cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini bikini (39) 10.02.2007-škrob

clock-img

10.02.2007, 07:57

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Danes je na vrsti škrobni dan, moj jedilnik:

Z: dve pomaranči
K: basmati riž z zelenjavo,solata
V: polovico kosila

clock-img

10.02.2007, 08:05

clock-img

Anonimen

Jutro Bikinke!
Danes bo pri meni sprememba,ker grem jutri na RD,zato bom danes na vitaminihuser posted image
Enkrat pa tudi jaz lahko zamenjam,a ne?user posted image
Tudi jutri ne bom pretiravala,bom pridna.user posted image
Lep škrobni dan vam želim.user posted image

clock-img

10.02.2007, 08:13

clock-img

Anonimen

Danes bom zelje in fižol, menda lahko.

clock-img

10.02.2007, 08:56

clock-img

Urška//

pencil-img

615

Ojla

Jaz sem pa prišla pod 60 kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image JUHU

Pa tak sem jamrala včerajuser posted image

Danes pa gremo na 50 letnicouser posted image , pa bom spet grešilauser posted image , edino če bom tolko karakter da bom samo krompir al pa riž jedlauser posted image dvomim no, te bom raje samo meseka, če bo šlo, jutri pa takoj sadni danuser posted image

lep vikend
papa

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

clock-img

10.02.2007, 09:09

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Živjo.

Meni se tudi v dveh dneh pozna za -1kg.

Kaj bom jedla pa sploh ne vem, ker mi nič posebej ne paše. Zvečer se obeta še kršitev, ker gremo trije pari malo ven povalentinčkat. Se bom probala izognit skušnjavi in bom jedla kakšno solato brez prelivov.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

10.02.2007, 10:07

clock-img

Anonimen

Pozdravček,
evo meni tud kg gredo počasiiii dol tako, da napredek jeuser posted image .
Danes sem za zajtrk popila samo kavo, za kosilo bo riž z zelenjavo, za večerjo pa pol manj.

clock-img

10.02.2007, 22:35

clock-img

petarda

pencil-img

10119

Čeruser posted image

Tudi jaz sem še z vami, samo se bolj malo javljam, ker sem dobila službo....Zdaj pa mi povejte (no...al pa jutriuser posted image user posted image user posted image ) kaj jeste ve v službiuser posted image ....Jaz delam do 16. ure, tak da domov pridem okoli 17.ure....takrat lahko jem samo še večerjouser posted image ....

Ta teden sem se znašla in jedla zjutraj sadje, pa potem opoldne polnozrnato bombetkouser posted image

Glede kg pa....-6 do zdaj...ampak OK...saj itak nisem pričakovala, da bom v mesecu in pol zgubila 15 kguser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem