cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini bikini (30)-1.2.07-beljakovine

clock-img

01.02.2007, 06:18

clock-img

Anonimen

Jutro Bikinke! A je bilo dosti vode včeraj?user posted image
Danes pa meso:
Z:kivi
K:hrenovke,paradižnikova solata
V:pol manj
Tehtala sem se predvčerajšnjim.Skupaj izgubila 9!

< Sporočilo je popravil petka -- 10.2.2007 10:00:45 >

clock-img

01.02.2007, 07:00

clock-img

Anonimen

Ja danes pa bom
Z:jabolko
K: še nevem ribe ali meso
V: pol kosila

clock-img

01.02.2007, 07:18

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Jutro

Glede na to, da sem včerajšnji vodni dan preživela BP, sem pa noč preživela zelo težko. Na vsaki dve uri sem se prebujala lačna kot 100user posted image , sem komaj čakala da bo jutro.

Z: kozarec 100% anansovega soka
M: dve pomaranči
K: segediner in kos domačega polnozrnatnega kruha s lanenimi semeni, ki sem ga včeraj spekla, pa pravi moj mož, da je božanski.
V: polovico kosila, brez kruhauser posted image

Pa upam, da bom lahko še videla oz. pila kaj vode.

clock-img

01.02.2007, 07:19

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Aja, pa danes zjutraj je tehtnica pokazala -1,8 kg, tak da že imam skupaj
-11,8 kg  user posted image

clock-img

01.02.2007, 07:31

clock-img

njelci

pencil-img

283

bravo  vsem ki ste zdržale vodni dan user posted image user posted image user posted image  pridne ste...se pozna tudi na izgubi kg ane? user posted image  ful vam grejo lepo dol kg user posted image  meni je šlo tudi že 5 kg dol in sm ful zadovoljna, od 20. marca 2006 sm tako izgubila že 17,8 kg user posted image  najbolj sm pa ponosna na to da od lanskega marca samo izgubljam kg, nič več ne pridobivam user posted image

novo tabelco naredimo naslednjo sredo ane? al naj jo zdaj popravim?

jst mam danes pa škrob, včerej sm dobila Rino, sm se naročila nanjo in v njej dobila en dober recept, sm jo malo prepozno dobila v roke, moram še sestavine nabavit tako da si bom gobov golaž pripravila za naslednji škrobni dan, sej bo takoj nazaj tu user posted image   danes pa bom joto

(s)mejte se

clock-img

01.02.2007, 07:56

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Hojla, jaz sem se pa včeraj zvečer pregrešila in sem pojedla eno žemljico (uno s semeni), ah kaj češ, bo že bolje. user posted image

Z: jabolko
K: meso (ne vem še) & solata
V: oslič & solata

čauči

p.s.  - evo smo že na 1/3, pridne, pridne, tudi če so kakšni grehi, dol pa gre, a ne?!user posted image user posted image

clock-img

01.02.2007, 08:46

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Saša27
Glede na to, da sem včerajšnji vodni dan preživela BP, sem pa noč preživela zelo težko. Na vsaki dve uri sem se prebujala lačna kot 100user posted image , sem komaj čakala da bo jutro.



Evo, jaz podobno. Čez dan v redu, zvečer nikakor nisem mogla zaspati, lačna sem bila kot volk. Potem sem končno zaspala, me je pa tamau zbudil, ker je spet nekaj bluzil okoli. Potem je pa pri meni spal in itak nisem skoraj nič spala.

Ampak se je splačalo potrpeti, tehtnica kaže več kot kilo manj kot pred vodnim dnevom.

Za danes pa še ne vem, nimam nič pripravljenega, edino radič imam opran. Mogoče bom pa kar hrenovko, bom videla. Zvečer bi pa pasala kakšna jajčna omleta s sirom.

clock-img

01.02.2007, 08:46

clock-img

Urška//

pencil-img

615

Ojla


user posted image user posted image user posted image smo ble pridne včeraj, res bomo prave mini bikini poletiuser posted image user posted image user posted image

sem se danes itak vagala in izgubila en kg, torej sem skupno na -6kguser posted image user posted image user posted image

danes pa so se mi zaluštali tisti piščanji fingersi, tako da si bom jih privoščila za kosilo, jutri imam še itak en vodno-sadni dan

Lp

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

clock-img

01.02.2007, 08:53

clock-img

Anonimen

U, njelci, daj napiši recept za gobji golaž, pliiiiiiiiiizzz.user posted image

clock-img

01.02.2007, 08:56

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Tudi meni je uspelo in se nisem pregrešila. in to kljub temu, da sem pekla peciva, pa pečenko, ...   user posted image user posted image Samo kg stojijo in sem res razočarana. Na sadni dan sem pridelala  več kot 0,5kg, na vodni dan pa izgubila celih 0,4kg. V 14 dneh nimam napredka. user posted image user posted image user posted image

Moj jedilnik bo:
Z: dve pomaranči + kava
K: kar velik svinjski kotlet + solata +kava
V: najraje nebi nič



_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

01.02.2007, 09:15

clock-img

Anonimen

Dan punceuser posted image
Včeraj zvečer sem tudi jaz imela krizo, ker sem bila lačna. Ampak sem nekako zdržala. Imam pa -0,5 kg manj kot pa pred vodnim dnevom.
Danes pa mesek pa verjetno kakšno solatko zraven, za večerjo pa kakšen jogurt.

clock-img

01.02.2007, 09:54

clock-img

1Tanya

pencil-img

98

Živjo punce,

že dolg se nisem oglasila, ampak sem še vedno z vami! Uspelo mi je včeraj prebrodit vodni dan, danes pa komaj čakam mal mesa! Drugače pa moj rezultat -6,5kg. Cilj je še 2x toliko in smo na idealni teži, sam ne vem če mi bo uspelo, ker pravite, da se kg potem ustavijo. Upam, da bo!

clock-img

01.02.2007, 11:28

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Zdravo!

Vodni dan smo uspešno preživeli.user posted image
Mene pa ravno zvečer ni nič matralo in sem brez težav preživela noč, kar je čudno, ker me ponavadi ravno zvečer muči lakota.
Imam približno 1 kg manj kot pred vodnim dnem. Tehtnica ga mi nekaj biksa in mi je 5x pokazala različno.

S kakšnimi tehtnicami pa se ve tehtate? Jaz imam digitalno, ki je na 0.1 kg natančna, a nisem preveč zadovoljna z njo. To je že druga, ki ne kaže natančno.

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

01.02.2007, 13:08

clock-img

njelci

pencil-img

283

bom napisla recept ko pridm domov, zdej sm v službi in ga nimam s sabo...

clock-img

01.02.2007, 18:06

clock-img

Anonimen

Jaz imam digitalno,



Jaz se tudi z digitalno. Koliko pa je natančna pa ne vem. Bi se morala še kje drugje stehtati, da vidim razliko.

clock-img

01.02.2007, 18:12

clock-img

Anonimen

Jaz tudi digitalno, na 0,2 kg.

clock-img

01.02.2007, 18:17

clock-img

njelci

pencil-img

283

Splišni, tu je recept za gobji golaž, ki ga rina uvršča na škrobni dan...pa dober tek

Pikantni gobji golaž
sestavine:
*25 dag čebule
*20 dag korenja
*1 strok česna
*25 dag mešanih gob
*sol, poper, čili, peteršilj, šatraj
*mleta paprika, lovorov list
*1 zavtek Knorr gobov juhe z jurčki
Na olju prepražimo nasekljano čebulo in na koščke narezan korenček. Dodamo šatraj in lovorov list (pričarata poseben okus), solimo, popopramo ter dodamo čili. Ko čebula razpade, dodamo gobe in vse skupaj dušimo še 20 minut. Posebej zmešamo vsebino Knorr gobove juhe z jurčki, papriko in 2 dl code. Z dobljeno maso prelijemo gobe, dobro premešamo in kuhamo še 10 minut. Pred serviranjem golaž posujemo z na drobno nasekljanim peteršiljem...zraven ponudimo ajdove žgance ali ajdovo kašo ali kos kruha...
(RINA;letnik 7/4; Marjana Bombek) 

clock-img

01.02.2007, 18:18

clock-img

Anonimen

Takšuser posted image ne bomo poleti!!

clock-img

01.02.2007, 18:19

clock-img

njelci

pencil-img

283

user posted image user posted image user posted image  bravo Dalija

clock-img

01.02.2007, 18:27

clock-img

trixi

pencil-img

741

Ojla,

danes pa jogurti, sirček  njami njamiuser posted image user posted image

Aja, vago imam tudi jst digitalno, kaže pa bolj tako, tako, po svoje, ma se mi zdi, da vseeno bolj natančno kot navadna. Enkrat sem nekje prebrala, da imajo vse vage pomankljiva navodila...da bi moralo pisati, da če hočeš, da vaga pravilno dela, se je treba ob vaganju nujno nekam opret. Če je v kopalnici recimo na umivalnik ipd.
Aja, vidim, da rabite kocke, umetne župe, ej jst se tega na daleč izogibam, ker te zadevščine imajo ful soli, pol ti pa voda zastaja pa je razočaranje na vagi še večje. Se je včeraj ena pritoževala, da ni nič šlo dol, ko je pila uno umetno juho.
Mah, grem jst likat, da ne bom samo na hrano mislila.

čau, čau

clock-img

01.02.2007, 18:32

clock-img

Anonimen

user posted image Dalija pol bojo pa deci takle žmrkal.
Moramo svoje možeke že zdajle pripravit na to.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moj je že rekel saj zdaj pa imaš dost, se je mal ustrašil.user posted image user posted image

clock-img

01.02.2007, 18:54

clock-img

Anonimen

Njelci, hvala, tole bom pa res probala. Meni je pa una gobova juha iz vrečke ful dobra. In vse mi tule štima, razen tista paprika mi mal mimo nese. Ampak bom  vseeno probala.

Jaz sme pa zdajle malo čokolade pojedla....

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem