ta teden prakticirala tako, da sem jedla sadje in polnozrnato bombetko....okoli 17.ure, ko sem domov prišla, pa sem jedla recimo špagete, krompir, meso....pa je kar nekako šlo...samo ne vem, če je to najbolj zdravo...do 17-tih bit sam na sadu in bombetki?user posted image


Drgač pa če keri manjka kaj motivacije...dajte se slikat...meni se zmeraj zdi, da sem malo shujšala in se mi malo le pozna, potem pa se slikam in vidim, da sem še vedno BAJSAuser posted image ...pa imam motivacijouser posted image

< Sporočilo je popravil petka -- 11.2.2007 19:57:09 >

clock-img

11.02.2007, 13:56

clock-img

Anonimen

Jas sem danes za kosilo malo špagetov pojedla.
Za večerjo sem pa kar naredla torto, bomo kar usi jedli.

clock-img

11.02.2007, 17:09

clock-img

trixi

pencil-img

741

Jaz sem za zajtrk kavo in pecivo-to namesto za večerjo,potem kosilo grah- je hči razlagala, da je škrob sestavljen OH, pol sem pa kar jedla.Za večerjo upam da zdržim samo s solato ali v najslabšem primeru prosena kaša z jabolki.
Pa telovadla semuser posted image user posted image user posted image ,pa une zelene žabce od Afrodite mam gor- joj bom jutri fituser posted image user posted image user posted image

clock-img

11.02.2007, 17:18

clock-img

petarda

pencil-img

10119

Trixi jaz sem bila na začetku diete tudi ful pridna pri telovadbi...zdaj pa že kakšne tri tedne nisem niti mrdnilauser posted image user posted image user posted image user posted image ....samo bo treba, ker samo dieta ne bo dala rezultate za mini bikiniuser posted image user posted image user posted image user posted image . Še za maxi bikini neuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.02.2007, 17:37

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Hojla, jaz sem pa včeraj bila na dolenjskem in sem se pregrešila s krvavico, zeljem in matevžem. Samo za večerjo pa potem nisem nič.

Danes pa:
Z: 2x banana
K: špageti s polivko
V: prekmurska gibanica

clock-img

11.02.2007, 17:38

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Jedla sem:
Z: kava
K: špageti in solata, kava
V: sedaj sem 2dcl čokoladnega pudinga

Verjetno bom še kaj jedla, pa poročam jutri.

Še to: včeraj nisem nič grešila, ker zvečer nisva odšla ven.



_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

11.02.2007, 17:40

clock-img

Anonimen

Hojla!
Evo še mene.Danes smo imeli praznovanje in nisem preveč grešila,edino meso nebi smela jesti.Sladica je pa tako in tako na jedilniku.Jutri pa po starem.Vitamini,vitamini,vitamini.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem